Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Плюси та мінуси мамопластики

  Плюси та мінуси мамопластики
  29 Червня 2024

  Плюси та мінуси мамопластики

  Мамопластика має свої плюси та мінуси, про які замислюється кожна жінка, що бажає покращити форми свого тіла. Говорити про них необхідно, щоб рішення про проведення пластики грудей було дійсно зваженим, обміркованим. Таке серйозне ставлення до корекції фігури допомагає уникнути неприємних сюрпризів, щоб нічого не заважало радіти позитивним змінам у вашому житті після того, як ви розпрощаєтеся з недоліками зовнішності.

  Показання для мамопластики

  Мамопластика необхідна лише тоді, коли жінка сама бажає зробити корекцію грудей. Таке бажання може виникнути з наступних причин:

  • Мастоптоз – опущення грудей з віком, після вагітності та пологів;
  • Психологічний дискомфорт від незадоволеності формою чи розміром грудей;
  • Вроджені вади розвитку молочних залоз;
  • Постопераційні, постравматичні недоліки.

  Мінуси мамопластики

  Почнемо з того, що часто зупиняє жінок у прагненні отримати ідеальні форми за допомогою мамопластики.

  • Мамопластика – це хірургічне втручання, яке вимагає певної підготовки, застосування анестезії, дотримання рекомендацій у період відновлення. Реабілітаційний період супроводжується дискомфортними відчуттями.

  Чи вистачить у мене терпіння? Чи готова я до певних тимчасових обмежень на шляху до бажаного результату?

  • Це хірургічне втручання підходить не всім. Є певні протипоказання до мамопластики, наявність яких обов’язково перевіряють під час передопераційної підготовки.

  Можливо, мені шкідливо робити мамопластику?

  • Побоювання з приводу того, що оточуючі помічатимуть “штучність” грудей і після хірургічного втручання залишаться неестетичні рубці.

  Чи вдасться мені отримати природні форми грудей, без жахливих шрамів? Чи зможу я почувати себе впевнено у повсякденному та інтимному житті після мамопластики?

  • Існують ризики ускладнень або отримання не того результату, на який розраховує пацієнтка. Багато у чому це залежить від вибору клініки та пластичного хірурга. Можливе виникнення гематом, капсулярної контрактури, зсув імпланта, розвиток запального процесу, зниження чутливості сосків.

  Можливо, краще змиритися з недоліками свого тіла, щоб не наживати проблем?

  • У деяких випадках необхідно проводити заміну імпланта, якщо він пошкодився або вийшов термін його придатності.

  Я бажаю покращити своє тіло без нескінченних хірургічних втручань, чи можливо це?

  Плюси та мінуси збільшення грудей, консультація пластичного хірурга у Києві

  Плюси мамопластики

  А тепер розкажемо про переваги мамопластики, завдяки яким тисячі жінок щорічно змінюють своє життя на краще:

  • Сучасна пластична хірургія готова вирішувати проблеми, які можуть затьмарити радість від покращення форм тіла:
   • передопераційна підготовка під контролем справжніх професіоналів проходить швидко та без клопоту, ретельне передопераційне обстеження допомагає точно з’ясувати – чи можна проводити операцію, щоб убезпечити здоров’я (до речі, всі необхідні дослідження можна виконати у СМЦ);
   • анестезіолог проводить консультацію перед операцією, щоб врахувати всі нюанси, та робить все необхідне, щоб пацієнтка легко перенесла анестезію;
   • біль після операції купірується знеболюючими препаратами;
   • дискомфорт зменшується за рахунок носіння компресійної білизни;
   • правильне проходження періоду відновлення – це не так складно, як здається, адже пластичні хірурги Спеціалізованого мамологічного центру забезпечують надійну підтримку, вичерпні консультації, відповіді на всі питання та детальне пояснення складних моментів;
   • всі обмеження щодо пози для сну, фізичної активності, засмагання – тимчасові, і після завершення реабілітаційного періоду можна повертатися до звичного життя.
  • Зауважимо, що звичне життя після мамопластики відрізнятиметься від того, яке було до операції, адже:
   • задоволеність формою та розміром грудей додасть впевненості у собі;
   • побільшає компліментів та захоплених поглядів від оточуючих;
   • для бездоганного вигляду у будь-якому вбранні більше не знадобиться пуш-ап;
   • зникнуть комплекси, які раніше заважали в інтимній атмосфері;
   • можна буде відчути себе більш молодою, і це відчуття залишиться на багато років.
  • Існує багато видів мамопластики, у кожного – свої плюси та призначення. Тому оптимальний метод можна обрати для кожної пацієнтки з будь-якими естетичними недоліками грудей – від повної відсутності молочних залоз після видалення до асиметричного розташування ареол. Різноманіття імплантів та способів їх встановлення, а також професіоналізм пластичних хірургів СМЦ дозволяють досягти максимально природного вигляду грудей після корекції.
  • Сучасна пластична хірургія дає змогу виконати втручання, залишаючи лише малопомітні або практично непомітні сліди. Дотримання порад спеціаліста після операції сприяє отриманню кращого естетичного ефекту. А якщо все ж таки непокоїтиме проблема рубців, у СМЦ успішно проводиться їх корекція.
  • Пластичні хірурги СМЦ інформують пацієнток про ускладнення, які можуть виникнути, і докладають усіх зусиль, щоб такі ситуації не траплялися. Історія існування мамопластики налічує багато десятиліть, зібрана маса інформації про реакції організму та можливі проблеми. Врахування цього досвіду, компетентність спеціалістів та використання якісних імплантів дозволяють суттєво знизити ризики та ефективно вирішувати проблеми, які виникли, уникаючи негативних наслідків.
  • Безперечний плюс сучасної мамопластики: нові імпланти здатні прослужити багато років, зберігаючи свої властивості та характеристики. Вам не потрібно буде обов’язково виконувати повторні хірургічні втручання. Навіть якщо станеться розрив імпланта, його вміст не розтікатиметься між тканинами грудей, завдяки чому його своєчасна заміна відбудеться без шкоди для здоров’я.

  Плюси та мінуси мамопластики – як прийняти рішення?

  Пластичні хірурги Спеціалізованого мамологічного центру мають великий досвід проведення різних видів корекції грудей і добре розуміють побоювання та сумніви пацієнток перед операцією. Відповіді на будь-які хвилюючі питання щодо мамопластики, про її плюси та мінуси можна отримати на консультації. Це єдиний спосіб дізнатися правдиву інформацію про пластику грудей та уникнути ситуацій, коли рішення приймається на основі міфів, поширених в інтернеті, або почутих історій з життя, без урахування того, що у кожної жінки – свої особливості організму, фігури, розуміння ідеальних форм тіла.

  Запис на візит до центру

   •  

   На прийомі пластичного хірурга ви зможете не тільки зважити всі “за” та “проти”, але й підібрати оптимальний вид мамопластики, який допоможе досягти вашої мети – зробити ідеальну (з вашої точки зору) форму грудей. Щоб записатися на консультацію, будь ласка, зателефонуйте нам, напишіть повідомлення у чаті або заповніть заявку на сторінці нашого сайту.