fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Обстеження найбільших грудей України в мамологічному центрі

  Обстеження найбільших грудей України в мамологічному центрі
  13 Березня 2021

  Обстеження найбільших грудей України в мамологічному центрі

  Особливості обстеження великих грудей

  Рекорд найбільших натуральних грудей України зафіксовано 9 липня 2020 року у

  Міли Кузнєцової – 13-й розмір, об’єм 135,5 сантиметрів. У Спеціалізованому мамологічному центрі рекордсменка пройшла комплексний огляд молочних залоз. Тут підтвердили, що її груди без імплантів, відсутні хірургічні втручання.

  Для лікарів Спеціалізованого мамологічного центру пріоритет – професійне обстеження стану молочної залози. Завідувач центром, лікар-мамолог Костянтин Бабенко, визнає: приймання жінок з такими об’ємними молочними залозами триває дещо довше.

  Спочатку лікар візуально оглядає молочні залози, потім пальпація, яка допомагає перевірити наявність новоутворень або ущільнень, перевірка підпахвових лімфовузлів.

  Основний метод діагностики – мамографія. Це дослідження за допомогою рентгенівського апарату з мінімальним опроміненням (менше, ніж під час флюорографії).

  А вони справжні?

  Таке питання інколи задають дівчатам з пишними формами. Мамографія дозволяє перевірити наявність імплантів. У випадку рекордсменки Міли Кузнєцової ніяких операційних втручань не було.

  Великі груди потребують особливого догляду та регулярного обстеження

  Жінки з такими особливостями можуть не помітити розвитку гігантомастії – генетичного захворювання, яке провокує постійний ріст грудей. Чим раніше діагностувати, тим вищий шанс запобігти розвитку патології на гормональному рівні (наші лікарі націлені на таке лікування).

  Лікар-мамолог Костянтин Бабенко підсумував, що молочні залози Міли Кузнєцової здорові. Складнощів у обстеженні великих грудей у Спеціалізованому мамологічному центрі ніколи не виникало. Профілактичний огляд проводиться як звичайно, тільки дещо довше. Тільки професіонали можуть провести якісну діагностику в таких випадках. Об’ємні груди – це складне обстеження, тому що потрібна точна техніка та досвідчений уважний лікар. Така діагностика можлива тільки в спеціалізованих клініках.

  Кожна жінка повинна бути щасливою! Ми радіємо, коли наші пацієнтки виходять із клініки усміхненими! Саме тому нагадуємо про необхідність регулярних мамологічних обстежень!

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги