Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Чи варто боятися розриву імпланта?

  Чи варто боятися розриву імпланта?
  29 Червня 2024

  Чи варто боятися розриву імпланта?

  Завдяки постійному вдосконаленню грудних імплантів, спеціалісти максимально знижують ризик їх розриву. Але повністю попередити пошкодження ендопротезів неможливо, адже у будь-якої людини може статися травма, поранення, а з плином часу стійкість будь-якого імпланта до фізичних впливів зменшується. Крім того, розрив може відбутися, якщо навколо ендопротезу утворилася щільна та товста капсульна контрактура. Вірогідність пошкодження існує при виконанні діагностичних або лікувальних процедур (наприклад, під час біопсії молочних залоз). Пластичні хірурги попереджають про це і радять пацієнткам періодично проходити огляди та обстеження, щоб перевірити цілісність виробу. Страх перед розривом імпланта у деяких випадках змушує жінок відмовитися від корекції форм бюсту. Тому у цій статті ми розкажемо про реальне положення справ щодо цієї проблеми.

  Ознаки розриву імпланта

  Варто зазначити, що жінка не завжди знає про розрив імпланта. Сучасні ендопротези можуть зберігати свою форму навіть після втрати цілісності. Когезивний гель, яким наповнюються вироби в останні роки, не розтікається всередині тканин. Тому періодичні перевірки та огляди у лікаря дійсно потрібні. Але у частині випадків пошкоджений імплант викликає помітні симптоми:

  1. Біль або інші дискомфортні відчуття у грудях;
  2. Набряк;
  3. Почервоніння шкіри;
  4. Деформація грудей – поява асиметрії, випирання окремої ділянки;
  5. Зменшення розміру, зморщування грудей (зокрема – у випадках, коли імплант наповнений фізіологічним розчином, який може швидко витікати);
  6. Зміна консистенції, текстури грудей на дотик.

  Якщо у вас імпланти встановлені давно, вони можуть мати інший наповнювач, здатний розтікатися після розриву оболонки. Тому є вірогідність потрапляння часточок матеріалу у навколишні тканини. Зокрема, може спостерігатися запальний процес у регіонарних лімфовузлах.

  Що робити, якщо імплант пошкодився - рекомендації пластичного хірурга

  Пацієнтки з імплантами періодично проходять УЗ-обстеження. Але не завжди воно показує пошкодження імпланта, особливо незначні. Якщо пластичний хірург запідозрив розрив, він рекомендує виконати МРТ. Цей метод є найточнішим для перевірки цілісності ендопротезів.

  Чи небезпечний розрив імпланта?

  Висока якість імплантів, які встановлюються лікарями Спеціалізованого мамологічного центру, дозволяє нашим пацієнткам зберігати красу грудей протягом багатьох років. Пластичні хірурги роблять все необхідне для цього: обирають оптимальні методики корекції, забезпечують якісний медичний супровід. З іншого боку, наші лікарі завжди відверто розказують про всі можливі ризики, повязані з аугментаційною мамопластикою. Зокрема, попереджають про можливість розвитку капсульної контрактури, виникнення сероми, зміщення імпланту тощо. І обов’язково надають рекомендації, які дозволяють мінімізувати ризик таких ситуацій. Якщо ви бажаєте отримати гарні результати операції та уникнути проблем у подальшому, дотримуйтеся, будь ласка, цих порад.

  Якщо ви точно знаєте, або тільки підозрюєте, що імплант пошкоджений, відразу зверніться до пластичного хірурга. Лікар перевірить стан грудей, призначить інструментальне дослідження (наприклад, МРТ). Надалі можливі наступні варіанти:

  • Пошкоджений імплант буде вилучений, а замість нього встановлюється новий (проводиться заміна імпланта).
  • Після розриву імпланти видаляються – за бажанням пацієнтки або за медичними показаннями.

  У випадку, коли пацієнтка довго не звертається по допомогу, пошкоджений імплант може провокувати запальний процес. Якщо він буде інтенсивним, після видалення ендопротезу може знадобитися певний час для лікування та повного загоєння тканин, і репротезування можна буде провести тільки як відтерміновану операцію, а не відразу.

  Важливо розуміти, що ймовірність розриву імпланта та різних ускладнень, пов’язаних з цим, є значно меншою, коли ви звертаєтеся до надійного закладу з висококваліфікованими спеціалістами. Про це варто пам’ятати ще на етапі вибору пластичного хірурга, щоб вберегти себе від зайвих хвилювань.

  Чим небезпечний розрив імпланта, наслідки та ускладнення

  Довірте піклування про красу спеціалістам СМЦ!

  Якщо у вас виникли будь-які питання щодо імплантів грудей, запишіться на прийом до пластичного хірурга у нашому центрі. Лікарі СМЦ – це досвідчені спеціалісти, які володіють методиками корекції фігури на високому рівні, провели десятки операцій з мастопексії, ліпофілінгу, збільшення грудей імплантами. Ми надаємо вичерпні консультації, щоб вберегти своїх пацієнток від можливих помилок, які негативно впливають на результати пластики. І завжди готові прийти на допомогу, якщо виникають будь-які проблеми.

  Запис на візит до центру

   •  

   Завітайте до Спеціалізованого мамологічного центру у зручний для вас час. Запис проводиться за телефоном або у форматі онлайн на сайті.