fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  ТОП 10 Міфів про пластику грудей

  ТОП 10 Міфів про пластику грудей
  10 Грудня 2022

  ТОП 10 Міфів про пластику грудей

  Через вікові зміни, хвороби, наслідки вагітності, коливання ваги тіла жіночі груди втрачають свої привабливі форми. Але вже понад 60 років хірурги допомагають повернути красу за допомогою пластичної операції. Хоча не всі жінки поспішають скористатися таким шансом – багатьох зупиняють міфи про маммопластику, які створюють негативне ставлення до корекції грудей.

  1. Пластика грудей несумісна з грудним вигодовуванням

  Жінки, які планують завагітніти, відмовляються від маммопластики за двома причинами. Перша – це можливе потрапляння матеріалу імпланту до грудного молока, друга – порушення вивідних протоків залоз під час операції.

  Сучасні імпланти виготовляються з матеріалів, які не розтікаються навіть при механічному пошкодженні оболонки. Імпланти розташовуються під молочними залозами або під грудними м’язами. Отже, до молока ніякі чужорідні речовини не потрапляють.

  Хоча обмеження на проведення операції, пов’язане з плануванням сім’ї, дійсно існує, але тимчасове. Маммопластику не роблять під час вагітності та лактації, а також за кілька місяців до запланованого зачаття.

  2. Хірургічне втручання викликає рак грудей

  Після операції у жінки дійсно можуть з’явитися у грудях ущільнення. Вони утворюються через реакцію організму на чужорідний об’єкт, але це не ракові пухлини, а скупчення сполучної тканини – капсульні контрактури, які не загрожують здоров’ю.

  Ризик виникнення пухлини є у всіх. Але ті жінки, які зробили мамопластику, регулярно проходять обстеження грудей, тому мають більше шансів на ранню діагностику цього захворювання.

  3. Жінкам доводиться постійно повторювати операції, щоб змінювати імпланти

  Так було раніше, коли для корекції форми грудей використовувалися імпланти, вироблені з інших матеріалів. З плином часу вони псувалися, а якщо їх оболонка розривалася, форма також спотворювалася. Тому доводилося періодично повторювати операцію. Але у наш час висока якість нових матеріалів дозволяє спеціалістам з маммопластики давати довічну гарантію.

  Інша справа – власне бажання жінки з часом змінити форму грудей або їх розмір. Шкіра розтягується з віком, і у певний момент форма бюсту може стати не такою привабливою. Також повторні операції можуть знадобитися, якщо стався нещасний випадок, імплант зіпсувався через поранення. Декілька втручань проводиться, коли жінка хоче значно збільшити груди – тоді корекцію проводять поетапно, щоб шкіра могла достатньо розтягнутися для встановлення великих імплантів.

  4. Після маммопластики груди мають неприродний вигляд

  Є кілька причин для виникнення цього стереотипу: недосконала методика корекції грудей у минулому, звернення до некомпетентних пластичних хірургів, а також бажання отримати надзвичайно великі груди. Сучасні засоби маммопластики дозволяють створити максимально природний вигляд грудей. Для цього лікарі ретельно вираховують рекомендований об’єм імплантів, підбирають оптимальну форму. Крім того, існують протези з різним типом поверхні (гладенькі, текстуровані) та різною консистенцією. Завдяки врахуванню всіх цих нюансів та майстерним діям досвідчених хірургів, можна досягти блискучого результату.

  5. На тілі залишаються дуже помітні рубці

  Протез – не дрібний об’єкт, і жінки бояться, що після встановлення на шкірі грудей залишаться великі і потворні шрами. Пластичні хірурги навчилися віртуозно приховувати і ці сліди операції. Існує кілька підходів до встановлення протезу: розріз роблять у складці під молочною залозою, навколо ареоли або у пахвовій западині. І слід від розрізу після заживлення перетворюється на малопомітну тонку білу смужку. Звісно, якщо операцію проводить компетентний хірург.

  6. Груди стають менш чутливими після збільшення

  Це відбувається через набряк тканин, розтягнення шкіри, зміни положення нервових закінчень. Такий побічний ефект може налякати жінку через побоювання, що дискомфорт залишиться назавжди і негативно вплине на інтимне життя. Спеціалісти з маммопластики заспокоюють: оніміння та зниження чутливості – тимчасова незручність, і вона зникає через кілька тижнів після корекції. У деяких жінок відновлення триває до півроку.

  7. Після корекції не можна спати на животі

  Після операції пацієнткам радять не спати на животі протягом періоду реабілітації (1-2 місяці). Це необхідно для створення оптимальних умов для загоєння м’яких тканин. Після завершення реабілітаційного періоду ніяких обмежень щодо пози для сну немає.

  8. Жінкам з імплантами в грудях не можна подорожувати літаками

  Існує думка, що під час перельоту імпланти можуть розірватися. Однак протези виробляються з щільного матеріалу, який витримує дію фізичних факторів, що впливають на людину у літаку. Але тимчасове обмеження на повітряні подорожі є: у перші дні після операції залишається набряк, ще не встигають прийти до ладу кровоносні судини. Заборона на перельоти може тривати 10-14 днів, хоча можливі й інші рекомендації, які залежать від індивідуальних особливостей пацієнтки.

  9. Після корекції грудей не можна займатися спортом

  Як і попередній міф, це помилкове судження виникло через тимчасові обмеження після операції. Але після періоду реабілітації жінка може вести активний спосіб життя. Потрібно тільки дотримуватися рекомендацій лікаря, і не починати тренування завчасно.

  10. Існують інші способи збільшення грудей, які є більш безпечними, ніж маммопластика

  Серед таких способів найбільш популярними є спеціальні фізичні вправи, масаж, використання чудодійних пігулок та засобів народної медицини. Що стосується безпечності цих методів, то загрозу для здоров’я не несуть, напевне, тільки тренування (і лише якщо вони розроблені фахівцями). Але з їх допомогою можна тільки незначно підняти груди за рахунок збільшення грудних м’язів. Вони не можуть радикально вплинути на розмір бюсту.

  Інші рекламовані секрети збільшення грудей можуть викликати серйозні наслідки для здоров’я: проблеми з печінкою, нирками, порушення менструального циклу та гормонального фону. До того ж, вони є неефективними.

  Робимо висновки

  Значна частина міфів про пластику грудей пов’язана з тим, що досвід багатьох перших операцій дійсно був невдалим, а жінки недостатньою інформовані про досягнення сучасної мамопластики. Якщо ви бажаєте скорегувати розмір та форму бюсту, ми радимо звернутися до компетентних спеціалістів, які допоможуть визначити – чи можна вам робити операцію, яка методика та який тип імпланту більше підійде. Дізнатися правдиву інформацію про інноваційні способи корекції грудей та здійснити свою мрію вам допоможуть лікарі Спеціалізованого Мамологічного Центру. Запишіться на консультацію за телефоном, вказаним на нашому сайті.

  Телефон для консультацій та запису

  📞 044-594-70-75
  📞 068-862-62-00

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги