
Наскільки небезпечні доброякісні захворювання молочних залоз?
Деякі захворювання молочних залоз слугують фоновим станом для виникнення злоякісних пухлин. Тому їх називають передраковими станами молочної залози.
⠀
👨🏼⚕️Мамолог, онколог СМЦ Денисенко Ярослав Володимирович пояснює: поетапний розвиток будь-якого захворювання молочних залоз з наростаючими патологічними змінами називається прогресією захворювання.
⠀
В останні роки зростає число пацієнток, що звертаються в лікувальні установи з приводу незлоякісних захворювань молочної залози. 🔍 Найпоширенішим доброякісним захворюванням молочної залози є група захворювань мастопатій. До них належать: кісти, фіброзно-кістозна мастопатія, фіброаденома, папіломи, жировий некроз. Ці захворювання зустрічаються в 20-60% жінок, частіше у віці 30-50 років.
⠀
❗️ Останні наукові дослідження доводять, що саме такі доброякісні захворювання можуть слугувати фоновим захворюванням для раку молочної залози.
⠀
Діагностика в СМЦ дозволяє чітко визначити тактику подальшого лікування кожної пацієнтки. Ми використовуємо як консервативні, так і хірургічні органозберігаючі методики.
⠀
Довірте своє здоров’я фахівцям, адже правильно підібране лікування зупиняє процес переродження доброякісного утворення в злоякісне.
Запис на консультацію до лікарів за телефонами 📲:
⠀
044-594-70-75
068-862-62-00