Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру

  Запис на прийом

  Обстеження найбільших грудей України в мамологічному центрі

  Обстеження найбільших грудей України в мамологічному центрі
  13 Березня 2021

  Обстеження найбільших грудей України в мамологічному центрі

  Особливості обстеження великих грудей

  Рекорд найбільших натуральних грудей України зафіксовано 9 липня 2020 року у

  Міли Кузнєцової – 13-й розмір, об’єм 135,5 сантиметрів. У Спеціалізованому мамологічному центрі рекордсменка пройшла комплексний огляд молочних залоз. Тут підтвердили, що її груди без імплантів, відсутні хірургічні втручання.

  Для лікарів Спеціалізованого мамологічного центру пріоритет – професійне обстеження стану молочної залози. Завідувач центром, лікар-мамолог Костянтин Бабенко, визнає: приймання жінок з такими об’ємними молочними залозами триває дещо довше.

  Спочатку лікар візуально оглядає молочні залози, потім пальпація, яка допомагає перевірити наявність новоутворень або ущільнень, перевірка підпахвових лімфовузлів.

  Основний метод діагностики – мамографія. Це дослідження за допомогою рентгенівського апарату з мінімальним опроміненням (менше, ніж під час флюорографії).

  А вони справжні?

  Таке питання інколи задають дівчатам з пишними формами. Мамографія дозволяє перевірити наявність імплантів. У випадку рекордсменки Міли Кузнєцової ніяких операційних втручань не було.

  Великі груди потребують особливого догляду та регулярного обстеження

  Жінки з такими особливостями можуть не помітити розвитку гігантомастії – генетичного захворювання, яке провокує постійний ріст грудей. Чим раніше діагностувати, тим вищий шанс запобігти розвитку патології на гормональному рівні (наші лікарі націлені на таке лікування).

  Лікар-мамолог Костянтин Бабенко підсумував, що молочні залози Міли Кузнєцової здорові. Складнощів у обстеженні великих грудей у Спеціалізованому мамологічному центрі ніколи не виникало. Профілактичний огляд проводиться як звичайно, тільки дещо довше. Тільки професіонали можуть провести якісну діагностику в таких випадках. Об’ємні груди – це складне обстеження, тому що потрібна точна техніка та досвідчений уважний лікар. Така діагностика можлива тільки в спеціалізованих клініках.

  Кожна жінка повинна бути щасливою! Ми радіємо, коли наші пацієнтки виходять із клініки усміхненими! Саме тому нагадуємо про необхідність регулярних мамологічних обстежень!