fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  ФІЛОЇДНА (ЛИСТОПОДІБНА) ПУХЛИНА!

  ФІЛОЇДНА (ЛИСТОПОДІБНА) ПУХЛИНА!
  29 Жовтня 2022

  ФІЛОЇДНА (ЛИСТОПОДІБНА) ПУХЛИНА!

  ФІЛОЇДНА (ЛИСТОПОДІБНА) ПУХЛИНА – це доброякісна пухлина, що відрізняється дуже швидким ростом. Розміри пухлини можуть бути як невеликими, так і гігантськими. При пальпації листоподібна пухлина визначається, як округле або овальне новоутворення з чіткими контурами та гладкою поверхнею.
  Філоїдна пухлина має дольчасту будову і зазвичай складається з декількох вузлів. При гістологічному дослідженні макропрепарат пухлини сіро-білого кольору, з характерною шаруватою структурою та помітними щілинними та кістозними порожнинами, зі слідами крововиливів та некрозу.
  👨🏻‍⚕️Лікування листоподібної фіброаденоми молочної залози 💉
  Новоутворення зустрічається досить рідко, проте має вкрай швидке зростання.
  Виділяють 3 типи пухлини:
  🔹доброякісну;
  🔹проміжну;
  🔹злоякісну.
  Зазначимо, що з часом відбувається наростання злоякісних характеристик.
  Хірургічне лікування – єдиний вихід із ситуації. Обсяг втручання залежить від розміру пухлини та результатів гістологічного дослідження.
  Доброякісний процес дозволяє провести секторальну резекцію. При великих розмірах новоутворення та атрофії шкіри молочної залози не завжди можна зберегти орган.
  Якщо є дані, які говорять про те, що процес злоякісний, то лікування проводиться у повній відповідності до принципів лікування раку молочної залози.
  ◻️Негативна особливість листоподібної фіброаденоми полягає у схильності до частих рецидивів.
  ◻️Захворювання може проявлятися збільшенням або зміною форми молочних залоз, зміною кольору шкіри, порушенням симетрії сосків.
  ◻️Пацієнтка може відчувати болючі відчуття.
  Діагностується фіброаденома за допомогою УЗД, мамографії, МРТ та біопсії. Враховуючи індивідуальні особливості, наші лікарі обирають найбільш актуальний метод дослідження або навіть іх комбінацію.
  🗣Важливо відзначити, що утворенню та розвитку фіброаденоми сприяють фактори, що призводять до серйозної зміни гормонального фону, захворювання ендокринної системи, порушення обміну речовин та ін. Тому дуже важливо стежити за своїм здоров’ям незалежно від віку.
  Кожен випадок листоподібної фіброаденоми розглядається індивідуально. Головне, щоб пацієнтка своєчасно звернулася за допомогою.
  Не затягуйте із відвідуванням спеціаліста🙏
  Щоб записатись на прийом, звертайтеся, будь ласка, у контакт центр:
  📞 044-594-70-75
  📞 068-862-62-00

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги