Специализированный Маммологический Центр

    Запись на визит в центр

    Мы ценим ваше мнение! Поделитесь впечатлениями от консультаций, обслуживания или персонала — это поможет нашей команде стать еще лучше.
    Strong Testimonials form submission spinner.

    Обязательное поле

    rating fields
    Ваша оценка очень важна для нас!
    Что вы о нас думаете?
    Политика конфиденциальности

    Наши отзывы

    Всего отзывов: 3910

    Средняя оценка: 4.94

    Наталія

    Вже не вперше приїзджаю з другого міста до цієї клініки на обстеження до чудового лікаря Бредіхіна Сергія Вікторовича. Лікар великий професіонал. Дуже вдячна йому та всім лікарям. Це найкращий мамологічний центр Києва. Відношення до пацієнта на високому рівні! Дуже Вам дякую!

    03.04.2026
    Олена Дмитрівна

    Шановний лікарю Солярик Володимир Валерійович, щиро дякую Вам за професійну допомогу, доброту та турботу під час прийому. Ваша уважність та впевненість допомогли мені заспокоїтися+детальний підхід до моєї проблеми та чіткі рекомендації допомогають в досягненні бажаного результату. Бажаю Вам міцного здоров'я та вдячних пацієнтів! Дякую кліниці. Дуже сподобалось усе: запис, консультування, прийом, лікування. Дуже гарне ставлення до пацієнтів починаючи з рецепції, усе пояснюють, супроводжують по усіх питаннях.

    31.03.2026
    Оксана

    Клініка та її персонал, починаючи від гардеробної, закінчуючи касою залишили приємні відчуття. Приємно здивувало, що оплата послуг здійснюється після їх отримання. Консультація пройшла в атмосфері професіоналізму і людяності. Отримала відповіді на всі запитання. Окремо хочу подякували рентген - лаборанту кабінету мамографіі: уважність і професійне ставлення до деталей приємно вразили. Для пацієнта дуже важливо довіряти клініці і лікарю. Особисто для мене все склалося. Маю величезну надію, що хірургічний етап лікування пройде успішно. Дякую!!!

    29.03.2026
    Христина

    Була на прийомі у лікаря Савенко Ірини Миколаївни. Дуже рада, що потрапила на візит саме до неї. Лікар вислухала мої скарги та ретельно провела огляд. Окремо вдячна, що зовсім не відчувала психологічного дискомфорту. Після призначено лікування пройшов тиждень і я вже бачу позитивну динаміку. Рекомендую, справжнього професіонала своєї справи

    25.02.2026
    Світлана

    Хочу подякувати за професійне обслуговування дівчаток на рецепції, все чітко, ввічливо, приємно. Оксані Василівні ВЕЛЕЧЕЗНЕ ДЯКУЮ за професійну консультацію, огляд, розʼяснення, приємне спілкування!!! Все на найвищому рівні!!! Дуже задоволена візитом! Чудова клініка!!!

    14.02.2026
    Анастасія

    Дуже щирий і професійний лікар.
    З першої зустрічі відчувається людяність, уважність і справжня зацікавленість у пацієнті, а не лише в діагнозі. Лікар все пояснює спокійно, доступно, без поспіху, відповідає на всі запитання і підтримує морально, що в онкології неймовірно важливо.
    Поруч з таким спеціалістом з’являється довіра, спокій і відчуття, що ти не один у цьому шляху. Щиро вдячна за професіоналізм, чуйність і тепле ставлення. Рекомендую від серця.

    29.01.2026
    Валентина

    Щиро дякую лікарю за професіоналізм і уважне ставлення. Прийом пройшов у комфортній та спокійній атмосфері, без поспіху й напруги. Дуже ціную делікатність, людяність і впевненість, які відчуваються з першої хвилини. Рекомендую як висококваліфікованого спеціаліста.

    30.12.2025
    Юлія

    Просто найкращий мамологічний центр Київа. Відношення до пацієнта на високому рівні! Безмежно вдячна своєму лікарю Бредіхіну Сергію Вікторовичу за консультації та лікування!Таким лікарям як він,можно сміливо довірити своє життя!!! ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!

    26.12.2025
    Валентина

    Дуже сподобався Мамологічний центр якісним обслуговуванням, уважним і привітним персоналом. Приємно вражена консультацією лікаря -мамолога Антонової Ганни Дмитрівни. Дуже професійна і небайдужа лікарка! Ганна Дмитрівна роз'яснила проблему чітко і логічно, уважно провела обстеження, додатково призначила діагностику. Щира подяка Ганні Дмитрівні та побажання міцного здоров'я і вдячних пацієнтів!

    11.12.2025
    Світлана

    Хочу залишити відгук про лікаря, яка змінила моє життя. Після 6 років невдалих спроб завагітніти, десятків аналізів і різних схем лікування я потрапила до Юлії Василівни, з зовсім іншою проблемою.
    Лікар уважно розібралася в моїй ситуації, призначила чіткий план, пояснила кожен крок і підтримувала протягом усього періоду. Через 2 місяці ми отримали результат, про який мріяли стільки років. Я завагітніла!
    Це фахівець, якому можна довірити найцінніше. Щиро дякую за професіоналізм, чуйність і наше довгоочікуване щастя 🙂

    02.12.2025