Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Мамографія з консультацією мамолога – пакетне обстеження у СМЦ!

  Мамографія з консультацією мамолога – пакетне обстеження у СМЦ!
  18 Квітня 2024

  Мамографія з консультацією мамолога – пакетне обстеження у СМЦ!

  Чи давно ви проходили мамографію? Коли востаннє консультувалися з мамологом? Якщо у вас немає бажання витрачати на це зайвий час та гроші, Спеціалізований Мамологічний Центр у Києві пропонує найзручніше рішення – пакетне обстеження. Прийом лікаря та мамографічне дослідження будуть проведені за один візит і за вигідною ціною. Розповімо детальніше про нашу пропозицію.

  Зміст і переваги пакетного обстеження

  Лікарі СМЦ знають, що сучасним жінкам важко знайти час для піклування про власне здоров’я. Тому ми забезпечили можливість пройти комплексне високоінформативне обстеження за один візит до центру. Пакет “Піклуюся про себе 35+” містить наступні послуги:

  1. Мамографія – рентгенографічне обстеження молочних залоз, яке дозволяє вивчити структуру грудей, виявити наявність новоутворень або інших патологічних змін, починаючи з ранніх стадій. Тобто, це дослідження буде корисним навіть у тому випадку, якщо ви не помічаєте у себе жодних симптомів захворювань грудей, адже більшість з них починають розвиватися безсимптомно. Мамографія – це “золотий стандарт” скринінгу раку молочної залози, і її потрібно проходити регулярно, починаючи з 35 років – спочатку раз на два роки, а після 50 років – щорічно.
  2. Консультація мамолога. Лікар цього профілю спеціалізується на діагностиці та лікуванні молочних залоз. Тобто, це спеціаліст, з яким можна вирішити будь-яке питання стосовно здоров’я ваших грудей: якщо вас непокоять певні симптоми або у випадку, коли ви просто бажаєте перевірити їх стан та цікавитеся питаннями профілактики.

  Як проходить мамографія

  Якщо ви вирішили пройти мамографію, пам’ятайте, що дослідження проводиться у період з 5 по 12 день менструального циклу (якщо тільки у вас немає показань для термінового обстеження, з вираженими симптомами хвороби). Враховувати фазу циклу слід тому, що молочні залози – це гормонозалежні органи, і їх структура змінюється відповідно до природного коливання гормонального фону у жінок. Саме у перші дні після менструації всі патологічні зміни найбільш помітні на мамографічних знімках.

  У день проведення мамографії, будь ласка, не користуйтеся дезодорантами чи іншими засобами гігієни, що можуть містити дрібні частинки тальку або подібних речовин: потрапляючи на шкіру грудей, вони спотворюють зображення на знімках і ускладнюють діагностику.

  Дослідження проводиться на спеціальному апараті – мамографі. У СМЦ використовується сучасний цифровий мамограф AMULET Innovality, завдяки якому ми отримуємо чіткі знімки з високою роздільною здатністю, а це – запорука точного результату діагностики. Перед обстеженням слід зняти одяг вище пояса та аксесуари, які знаходяться у досліджуваній зоні. Якщо у вас встановлені імпланти, потрібно попередити про це лікаря, адже у такому випадку під час дослідження використовуються спеціальні накладки на груди, які захищають ендопротези від можливого пошкодження.

  Спеціаліст робить по два знімка кожної молочної залози у різних проекціях, що збільшує точність та ефективність діагностики. Лікар обережно притискає спеціальними пластинами мамографа молочні залози. Під час дослідження не можна рухатися і потрібно на кілька секунд за сигналом лікаря затамувати подих.

  Не хвилюйтеся, наш цифровий мамограф не спричиняє високого променевого навантаження на організм, тому це обстеження – безпечне, якщо воно виконується з рекомендованою частотою.

  Як проходить консультація мамолога

  Під час консультації мамолог запитує, чи турбують вас симптоми: біль або розпирання у молочних залозах, зміна їх форми, деформація сосків, виділення з них, посилення пігментації або почервоніння шкіри грудей, болючість та збільшення регіонарних лімфовузлів. Також лікар дізнається, чи не виявляли ви ущільнення під час самообстеження грудей. Для оцінки ризику розвитку раку молочних залоз спеціаліст поставить питання: чи було діагностоване таке захворювання у близьких родичів, чи маєте ви проблеми з гормональним фоном, скільки у вас було вагітностей, чи годували ви грудьми, і як довго. Якщо ви проходите гормональну терапію, варто повідомити про це мамологу.

  Лікар проаналізує результати мамографії та інших обстежень, якщо ви раніше проходили їх та принесли результати із собою на консультацію.

  Обов’язково проводиться огляд грудей та пальпація для виявлення можливих ознак захворювання.

  На основі всієї отриманої інформації мамолог робить заключення, якщо було виявлене захворювання – визначає попередній діагноз та призначає додаткові обстеження при необхідності (УЗД молочних залоз, біопсія, лабораторні аналізи тощо). Лікар надає рекомендації щодо профілактики хвороб грудей та повідомляє, коли потрібно проходити наступне обстеження.

  Лікарі-мамологи Спеціалізованого Мамологічного Центру забезпечують швидке обслуговування, але приділяють кожному пацієнту стільки часу, скільки необхідно для точної діагностики та надання ефективної допомоги.

  Запис на візит до центру

   •  

   Комплексна діагностика молочних залоз у Києві

   Крім пакету “Піклуюся про себе 35+”, у Спеціалізованому Мамологічному Центрі пропонуються й інші комплексні обстеження. Зверніться до нас, і ми допоможемо обрати саме ті послуги, які дійсно необхідні вам для піклування про здоров’я ваших грудей. Щоб пройти консультацію мамолога та дослідження, будь ласка, телефонуйте нам або заповніть заявку на сайті.