Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Коли пластична хірургія повертає не тільки красу!

  Коли пластична хірургія повертає не тільки красу!
  17 Квітня 2024

  Коли пластична хірургія повертає не тільки красу!

  У більшості людей пластична хірургія асоціюється саме з вирішенням естетичних проблем, усуненням дефектів зовнішності. Однак різні види пластики не тільки допомагають повернути красу, покращити зовнішній вигляд, але й мають медичні показання. Наведемо декілька прикладів таких хірургічних втручань.

  Блефаропластика

  Корекцію повік у більшості випадків проводять, щоб приховати вікові зміни навколо очей, повернути свіжість та виразність погляду. Деякі пацієнти звертаються за допомогою, якщо їх не влаштовує форма розрізу очей або вони мають вроджені вади розвитку у цій області.

  Але блефаропластика також проводиться, якщо у людини розвивається птоз повік і надлишок шкіри заважає повністю відкрити око. Таке явище згодом призводить до погіршення зору, тому пацієнту рекомендується проведення пластичної операції за медичними показаннями. У деяких випадках птоз пов’язаний з дисфункцією м’язу Levator, який втрачає здатність до піднімання верхньої повіки. У такому разі операція також включає корекцію положення цього м’яза.

  Ринопластика

  Пластика носа – також затребуваний вид операції. Вона допомагає усунути горбинку, кирпатість, викривлення, зменшити товщину кінчика носа або перенісся. Реконструктивна ринопластика проводиться після отримання травм, опіків обличчя, хірургічного лікування захворювань. Якщо потрібна корекція носової перетинки, ринопластика доповнюється септопластикою. Операція дозволяє усунути вроджені або набуті дефекти, які заважають нормальному носовому диханню, призводять до виникнення хропіння та нападів апное (затримки дихання уві сні), сприяють частим запальним хворобам.

  Отопластика

  Існують такі вроджені вади розвитку, як мікротія – недорозвиненість вушної раковини, та анотія – повна її відсутність. Інколи люди втрачають цей орган внаслідок травм або через важкі захворювання. Але пластичні хірурги можуть відновити структуру вухо шляхом проведення отопластики. У результаті зникає дефект зовнішності і людина отримує можливість повноцінно чути, адже вушна раковина впливає на якість слуху та допомагає визначати джерело звуків.

  Хейлопластика

  Хейлопластика допомагає не тільки покращити незадовільну форму губ, але й застосовується для усунення вродженої вади – хейлосхізісу, “заячої губи”. При незрощенні губи та піднебіння цей вид операції проводиться разом з уранопластикою, якщо патологія зачіпає ніс – хірургічне втручання доповнюється ринопластикою. Пластична хірургія допомагає дітям з таким дефектом не тільки уникнути психологічного дискомфорту, але й попередити зміщення зубів, порушення мовлення та процесу вживання їжі.

  Абдомінопластика

  Підтяжка живота найчастіше виконується, якщо у людини залишилася обвисла шкіра після значного схуднення або після вагітності та пологів. Саме ця операція здатна відновити підтягнутий контур тіла, адже фізичні вправи допомагають зменшити тільки жирові відкладення.

  Однак у випадках, коли у пацієнта спостерігається діастаз – розходження м’язів, крім видалення зайвої шкіри проводиться корекція дефекту передньої черевної стінки. Якщо не зробити цього, збільшується ризик утворення грижі та пов’язаних з нею ускладнень, для усунення яких вже знадобиться більш серйозне хірургічне втручання.

  Абдомінопластика, мамопластика, блефаропластика у Києві

  Мамопластика

  Вважається, що для мамопластики не існує медичних показань, адже навіть повна відсутність грудей сама по собі не є небезпечною для здоров’я жінки. Проте мамологи та онкологи знають, що при лікуванні раку молочних залоз пацієнткам важко переносити не тільки боротьбу з важкою хворобою, але й втрату жіночності. А психологічний стан відіграє дуже важливу роль у підтриманні загального стану здоров’я. Тому при відсутності протипоказань лікарі пропонують провести одномоментну або відтерміновану реконструкцію грудей після мастектомії.

  Пластична хірургія у Спеціалізованому Мамологічному Центрі

  Спеціалізований Мамологічний Центр у Києві надає послуги пластичної хірургії. Наші висококваліфіковані хірурги проводять аугментаційну мамопластику, мастопексію, різні види абдомінопластики, блефаропластику, щоб допомогти вам повернути красу після травм, операцій, вікових змін або покращити форми тіла при наявності вроджених естетичних дефектів.

  Запис на візит до центру

   •  

   Обрати оптимальний вид хірургічного втручання можна під час консультації з пластичним хірургом. Ви можете записатися на прийом до лікаря за телефоном, у чаті або за допомогою форми запису на сторінці сайту.