Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Підготовка до пластичної операції

  Підготовка до пластичної операції
  3 Червня 2024

  Підготовка до пластичної операції

  Правильна підготовка до пластичної операції – запорука блискучого результату. Вона включає кілька етапів і багато нюансів. Але хвилюватися не варто: з пластичними хірургами Спеціалізованого мамологічного центру у Києві вам буде легко пройти шлях до покращення форм свого тіла та позитивних змін у житті.

  Консультація пластичного хірурга

  Підготовка до будь-якої пластичної операції починається з консультації пластичного хірурга. Якщо ви бажаєте позбутися естетичного дефекту свого тіла, перш за все вам потрібно записатися на прийом до компетентного спеціаліста. Під час візиту до лікаря:

  1. Ви розкажете про свою проблему та дізнаєтеся можливі варіанти її рішення. Наприклад, якщо вас не влаштовує форма чи розмір грудей, пластичний хірург СМЦ у Києві проведе огляд та запропонує вам зробити аугментаційну мамопластику, мастопексію, зменшення грудей або ліпофілінг. Це буде залежати від ваших індивідуальних особливостей та вашої мети.
  2. Якщо прийняте рішення про збільшення грудей, лікар допоможе правильно підібрати вид імпланта, його оптимальний розмір, що відповідає вашій фігурі.
  3. При підготовці до пластики грудей або живота обговорюється планування вагітності. Якщо ви бажаєте у найближчий час народити дитину, операцію варто відкласти і провести вже через 6-12 місяців після пологів та завершення лактації, коли гормональний фон, вага та форми тіла стабілізуються.
  4. Пластичний хірург розповість вам про всі етапи корекції тіла: від підготовки до операції до повного відновлення та закріплення отриманого результату.
  5. Ви зможете отримати відповіді на всі запитання, які хвилюють вас. Наші лікарі надають правдиву інформацію про всі нюанси хірургічного втручання.
  6. Лікар запитає вас про стан здоров’я, перенесені захворювання та операції, хронічні хвороби, гормональні порушення, перевірить наявні рубці на тілі, щоб оцінити здатність організму до загоєння тканин. Будь ласка, давайте правдиві відповіді на питання про стан свого здоров’я, адже приховування інформації про наявні хвороби призведе до ускладнень під час або після хірургічного втручання.

  Підготовка до пластичної операції. Пластика у Києві

  Передопераційне обстеження

  Це обов’язковий етап підготовки до пластичної операції. Аналізи та інструментальні обстеження дозволяють виявити можливі проблеми зі здоров’ям, при наявності яких пластика протипоказана через підвищення ризику ускладнень. Наші лікарі піклуються не лише про вашу красу, але й у першу чергу – про збереження здоров’я своїх пацієнтів. Передопераційне обстеження може включати різний перелік досліджень, у залежності від виду операції, наркозу та індивідуальних особливостей організму, основні дослідження – це:

  1. Клінічний аналіз крові;
  2. Біохімічний аналіз крові;
  3. Коагулограма;
  4. Визначення групи крові та резус-фактора;
  5. Аналізи крові на інфекції (гепатит В та С, ВІЛ, реакція Вассермана);
  6. Флюорографія;
  7. Загальний аналіз сечі;
  8. ЕКГ;
  9. Мамографія або УЗД молочних залоз – перед мамопластикою;
  10. УЗД органів черевної порожнини – перед абдомінопластикою;
  11. Консультація анестезіолога;
  12. Консультації лікарів – ендокринолога, гінеколога, офтальмолога або інших – у залежності від медичних показань та виду запланованої операції.
  13. Жінці варто зробити тест на вагітність, щоб бути точно впевненою у її відсутності перед проведенням пластики.

  Інші рекомендації з підготовки до операції

  Для швидкого та безпроблемного загоєння тканин, підтримання гарного самопочуття, зменшення навантаження на організм та отримання бажаного результату пластики рекомендується:

  • Перед пластичною операцією (і надалі – після неї) дотримуватися правил здорового харчування, уникати зловживання солодощами та випічкою, надмірно гострою, солоною жирною їжею, міцним чаєм та кавою. Не можна дотримуватися жорстких дієт для схуднення.
  • Відмовитися від вживання алкоголю.
  • Бажано відмовитися від тютюнопаління.
  • Приймати лише ті лікарські препарати, які призначив вам лікар. Якщо ви приймаєте медикаменти, що раніше вам призначили для лікування певних захворювань, потрібно обговорити можливість припинення їх прийому з лікарем, що лікує вас (зокрема, перед операцією припиняють використання антикоагулянтів).
  • Утриматися від засмагання на сонці та у солярії.
  • Не проводити фарбування та хімічну завивку волосся, деякі косметологічні процедури.

  Операцію проводять натщесерце, тому у день виконання пластики не можна вживати їжу та пити. Напередодні хірургічного втручання лікар може порадити застосування препаратів для очищення кишківника.

  Перед пластичною операцією потрібно виконати гігієнічні процедури та відмовитися від нанесення макіяжу. Не рекомендується брати із собою до клініки аксесуари чи прикраси, одяг має бути зручним.

  Безпосередньо перед операцією пластичний хірург робить розмітку на відповідній області тіла. Ці позначки не можна змивати, стирати або змінювати.

  Підготовка до блефаропластики, мамопластики, абдомінопластики у Києві

  Де варто зробити пластичну операцію у Києві?

  Бажаєте зробити пластику у Києві без стресу та з найкращим результатом? Звертайтеся до пластичних хірургів Спеціалізованого мамологічного центру. Ви зможете правильно підготуватися, бути впевненими у правильному виборі методу корекції та успішно пройти період реабілітації. Ми намагаємося зробити все необхідне, щоб операція допомогла покращити ваше життя та настрій і була пов’язана лише з позитивними емоціями.

  Запис на візит до центру

   •  

   Перший крок до приємних змін зробити легко – запишіться на консультацію до пластичного хірурга у Києві у СМЦ. Ви можете зателефонувати нам, написати повідомлення у чаті або заповнити онлайн-форму на сторінці сайту.

   Останні матеріали

   Питання про здоров'я молочних залоз, поради мамолога Питання про здоров’я молочних залоз 10 Червня , 2024
   Як обрати розмір грудей? 8 Червня , 2024
   Ліпосакція у Києві - хірургічне видалення жиру Ліпосакція у Києві 7 Червня , 2024

   Теги