Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Чи протипоказана мамографія після встановлення імплантів?

  Чи протипоказана мамографія після встановлення імплантів?
  16 Квітня 2024

  Чи протипоказана мамографія після встановлення імплантів?

  Після мамопластики потрібно дотримуватися певних рекомендацій лікаря, щоб надовго зберегти отриманий результат операції. Тому пацієнтки цікавляться: чи протипоказана мамографія після встановлення імплантів? Адже під час цієї процедури груди потрібно стиснути, щоб отримати мамографічний знімок. А раптом імпланти змістяться або пошкодяться? Це важливі питання, адже вони стосуються можливості проведення обстежень, які необхідні для контролю над здоров’ям.

  Мамографія після мамопластики: можна чи ні?

  Відразу повідомимо найголовніше: мамографію після мамопластики проводити можна. І це потрібно робити для профілактичного обстеження на рак молочних залоз після 35-40 років, а також за медичними показаннями – якщо вас турбують певні симптоми, і лікар призначає таке дослідження.

  А тепер заспокоїмо: досвідчені лікарі-рентгенологи Спеціалізованого Мамологічного Центру знають, як проводити процедуру ефективно та безпечно навіть при наявності імплантів у пацієнтки. Потрібно лише завчасно попередити спеціаліста про таку особливість.

  Для зменшення ризиків пошкодження та зміщення ендопротезів у нас застосовуються накладки, які оберігають груди від надмірного стискання. Інтенсивність компресії суворо контролюється рентгенологом. І, незважаючи на наявність ендопротезу, забезпечується висока точність та інформативність цього обстеження.

  Нагадуємо, що мамографію рекомендується проходити з 5 по 12 день менструального циклу. Перед обстеженням не варто користуватися дезодорантами чи іншими засобами для тіла, у яких можуть міститися часточки тальку чи інші компоненти, які можуть вплинути на точність знімків.

  Навіщо проходити мамографію?

  З імплантами або без них – у будь-якому разі необхідно піклуватися про жіноче здоров’я. На жаль, тема раку молочних залоз залишається актуальною, і статистика захворюваності невтішна. Оскільки неможливо повністю убезпечити себе від онкопатології, навіть при дотриманні здорового способу життя, то особливо важливою стає рання діагностика злоякісних пухлин. Саме вона дає максимум шансів на повне одужання, і мамографія є тим методом, який дійсно допомагає виявляти найдрібніші утворення.

  Крім скринінгових обстежень, мамографія проводиться, щоб візуалізувати зміни у молочних залозах під час захворювань, які вже проявилися певними симптомами. Також з її допомогою можна відстежувати зміни під час лікування. При необхідності мамографічне дослідження доповнюється УЗД молочних залоз. А якщо результати мамографії вказують на можливу наявність злоякісного новоутворення, для встановлення правильного діагнозу виконується біопсія та проводиться гістологічне дослідження вилученого фрагмента пухлини.

  Скринінг раку грудей після мамопластики

  Запис на візит до центру

   •  

   Досвід лікарів СМЦ – для якісного піклування про ваше здоров’я!

   Щоб не хвилюватися про збереження цілісності та правильного положення імпланта під час мамографії, звертайтеся, будь ласка, до лікарів Спеціалізованого Мамологічного Центру у Києві. Ми проводимо діагностику у відповідності до сучасних стандартів, піклуючись про ваше здоров’я та красу. Регулярні скринінгові обстеження за допомогою мамографії або УЗД допоможуть вам завжди мати актуальну інформацію про стан молочних залоз. Записатися на діагностику можна за телефоном або за допомогою заявки на сайті.