- Пластическая хирургия
- Что мы лечим
- Консультация
- Диагностика
- Оперативное лечение
- Маммопластика (пластика груди)
- Подтяжка груди (мастопексия)
- Кормящим мамам
Консультация профильных специалистов
[seo_text_start]В нашем центре вы можете получить профессиональную консультацию таких специалистов:
1. Маммолог
Стоимость консультации маммолога и других специалистов можно просмотреть на странице прайс-листа.
[seo_text_end]
Отзывы услуги
Клініка та її персонал, починаючи від гардеробної, закінчуючи касою залишили приємні відчуття. Приємно здивувало, що оплата послуг здійснюється після їх отримання. Консультація пройшла в атмосфері професіоналізму і людяності. Отримала відповіді на всі запитання. Окремо хочу подякували рентген - лаборанту кабінету мамографіі: уважність і професійне ставлення до деталей приємно вразили. Для пацієнта дуже важливо довіряти клініці і лікарю. Особисто для мене все склалося. Маю величезну надію, що хірургічний етап лікування пройде успішно. Дякую!!!
Була на прийомі у лікаря Савенко Ірини Миколаївни. Дуже рада, що потрапила на візит саме до неї. Лікар вислухала мої скарги та ретельно провела огляд. Окремо вдячна, що зовсім не відчувала психологічного дискомфорту. Після призначено лікування пройшов тиждень і я вже бачу позитивну динаміку. Рекомендую, справжнього професіонала своєї справи
Хочу подякувати за професійне обслуговування дівчаток на рецепції, все чітко, ввічливо, приємно. Оксані Василівні ВЕЛЕЧЕЗНЕ ДЯКУЮ за професійну консультацію, огляд, розʼяснення, приємне спілкування!!! Все на найвищому рівні!!! Дуже задоволена візитом! Чудова клініка!!!
Щиро дякую Анні Дмитрівні за професійність, уважність і турботливе ставлення. Консультація була дуже зрозумілою, лікар детально пояснила кожен крок огляду та відповіла на всі запитання. Після консультації відчуваю себе спокійно й впевнено.
А можна більше зірок? Дякую безмежно!❤️❤️❤️
У вашому центрі потрапляєш у світ, де забуваєш про агресивне середовище зовні. І лікарі, і медсестри, і рецепція.... З порогу і до порогу з результатами прийому і обстеження я спокійна і впевнена: тут знайдеться будь-яке рішення.
В мене чудовий лікар, Вадим Васильович. Душа- людина, профі своєї справи. Просто, зрозуміло і без конкурентів.
Дякую!
Дуже приємний лікар. Ретельний огляд і детальна консультація.
Була на консультації хіміотерапевта Анни Хміль. Залишилися приємні враження. Лікар до того ж у моїй складній ситуації дала рекомендації і дала надію на те, що ще не все втрачено і можна поборотися за життя! Дякую! Продовжу консультації у лікаря
Дякую за обстеження і консультацію. Все швидко, уважно, професійно. Рекомендую клініку!
Дуже сподобався сервіс в мед.центрі .
Привітні дівчата на ресепшні, гарні спеціалісти і лікарі ! Всі обстеження проводять комфортно і професійно . Лікар доступно і зрозуміло провів консультацію. Дякую!
Рекомендую цей центр !
Обязательное поле
