Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Де зробити УЗД молочних залоз у Києві безкоштовно?

  Де зробити УЗД молочних залоз у Києві безкоштовно?
  1 Травня 2024

  Де зробити УЗД молочних залоз у Києві безкоштовно?

  Де зробити УЗД молочних залоз у Києві безкоштовно?

  Якщо жінка бажає пройти обстеження грудей, вона замислюється: а де у Києві можна зробити УЗД молочних залоз безкоштовно? Дійсно, існує низка державних медичних закладів, де така послуга надається на безоплатній основі. Але Спеціалізований мамологічний центр пропонує вам більш вигідне рішення вашої проблеми.

  УЗД молочних залоз безкоштовно – чи дійсно це вигідне рішення?

  Шукаючи клініку, де проводиться УЗД молочних залоз у Києві безкоштовно, жінки часто беруть до уваги саме вартість обстеження. Найбільш “неприємне” захворювання грудей, з яким можна зіткнутися і яке можна виявити за допомогою ультразвукової діагностики – це рак молочної залози, хоча й доброякісні та непухлинні хвороби теж часом завдають чималих проблем. Проте саме онкологія несе у собі найбільші ризики для життя, а її лікування коштує досить дорого, і ціна зростає по мірі прогресування хвороби. Давайте поміркуємо:

  1. Діагностика раку молочних залоз – справа досить складна і пов’язана з наступною проблемою: виявити його найбільш ранні стадії розвитку – найскладніше, але лікуються вони найпростіше та найдешевше.
  2. На початкових стадіях пухлина знаходиться у межах тієї тканини, де вона виникла, не проростаючи в оточуючі структури та не викликаючи симптомів. Ви можете місяцями або навіть роками не підозрювати про загрозу, яка вже існує. Побачити це новоутворення здатний лише висококваліфікований лікар-діагност і тільки із застосуванням сучасної ультразвукової системи з додатковими режимами обстеження, зокрема – еластографією та доплерографією.
  3. Звісно, діагностика високої якості потребує певних витрат. Однак виявлений на ранній стадії рак може бути переможений, завдяки менш тривалому і менш травматичному лікуванню, яке коштує набагато дешевше, ніж боротьба із занедбаними формами онкології. Початок розвитку пухлини – це той час, коли шансів на повне одужання дійсно багато, ризиків менше. А найдорожче, що у нас є, – це наше здоров’я та життя.
  4. УЗД – це лише початок діагностики раку молочних залоз. Якщо у лікаря дійсно виникла підозра на наявність злоякісної пухлини, далі пацієнт має пройти низку інших досліджень для встановлення остаточного діагнозу. Тому зручно та вигідно буде обстежуватися у тому центрі, де можна пройти всі необхідні види діагностики.

  Таким чином, обираючи між проведенням УЗД безкоштовно та платним ультразвуковим дослідженням, пам’ятайте, що якість діагностики має бути вирішальним аргументом. Це захистить вас від ризику отримання неправдивих результатів обстеження, збереже нерви та допоможе ефективно стежити за своїм здоров’ям.

  Переваги УЗД молочних залоз у Спеціалізованому мамологічному центрі

  Ціна УЗД молочних залоз у СМЦ у Києві доступна для широкого кола пацієнтів. І обстеження у нашому центрі має низку важливих переваг:

  • Ми застосовуємо ультразвукове обладнання експертного класу. Апарат Acuson S3000 допомагає нашим лікарям виявляти навіть рак in situ – той, який ще не поширився на оточуючі тканини. Крім звичайної візуалізації, наше обладнання дозволяє дистанційно визначити показник пружності тканин та дослідити їх кровообіг, тобто інформативність обстеження підвищується. Це унікальна можливість проведення ранньої діагностики та своєчасного лікування, при якому шанси на повне одужання перевищують 90%.
  • Наш центр спеціалізується на діагностиці та лікуванні мамологічних патологій. УЗД молочних залоз у нашій клініці – це не просто одна з численних послуг, як у багатопрофільній клініці, це один з основних методів діагностики, який ми застосовуємо, а тому ми безперервно працюємо над удосконаленням своїх навичок та відповідністю сучасним стандартам.
  • Лікарі СМЦ – професіонали, які щодня стикаються з клінічними випадками різного ступеню складності, зважено оцінюють ризики і знаходять оптимальне вирішення для кожного пацієнта, керуючись сучасними рекомендаціями європейських та американських онкологів.
  • Крім УЗ-дослідження, у нашому центрі проводиться мамографія, різні види біопсії, цитологічний, гістологічний, імуногістохімічний аналізи та низка інших обстежень, які дозволяють нам отримувати найточніші результати діагностики.
  • Під час обстеження ми забезпечуємо сприятливу психологічну атмосферу, завдяки чому навіть при виявленні серйозного захворювання пацієнтки не відчувають себе сам на сам із проблемою і легко налаштовуються на результативне лікування.
  • Ви отримуєте вичерпні відповіді на питання про результати проведеного УЗД: усі терміни, поняття та нюанси, які турбують вас, ми пояснюємо зрозумілою мовою, приділяючи достатню кількість часу.
  • Наші пацієнти позбавлені від таких незручностей, як очікування у черзі, перебування у великому скупченні людей, тривала підготовка результатів обстеження та заключення від лікаря. Ви проходите у СМЦ обстеження швидко, у зручний для вас час та з комфортом.

  Чи можна у Києві зробити УЗД молочних залоз безкоштовно

  Запис на УЗД молочних залоз у Києві

  На жаль, ризик розвитку раку молочної залози реальний для кожного з нас, і прагнення пройти діагностику безкоштовно далеко не завжди йде на користь. Турбуючись про ваше здоров’я, лікарі Спеціалізованого мамологічного центру у Києві радять проходити УЗ-дослідження молочних залоз не тільки при симптомах хвороб, але й з метою профілактики – щорічно у віці до 40 років. Скринінг РМЗ рятує мільйони життів по всьому світу.

  Запис на візит до центру

   •  

   Записатися на УЗД молочної залози та уточнити ціни на послуги СМЦ ви можете за телефоном. Також можна замовити зворотний дзвінок або написати нам повідомлення у чаті.