fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запись на визит в центр

  Запись на прием

  Оставьте пожалуйста свой отзыв

  Strong Testimonials form submission spinner.

  Обязательное поле

  Какой ваш адрес электронной почты?
  rating fields
  Ваша оценка очень важна для нас
  Что вы о нас думаете?

  Наши отзывы

  Средняя оценка: 5.0 звёзд (на основе 1,584 рейтинга)

  Елена

  Я рада, что с первого приёма попала к прекрасному специалисту Носовец Алексею Михайловичу.Он предоставил профессиональную консультацию, всё доходчиво объяснил, давая понятные ответы на все мои вопросы. Опроверг предыдущий диагноз и успокоил. Я несомненно рекомендую врача Носовец А.М. И обязательно запишусь на плановый осмотр только к нему через год. Также хочется отметить приветливый и радушный персонал

  29.11.2023

  Анна

  Благодарна всем , кто делал обследование. Профессионализм на высшем уровне. Огромное спасибо Бабенко Константину Петровичу. К этому доктору возникает доверие с первый минуты и его человеческие и профессиональные качества вызывают восхищение.

  27.11.2023

  Тетяна

  Дякую персоналу клініки за доброзичливе ставлення до пацієнтів, оперативність в роботі. Всі заплановані дослідження та консультації виконали швидко, я звільнилась навіть раніше, ніж очікувалося. Окремі слова подяки лікарці УЗД Челишевій Вікторії Євгенівні- дуже чуйна, уважна, симпатична людина, чудовий спеціаліст.

  20.11.2023

  Леся

  Сьогодні була на записі на мамографію, усе пройшло просто чудово: дівчатка на рецепції зустріли дуже гарно, дівчинка з кабінету мамографії — просто фея, усе робить дуже обережно, швидко й дуже доброзичлива. Лікар-мамолог проконсультував дуже розбірливо, зрозуміло. Щиро дякую за вашу наполегливу працю!

  20.11.2023

  Лариса

  Дуже вдячна лікарям Антоновій Анні Дмитрівні та Інні Миколаївні Богушевській-Данильчук. Справжні професіонали своєї справи, все детально пояснили, заспокоїли, дали поради. Я залишилась дуже задоволена і прийомом, і приємною та затишною атмосферою самого центру. Всім щиро рекомендую!

  16.11.2023

  Елена

  Бреіхін Сергій Вікторовіч вы найкращій. Дякую вам за вашу працю . Вы мене зробили гарною та щасливою. Дуже вам вдячна . Хочу ще звернутися до вас за допомогою . Дуже все сподобалось . Дуже вдячна всім працівникам центру .

  15.11.2023

  Олена

  Дуже задоволена прийомом.Дякую за Вашу працю.

  01.11.2023

  Ірина

  Звертаюся в центр уже не вперше! Дуже задоволена! Персонал працює на найвищому рівні! Починаючи з адміністраторів і закінчуючи санітарками! Особливо хочу подякувати лікарю НОСОВЦЮ Олексію Михайловичу за професіоналізм!

  26.10.2023

  Наталія

  Дякую за прийом у вашому центрі! Лікар Чопик Вадим Васильович дуже уважний, досвідчений. Дякую вам!

  26.10.2023

  Яна

  Ходжу у цей центр вже 7 років, завжди все вчасно, чітко, швидко. Окрема подяка Бредіхіну Сергію Вікторовичу — чудовий лікар, завжди у гарному настрої, спокійній, врівноваженій, уважний, ввічливий, на всі питання відповідає та пояснює.

  26.10.2023

  Каріна

  Дякую за уважність та компетентність лікарів. Все дуже сподобалось, буду радити знайомим.

  11.10.2023

  Аліна

  Сервіс на рівні, персонал уважний, дякую вам!

  11.10.2023

  Поліщук Олена Юріївна

  7 жовтня 2023 р. пройшла діагностичне обстеження. Приємно вражена високими рівнем фахівців Центру, починаючи від адміністраторів. Щиро вдячна фахівчині, яка безпосередньо робила мамографію, дуже ввічлива і головне — має високий рівень підготовки і знань. Дякую лікареві Беню Івану Анатолійовичу, уважний і фаховий. Дуже задоволена швидкістю обслуговування — обстеження загалом тривало близько 20 хвилин разом з

  07.10.2023

  Анна

  Добрий ранок, все було добре. Все сподобалося,чудова клініка.

  07.10.2023

  Аліса

  Дуже дякую! Все було чудово, залишилась всім дуже задоволена! Буду рекомендувати ваш центр, все робите з повагою до людей!

  02.10.2023

  Лариса

  Щиро дякую вам за надану швидку та якісну допомогу! Все пройшло швидко і безболісно! Відношення спеціалістів було на високому рівні! Успіхів вам та процвітання!

  02.10.2023

  Інна

  Дякую лікарю Лащенко, надав вичерпну інформацію, щодо хвилюючих питань

  02.10.2023

  Надія

  Дуже задоволена прийомом, щиро вдячна і персоналу, і лікарям. Все було на вищому рівні, дякую!

  26.09.2023

  Марія

  Доброго дня . Я звернулася до центру вперше . Я була шокована ставленням до відвідувачів . Тільки відкриваєш двері — дві приємні , привітливі , гарні з посмішкою дівчини звертаються дуже ввічливо і пропонують свою допомогу . Я була приємно вражена таким ставленням . Я дуже , дуже , дуже вдячна всьому вашому колективу за

  26.09.2023

  Валентина

  Дуже уважні спеціалісти, дуже гарне обслуговування, все на найвищому рівні. Дуже вдячна.

  22.09.2023

  Олена

  Тільки хороші враження від даної клініки.Була вперше,і дуже задоволена.Дівчата на рецепшені дуже привітні і ввічливі) Узі робила Інна Миколаївна,безмежно вдячна,дуже компетентна 👌🏻 Окрема подяка ,Лілії Олександрівні🫶🏻професіонал своєї справи!

  22.09.2023

  Майя

  На прошлой неделе 3 раза звонила, уточняла будет ли скидка пенсионеру на пакет обследования » после 35″. Один раз ответили нет, потом я ещё 2 раза перезвонила, сказали при наличии пенсионного удостоверения будет скидка 10%. Сегодня приехала, сказали скидки не будет. Вы аферисты, я никому не буду вас рекомендовать. Я только потратила время на дорогу.

  14.09.2023

  Марія

  Дякую за чудове обслуговування, дівчата привітні, лікарі знають свою справу. Одразу видно бажання не викачати гроші, а реально допомогти. Буду радити всім знайомим, нехай про всяк перевіряться. Ще раз, дуже дякую!

  14.09.2023

  Вікторія

  Дуже сподобалось відношення працівників, центр чистий ,охайний. Потрапила на консультацію до Лікаря онкодерматолога Лащенко Михайла Володимировича,хочу сказати ,що за місяць обїздила не одного лікаря ,і цей мені сподобався найбільше, ціна консультації того варта . Однозначно рекомендую

  14.09.2023

  Василина

  Обслуговування п’ять з п’яти! Приємні працівники, дуже уважний рентгенлаборант на мамографії.Все по розкладу, якісно та інформативно. Найкраща клініка!

  05.09.2023

  Надія

  Дякую клініці за чудових лікарів, а особливо Олексію Михайловичу! Професіонал свого діла, Спеціаліст з великої літери.

  05.09.2023

  Марина

  Доброго дня! Дуже задоволена. Буду користуватися вашими послугами .

  28.08.2023

  Олена

  Дякую за якісну роботу, персонал привітний, лікарі на вищому рівні. Буду рекомендувати друзям!

  28.08.2023

  Кристина

  Дуже вдячна лікарю Бабенко Констянтину Петровичу! Лікар дуже професійний та уважний. Все дуже сподобалось.

  23.08.2023

  Аліна

  Доброго дня. Дуже задоволена роботою всіх лікарів. Всім дякую. Чудові професіонали.

  18.08.2023

  Сніжана

  Все на вищому рівні. Молодці.Чудові лікарі, все з увагою і професійно!

  17.08.2023

  Анна

  Дякую лікарям і дуже уважним дівчатам на рецепції.

  31.07.2023

  Аліна

  Дуже сподобався медичний центр, зручне розташування, привітний та приємний персонал. Була на узд у лікаря Лащенко М.В. Професіонал своєї справи. Рекомендую!

  24.07.2023

  Наталія

  Доброго дня! Приємно вражена Вашим центром, особливо відношенням до пацієнтів.А Ваші посмішки, позитивний настрій і смачна кава дарують заряд на весь день! Особливо щиро дякую Хмель Анні за її професіоналізм і чуйність, я отримала і роз’яснення і уточнення в лікуванні.Це дійсно лікар для нас жінок, яка і вислухає і підтримає , чого нам так не

  21.07.2023

  Таня

  Хочу выразить огромную благодарность Сергею Викторовичу Бредихину!Высококвалифицированый специалист, профессионал своего дела, и просто очень приятный, внимательный и чуткий человек. Отдельное спасибо Маммологическому Центру за самых лучших докторов!

  21.07.2023

  Ольга

  Зеленкевич Лілія Олександрівна, дякую Вам за допомогу! Ви дуже уважний і чуйний лікар. залишилися лише позитивні враження від нашої зустрічі! миру та добра Вам!

  17.07.2023

  Валентина

  Сьогодні була на обстеженні у мамологічному центрі, атмосфера затишна, колектив привітний. Задоволена консультацією лікаря Бредіхіна Сергія Вікторовича, без сумнівів виникає довіра до лікаря з першого погляду. Уважний, майстер своєї справи і заключення робить по суті, без зайвого. Окрема подяка Данильчук-Богушевській Інні Миколаївні за професійне УЗД. Дякую, що потрапила саме до цього центру, адже у пошуках

  02.07.2023

  Олександраn

  Доброго дня. В мене відбулася консультація. Все супер. Дуже дякую Вам і звісно Хмель Анні Василівні та її професіоналізму, уважності і людяному підходу!

  29.06.2023

  Олена

  Щира подяка фахівцям клініки. Привітне відношення до пацієнтів, професійний рівень обстеження, якісна апаратура. Щиро дякую лікарю Чопику Вадиму Васильовичу за професіоналізм та підтримку. Дякую Богу, що знаходжусь в надійних руках. Здоровʼя Вам, сил та успіхів у добрій праці.

  27.06.2023

  Наталія

  Щиро дякую Вікторії Євгеніївна!

  05.06.2023

  Наталія

  Дуже Вам вдячна! Сьогодні була на обстеженні. Дуже задоволена персоналом! Все на вищому рівні. Гарне відношення до клієнтів. Бажаю Вам миру та здоров’я!

  05.06.2023

  Неля

  Щира подяка Вікторії Євгенівній Челишевій за ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, за людяність, за підтримку і оптимізм! Дякую Вам Вікторія Євгенівно.

  05.06.2023

  Елена

  Добрый день! Очень приветливые и грамотные специалисты! Спасибо!

  03.06.2023

  Олена

  Величезна подяка лікарю хірургу-мамологу Антоновій Анні Дмитрівні, вона професіонал своєї справи, а також лікарю УЗД Галішиній Ганні Олександрівні за професіоналізм! Та велика подяка персоналу клініки!

  30.05.2023

  Лілія

  Хочу висловити вдячність лікарю Бредихіну Сергію Викторович за професіоналізм,велику чуйність і тепле відношення до потреб пацієнта.Лікар від бога!!!Дуже рада,що маю нагоду лікуватися у Бредихіна Сергія Викторовича!

  11.05.2023

  Наталья

  Очень довольна Маммологическим центром, персонал и врачи очень внимательны и приветливы. Отдельное спасибо Бредихину Сергею Викторовичу — замечательный специалист и приятный человек! Детально проконсультировал и очень качественно прооперировал. Рекомендую как клинику, так и лично врача) Спасибо!

  08.05.2023

  Олена

  Дякую,я скористалась допомогою лікарів мамологічного центру.Лікарі та медсестри були ввічливі і доброзичливі. Атмосфера взаємопорозуміння була добра.ще раз дякую,гарного вам дня

  08.05.2023

  Наталья

  Хочу поблагодарить клинику за хорошее обслуживание и внимательное отношение к клиентам. Отдельное спасибо Бредихину Сергею Викторовичу — замечательный специалист и приятный человек! Делала в клинике операцию и не пожалела, очень довольна результатом. Рекомендую!

  08.05.2023

  Катерина

  Можу рекомендувати мамологічний центр, як працівник МОЗУ, сьогодні була на мамографіі та консультації у лікаря — мамолога Бредихіна Сергія Вікторовича — дуже задоволена, лікар дуже кваліфікований спеціаліст, надав якісну консультацію, та висновок! Дякую Сергій Вікторович Вам дуже!

  01.05.2023

  Анна

  Очень приятная обстановка, тихо, спокойно. Вежливый персонал, как в санатории побыла! Всем спасибо!

  29.04.2023

  Аліна

  Була на щорічному обстеженні узд у лікаря Грініна Антона В’ячеславовича. Лікар уважний, обстежив, все пояснив, на всі питання відповів. Однозначно рекомендую!Клініка залишає тільки позитивні враження.

  28.04.2023

  Юлия

  Была на первичном осмотре и УЗИ по рекомендации своего гинеколога. Центр очень понравился. Персонал вежливый. Врачи все доступно объясняли, и УЗИ, и осмотр был проведен профессионально и деликатно. Доктор Лилия Александровна очень приятная и внимательная. Общее впечатление о центре замечательное.

  25.04.2023

  Марина

  Хочу подякувати маммологічному центру за професійність! Вже декілька років прохожу маммографію та УЗД молочних залоз у дуже професійного лікаря -рентгенолога Галішиної Ганни Олександрівни. І хочу відмітити, що вона дійсно дуже фаховий лікар і прекрасна людина. Не так багато в Києві та взагалі в Україні, центрів де можна довіритися лікарю-діагносту. Ганна Олександрівна з тих лікарів, кому

  24.04.2023

  Олена

  Була на консультації у Галишиної Ганни Олександрівни. Вона не тільки знаючий висококваліфікований спеціаліст, а ще й чудова, чуйна людина. Дякую за консультацію. Велика удача мати такого спеціаліста.

  22.04.2023

  Анна

  Отличный центр по всем параметрам. Профессионализм докторов, современность оборудование, отношение персонала, обстановка и атмосфера в целом— все на высшем уровне. У Вас есть чему поучится очень многим медицинским учреждениям. Отдельная благодарность Анне Александровне—такое профессиональное, внимательное, терпеливое и тёплое отношение к пациентам— спасибо Вам.

  20.04.2023

  Альона

  Клініка чудова і працюють справжні профі своєї справи. Ви молодці! Якісно та професійно! Дякую.

  06.04.2023

  Тетяна

  Велика подяка за професіоналізм мамологу Бредіхіну Сергію. Приємний врач, який пояснює все доступно. Дуже раджу саме його. На рецепції дівчата усміхнені та привітливі, що одразу визиває довіру. І хочу висловити подяку Челишевій Вікторії ,яка робила УЗД молочних залоз.

  06.04.2023

  Наталія

  Щиро дякую команді Спеціалізованого Мамологічного Центру за допомогу у вирішенні моєї проблеми, тут дійсно створена культура турботи про людину! Я отримала повний спектр медичних послуг професійних спеціалістів центру. Колектив центру відноситься до проблеми системно, базуючись на передових міжнародних протоколах щодо встановлення діагнозу, визначення шляхів лікування та операційного втручання, якщо необхідно — І це є дуже

  01.04.2023

  Оксана

  Была на профилактическом осмотре. Попала к Бабенко Константину Петровичу. Всё доступно рассказал и объяснил результаты обследования. Рекомендую. Спасибо за внимание и профессионализм.

  21.03.2023

  Марія

  Лікар-ендокринолог — чудовий спеціаліст. з лікарем надзвичайне приємно було поспілкуватися. З вирішенням проблеми допомогла

  20.03.2023

  Настя

  Дякую велике! Дуже, дуже, дуже вмотивована після спілкування з лікарем! Не кожного дня зустрічаєш таких гарних спеціалістів. Дякую сильно!

  20.03.2023

  Олена

  Дуже вдячна лікарю за вирішення моєї проблеми..Взагалі клініка яка заслуговує на найвищу оцінку..Дякую Вам всім

  16.03.2023

  Олена

  Дуже дякую найкращому лікарю Лілії Олександрівні , уважнішого лікаря я ще не зустрічала..Дуже вдячна за вирішення моєї проблеми, професіонал з великої літери..Дякую Вам..

  16.03.2023

  Ольга

  Добрий день. Сьогодні відвідувала центр і залишились тільки приємні враження. На рецепції і касі дівчата тактовні та уважні. Мамографію робила дуже приємна і позитивна дівчина. Все детально пояснювала, додатково звернула увагу, що робити будемо в двох проекціях це стандартно і перейматися, що щось знайшли і тому додатково дивляться, не потрібно. Після цього була консультація у

  16.03.2023

  Юлія

  Відвідувала вашу клініку вперше, перед цим читала відгуки, знайшла і негативні, але вони не справдились. Дуже відчливий та привітний персонал, як на рецепції так і самі лікарі. Всі дуже чемні, дбайливо ставляться до пацієнта. На 8 березня вдруге була на прийомі, всім пацієнтам букети тюльпанів дарили. Молодці так тримати, всім рекомендую. Ще зазначу, була у

  14.03.2023

  Олеся

  Щиро вдячна колективу Мамологічного центру за високий рівень сервісу та злагоджену роботу, саме той випадок, коли колектив працює, як годинник, кожен на своєму місці, з посмішкою та максимальною увагою до клієнта. Ну і звісно подяка за високий професіоналізм та вичерпні відповіді Анні Олександрівні. Для дівчаток, жінок які бояться, шукають та затягують час — не зволікайте,

  12.03.2023

  Ірина

  Згуртована робота професіоналів. Всім задоволена.

  26.02.2023

  Наталья

  Очень хорошее впечатление от посещения клиники. Организация работы четкая. Персонал внимательный и квалифицированный. Современное оборудование. Доктор Галишина Анна Сергеевна все доходчива все пояснила. Рекомендую.

  24.02.2023

  Тетяна

  Добрий день!! Вчора була в цьому центрі на первинній консультації та мамографії. Дуже задоволена,що обрала саме їх. Привітні дівчатка на рецепшині, дуже уважна дівчина,яка робила мамографію,ну і лікар Носовець Олексій Михайлович приємно,тактовно провів консультацію, оглянув,все доступно розповів. Я дякую всім,хто працює в цьому центрі. Рекомендую і бажаю всім здоров’я!!!!

  22.02.2023

  Тетяна

  Доброго дня, були на прийомі у лікаря Бредихин Сергія Вікторовича, дуже задоволені консультацією; лікар професіонал своєї справи, уважний, доступно все розказав! Одним словом рекомендую!

  20.02.2023

  Виктория

  Дуже дякую! Я робила перший раз мамографію, все пройшло дуже добре, зовсім без дискомфорту! Велика вдячність привітному персоналу, дуже приємній і суперпрофесійній дівчині, яка робила саму процедуру і чарівному Лікарю, який все доступно розповів, показав і дав рекомендації як і коли проводити обстеження в подальшому! Велика вам ВДЯЧНІСТЬ!!!🤗🤗🤗

  13.02.2023

  Валентина

  У грудні 2022 р. мені була проведена операція чудовою командою лікарів, Бабенко К.П. (лікуючий лікар), Носовець О.М. (асистент), Липко Р.В. (анестезіолог), та відмінним медперсоналом. Після операції була під постійним наглядом Костянтина Петровича, Руслана Васильовича та медсестри Олени, які оточили турботою та підтримкою. Від перебування в клініці враження лише позитивні. Щиро вдячна, за вашу віддану роботу

  06.02.2023

  Валентина

  Спасибо большое за обследование! Все было замечательно. Квалификация обращение к пациентам на высшем уровне. Я осталась довольна всем.❤️

  06.02.2023

  Вікторія Вінтоняк

  Дякую за професійну консультацію та узд. Обов’язково повернусь для профілактичного огляду і всім буду рекомендувати🙌🏼♥️

  05.02.2023

  Наталія

  Дуже приємно знаходитися в такому центрі. Рекомендую дуже уважного і професіонального лікаря Палюха Анатолія Івановича. Дякую Вам

  26.01.2023

  Ольга

  спостерігаюсь у вашому центрі більше п’яти років. Дуже чуйний і ввічливий персонал. Дякую Попову Кирилу за професійний огляд, поради. Узі виконувала Данильчук Богушевська Інна-професійно та якісно! Залишилися найкращі враження! Дякую!

  19.01.2023

  Юлія

  Не рекомендую попадати на консультацію к онкологу Зайвелової. Потім будете шукати іншого лікаря.

  19.01.2023

  Юлія Володимирівна, дякуємо Вам за відгук. Дуже шкода, що у Вас склалося дане враження про лікаря, адже Зайвелева Юлія Ігорівна є висококваліфікованим і досвідченим лікарем-онкологом, в професіоналізмі якого немає приводу для сумніву. Однак, для повноцінного розгляду вашого випадку і проведення об’єктивної експертизи нам необхідна додаткова інформація. Будемо вдячні за зворотній зв'язок за телефоном контролю якості 0682267820 . Заздалегідь дякуємо!

  Емілія

  Дякую! Дуже приємні і компетентні лікарі! Все дуже сподобалось.

  08.01.2023

  Наталія

  Дуже довго шукала клініку і лікаря, якому можна довіритись. Вирішила написати відгук, можливо, комусь теж стане у пригоді. Зручно, що в одному місці можна зробити УЗД, мамографію,отримати первинну консультацію лікаря і при необхідності зробити операцію. Але головне, звичайно, це спеціалісти. Зібрано гарну команду, де кожен знає своє діло! Велика подяка моєму оперуючому лікарю Бабенко Костянтинц

  30.12.2022

  Зоряна

  Із 12 балів- 12 Дуже вдячна, всі етапи обстеження супроводжуються чудовими медичними працівниками. Неймовірні лікарі Галішина та Бредіхін

  28.12.2022

  Катерина

  Мені робили операцію на другому триместрі вагітності, була гиганська фіброаденома. Операція пройшла успішно, на дитину нічого не вплинуло, народилася здорова і вчасно зараз нам пів року. Після операції пройшов рік. Так що тут лікарі уважні, рекомендую. Робити операцію вагітною можна, в цьому мамологічному центрі. Особиста дяка Костянтину Петровичу.

  28.12.2022

  Тетяна

  Була клієнтом цієї клініки, завжди була задоволена, проте сьогодні була обурена якістю обслуговування адміністраторами. Поводили себе зверхньо, були дуже «заклопотані» обговоренням особистих справ між собою. На рахунок прийому у лікаря, то тут можу тільки подякувати, вони справжні професіонали своєї справи

  27.12.2022

  Тетяно, дякуємо Вам за відгук. Щиро перепрошуємо за дану ситуацію та негативне враження, що у Вас склалося після візиту в клініку. Для нас є дуже важливою клієнтоорієнтованість наших співробітників - з адміністраторами проведена бесіда, проговорені ключові моменти в роботі та в спілкуванні на робочому місці. Запевняємо, що ми докладемо максимум зусиль, щоб наша подальша співпраця була тільки позитивною. Бажаємо Вам здоров’я і чекаємо на планові профілактичні огляди.

  Юлія

  Дуже задоволена, що звернулася саме до цього лікувального закладу. Особлива подяка лікарю Бредіхіну Сергію Вікторовичу, — він дійсно професіонал своєї справи. Лікар тактовний, уважний, все доступно пояснює. Було оперативне втручання — все пройшло чудово)

  21.12.2022

  Наталія

  Дуже задоволена мамологічним центром. Рекомендую доктора Галішину Ганну Олександрівну. Пояснила все доступно, якісне УЗД, приємно було спілкуватися. Буду всім рекомендувати центр. Задоволена лишилася на 100%

  19.12.2022

  Катерина

  Більше року була клієнтом клініки. Останній візит розставив всі крапки. Лікар узі дуже розчарував,результат виявився не вірним(перевірили ще у двох лікарів). Коли на консультацію за результатом гістології прийшла з чоловікомто лікар був не в захваті. Вартість оперативного втручання обговорюється з менеджером, який певно вважає, що 45000 це копійки і веде себе дуже зухвало. Але дякуючи

  07.12.2022

  Віта

  Професіонально та якісно проведено обстеження!

  02.12.2022

  Олена Єфімова

  Дуже задоволена відвідуванням центру, уважний та кваліфікований персонал, дотримання санітарно-гігієнічних норм. Діагностична апаратура в наявності, всі обстеження роблять одразу. Прийом вів лікар Носовець Олексій — дуже ввічливий, уважний, детально пояснив проблему та метод лікування. Буду рекомендувати знайомим даний центр!

  21.11.2022

  Любов

  Відвідую цю клініку вже багато років для профілактичних щорічних оглядів. Перший раз звернулася за рекомендаціжю свого досвідченого гінеколога, оскільки, саме тут, найкраще прогресивне обладнання в Києві. Сьогодня була на плановій мамографії і узі, дуже приємна атмосфера, ввічливий персонал і хороша кава) Окреме спасибі, Галішіній. Ганні Олександрівні, історично записуюсь саме до неї. Це лікар, який викликає

  21.11.2022

  Наталя

  Все сподобалось, все чітко, лікар все розповіла та пояснила. Гарне обслуговування. Дякую.

  16.11.2022

  Софія

  Сподобався сервіс та обслуговування Чітко, швидко, організовано. Дякую.

  09.11.2022

  Яніна

  Дякую за допомогу.Ваша увага та розуміння приносить пацієнтам здужання та повне порозуміння пацієнта та лікаря.Велике Вам дякую!

  04.11.2022

  Ніно

  Доброго дня. Була на прийомі в п’ятницю у лікаря- мамолога Бредіхіна С.В. та лікаря-рентгенолога Галішиної Г.О. дуже їм вдячна. Все пояснили і заспокоїли. Дякую персоналу центру. Все на вищому рівні.

  25.10.2022

  Галина

  Доброго дня, Вам дякую, все обстеження і обслуговування було швидко, професінально. Дякую вам, задоволена!

  20.10.2022

  Юлія Шабля

  Хочу відзначити роботу лікаря Сергія Вікторовича Брєдіхіна за професіоналізм, уважне ставлення до пацієнток, змістовну консультацію. А також лікарку ультразвукової діагностики Інну Данильчук-Богушевську, яка надала якісну консультацію з подальшими рекомендаціями. Пораджу ваш медичний заклад своїм знайомим. Дякую.

  18.10.2022

  Ангеліна

  Була на консультації у Палюх Анатолія Івановича. Лікар професіонал своєї справи. Під час УЗД усе детально розповідав та показував, мені як пацієнту це було дуже важливо:) Отримала відповіді на усі запитання.Також лікар дуже уважний та тактовний. Дякую!

  18.10.2022

  Олена Вікторівна

  Доброго дня ! Візитом до вашої клініки і лікарем я дуже задоволена . Оцінка вищого рівня .Дякую велике і бажаю усім співробітникам вашої клініки міцного здоров’я і як найшвидше перемоги!!

  18.10.2022

  Зоя

  Приємно здивована професіоналізмом лікаря мамолога, онколога, узі спеціаліста Палюх Анатолія Івановича. На прийомі у нього я почувалася досить комфортно, лікар зумів доступно пояснити що робити при тій чи іншій проблемі, до яких лікарів додатково потрібно звернутися. Вцілому консультація сподобалась, обов‘язково буду спостерігатися в цього лікаря.

  14.10.2022

  Дякую за відгук. Бажаємо бути завжди здоровими.

  Олександра

  Дуже вдячна за професіоналів у вашему центрі. Приємно вражена прийомом у Палюх Анатолія Івановича. Чесно, давно не бачила такого професіоналізму та знань. Все лаконічно, чітко, дуже персоналізовано підходить до пацієнта. На питання всі відповідає зрозуміло і доступно. До цього , щодо діагностики в мене не було принципового вибора до лікаря, але тепер наступні візити тільки

  13.10.2022

  Оксана

  Хотела попасть именно к доктору Бредихину, основанием были отзывы о нем пациентов разных клиник, где он работал. Так вот, все — правда- замечательный доктор от самого начала приема и до выхода из клиники. Слава Богу, у меня ничего супер серьезного, но тем не менее делала такую же процедуру ранее в другом месте в Киеве у

  11.10.2022

  Наталя

  Залишилась повністю задоволена прийомом, однозначно рекомендую Данильчук-Богушевську Інну Миколаївну. Дуже приємна лікар, професіонал своєї справи, яка вислухає і відповість на всі питання.Огляд пройшов швидко, легко і безболісно. Клініку загалом і роботу адміністрації оцінюю відмінно. Організовано, вічливо і оперативно! Дякую, буду рекомендувати лікаря і клініку!

  11.10.2022

  Василь Мельниченко

  Добрий день! Говорити буду про, в першу чергу, як про чуйну і доброзичливу людину а потім як ФАХОВОГО хірурга Зеленкевич Лілію Олександрівну. Неодноразово мене оперувала — і я в захваті від її професійної майстерності. Звісно з точки зору пацієнта. Переконаний за такими лікарями майбутнє нашої (Української) медицини. Користуючись нагодою хочу побажати Лілії Олександрівні всіляких гараздів

  11.10.2022

  Алєся

  Доброго дня! Дякую за професійне та ввічливе ставлення до пацієнтів.

  30.09.2022

  Елизавета

  Первый раз обратилась в этот центр. Всё было отлично (отношение ко мне на рецепции и доктор, которая делала узи Галишина Анна Александровна), но потом я взяла онлайн консультацию с эндокринологом Грищенко Наталией Юрьевной. Консультация заявлена 30 минут, через 15 минут после начала доктор давала понять, что «на этом всё» и всю полезную информацию она будет

  30.09.2022

  Зинаида

  20.09.22 я была на приеме у Бредихина Сергея Викторовича. За время диалога увидела: высокий профессионализм, максимальную помощь, внимание, воспитанность и порядочность. Уверена, что к такому доктору тропа пациентов не зарастет никогда.

  30.09.2022

  Инна

  Очень приятные врачи, как и на приёме, так и на диагностике

  13.09.2022

  Ірина

  Доброго дня! Хочу залишити цей відгук з двох причин: -по перше -сказати ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ Бредіхіну Сергію Вікторовичу (Фахівець з великої літери) та всій команді фахівців мамологічного центру за те, що здійснили мрію половини мого життя. В листопаді 2021 року мені зробили операцію по зменьшенню грудей та видаленню новоутворення в молочній залозі. Сказати, що я задоволена,

  05.09.2022

  Елена*

  Я дуже задоволена консультацією лікаряБредіхіна СергіяВікторовича.Дуже чуйний, ввічливий лікар,видно що хороший спеціаліст.Заспокоїв,порадив.Одним словом людина від Бога.

  25.08.2022

  Каріна

  Привітний персонал, лікарі тактовні, усміхнені, професійна поведінка та ввічливе ставлення до свого пацієнта! Рада, що обрала саме Ваш центр для планового огляду.

  25.08.2022

  Валентина

  Хочу подякувати дівчаткам з рецепції за їх злагоджену роботу, терпіння.Дуже дякую лікарю Заболотному В.В за професіоналізм,людяність,увагу до пацієнта.Все було на найвищому рівні.Здоров’я,наснаги,мирного неба всьому колективу.

  25.08.2022

  Олена

  Центр виглядає добре, але я потрапила на прийом не до кваліфікованого спеціаліста, дуже не приємно платити гроші за те шо знаєш більше і ніж лікар!

  18.08.2022

  Лариса

  Консультация єндокринолога была информативна, все было очень профессионально, ответы на все вопросы получила

  18.08.2022

  Людмила

  В спеціалізованому МАМОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ не вперше. Надзвичайно ввічливе, уважне та приємне ставлення всього персоналу до пацієнта, зрозуміле пояснення лікарів проблеми із здоров’ям. Безмежно вдячна ДАНИЛЬЧУК-БОГУШЕВСЬКІЙ ІННІ МИКОЛАЇВНІ за високий професіоналізм та людяність!!! Не нехтує своїм здоров’я, робіть вчасно огляди і звертайтеся до професіоналів!

  18.08.2022

  Ніна

  Дуже дякую,все було на вищому рівні!

  18.08.2022

  Анна

  Даний «Мамологічний центр» справив на мене дуже позитивне враження: 1.Приємна атмосфера закладу вцілому. 2. Привітні дівчата на рецепції. 3. Професійний та уважний мед.персонал. Дякую операційному менеджеру Надії за комфортну співпрацю. Хочу подякувати всім лікарям, що проводили обстеження та операцію. Мені дуже імпонував ваш спокій, доброзичливість під час спілкування, а також те, що у доступній формі

  18.08.2022

  Ірина

  Доброго дня! Хочу подякувати клініці та лікарям! Була приємно вражена ввічливістю дівчат з рецепції та професіоналізмом лікарів. Дуже сподобалося, що лікар Галішина Ганна Олександрівна розпитала, що змусило звернутися, пояснювала всі свої дії під час проведення УЗД, все що бачить і вже до зустрічі з лікарем-мамологом я була спокійна і моя тривога значно зменшилася. Також хочу

  18.08.2022

  Валентина

  Бредіхін Сергій Вікторович -лікар відБога.Головне -людяність і чуйне відношення до пацієнта.

  18.08.2022

  Леся

  ВАМ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ,Ви неймовірні. Всі . АННА ОЛЕКСАНДРІВНА, ВЕЛИКИЙ ПОЦІЛУНОК.

  18.08.2022

  Катерина

  Дякую за Вашу працю(heart)

  20.07.2022

  Настя

  Дякую.Все було дуже добре.Успіхів Вам.

  20.07.2022

  Раїса

  Попала в центр перший раз. Дуже сподобалось. Була на консультації у хірурга Ганни Дмитрівни. Все поянила і на всі запитання я отримала відповіді. Отримала багато цікавої інформації. Дуже сподобалось,рекомендую.

  11.07.2022

  Олена

  Багато років користуюсь послугами лікарів мамологічного центру. Дуже досвідчені лікарі! Найсучасніше обладнання для діагностики. Персонал доброзичливий, атмосфера комфортна. Особлива подяка моєму багаторічному лікарю Галішиній Ганні Олександрівні.

  30.06.2022

  Алина

  Врачи вежливые ,все четко объясняют ! Советую всем .👍🙂

  16.05.2022

  Людмила

  З 2018 року користуюсь послугами лікарів мамологічного центру. Весь персонал центру досвідчений!

  03.05.2022

  Анна

  Отзывы не писала никогда до сегодняшнего дня. Но сегодня, после консультации у Цвирко Ирины Викторовны, решила это сделать. Грамотный врач, профессионал. Если необходимо действительно качественное исследование и мнение эксперта — рекомендую.

  08.02.2022

  Татьяна

  Очень жаль что в профиле не все сотрудники.Чтоб можно было лично каждому написать Огромное Спасибо ща их труд.Начнем:Чопик Вадим Васильевич,который замонил меня в клинику(и я ничуть не жалею)добрый,внимательный,доносит информацию доступным языком.Умеет успокоить и поддержать,что видя его перед операцией я ишла без единого страха.Анестезиолог Руслан (простите что запомнилось)внимательный,умеет подобрать подход к пациенту.Огомное спасибо за все то

  31.01.2022

  Вікторія

  Добрый день! Я осталась очень довольна и доктором (не помню имя) который консультировал! И доктором который делал маммография и доктором который делал УЗИ! Это компетентные, внимательные! И очень добрые люди! Все! Относятся к работе не как роботы, а как ПРОФЕССИОНАЛЫ! Которые не формально подошли к диагностике, а проверили и ещё раз все перепроверили! Благодарю 🙏🏻

  10.01.2022

  Людмила

  Дуже задоволена своїм лікарем! Вперше зустрічаю такого грамотного спеціаліста: лікар діагностує проблему в організмі, враховуючи всі органи і системи, щоб допомогти пацієнтові одужати, а не просто прибрати симптом.

  30.12.2021

  Валентина

  Мне 21, была впервые в жизни у маммолога и УЗД молочных желез (Зеленкевич Лилия Александровна и Галишина Анна Александровна). Переживала,накрутила себя… Мне все доступно и спокойно объяснили, переживания прошли мгновенно. Очень довольна и благодарю врачей!! Атмосфера в центре женственная, спокойная, не больничная. На профилактический осмотр, приду только сюда.

  30.12.2021

  Юлия

  Пришла по рекомендациям и осталась очень довольна. Была на узи молочных желёз, техника позволяет четко рассмотреть и определить ситуацию. Также всё доступно объяснили. Цена выше среднего, но оно того стоит! Врач на осмотре детально опросил, прописал травяной препарат. Осталась довольной, буду рекомендовать, спасибо!

  30.12.2021

  Даря

  Врач от Бога Лилия Александровна! Приём порошёл очень легко , без нотки волнения. Все самые лучшие качества человека а также профессионализм собраны в этом чудесном враче! Безумно приятно было находится в вашем центре! Спасибо за такого врача с большой буквы!

  30.12.2021

  Наталія

  Добрий день. 🤗 Як пацієнтка зі стажем напишу, що бережіть Ганну Олександрівну. Вона кваліфікований і уважний спеціаліст, грамотний роз’яснювач і чуйна людина. Жалкую, що не потрапила до неї раніше. 💜

  30.12.2021

  Олена

  Я максимально задоволена рівнем кваліфікації лікаря та консультацією. Все чітко та зрозуміло. Дуже дякую. Тепер буду звертатися тільки в вашу клініку

  17.12.2021

  Юлія

  Была на консультации у Бредихина С.В. Осталась очень довольна 10 из 10

  17.12.2021

  Наталія

  Задоволена візитом. Все на високому рівні, професійно! Окрема вдячність лікарю УЗД та безпосередньо лікарю — мамологу Костянтину Петровичу. Оглянув, вислухав , пояснив, заспокоїв..) Дякую!

  16.12.2021

  Наталія

  Лікар Челишева Вікторія Євгеніївна зробила мені УЗД молочних залоз і прокоментувала мій стан. Я дуже задоволена тим, як проходило обстеження і сердечно дякую за зрозумілі пояснення та рекомендації. Дякую за підтримку! Будьмо всі здорові!

  16.12.2021

  Ярина

  Добрий день. Все пройшло чудово, лікар все гарно пояснила, я задоволена 😊

  16.12.2021

  Леся

  При нагоді порекомендую клініку своїм знайомим.Професійно, уважно, все пояснили та розвіяли страхи .Дякую Вадиму Васильовичу, та Віталію Вікторовичу!

  16.12.2021

  Вікторія

  Я очень довольна доктором маммологом. Было очень комфортно и приятно общаться! Профессионал и очень милая) Девушка, которая делала маммографию, тоже очень приятная. Я переживала, была взвинчена немного, и очень благодарна этим двум людям) спасибо им большое!

  13.12.2021

  Віта

  Доброго вечора! Обидва лікарі, у яких я була, висококваліфіковані та уважні! Йшла занепокоєна, а після прийому я отримала всі необхідні деталі і пояснення, та навіть більше інформації, ніж очікувала. 10 із 10ти) наступного разу повернусь до вас для планового огляду)

  13.12.2021

  Ольга

  Дуже вдячна всім лікарям, які допомогли мені пройти обстеження швидко і комфортно. Особлива подяка лікарю-маммологу, який оглядав мене і надав рекомендації стосовно плану мого лікування, а також завідувачу відділення за проведення УЗД. Бажаю всім міцного здоров’я та всіх благ!

  13.12.2021

  Леся

  Сегодня была на плановом осмотре,и ещё раз убедилась в профессионализме врачей! Отличная клиника, прихожу второй год. Сервис на высшем уровне на всех этапах. Успехов вам и процветания!!!❤️

  07.12.2021

  Олена

  Задоволена відвідуванням медичного центру. Зробила мамографію швидко, комфортно. Через 5 хлилин отримала протокол з диском.

  03.12.2021

  Тетяна

  В центре обслуживаюсь давно у Бредихина Сергея Викторовича. Хочу от всей души поблагодарить доктора и весь персонал за вовремя обнаруженное у меня злокачественное образование и правильно поставленный диагноз! Очень рекомендую, все на высоком уровне, профессионально, качественно и быстро. За неделю до визита в Маммологический центр по страховой была записана в другую частную клинику, в которой

  03.12.2021

  Юлия

  Вчера была на УЗИ, по рекомендации подруги. Осталась очень довольна! Очень грамотный специалист, подробно всё описала, объяснила и успокоила. Прекрасное качество обслуживания, никаких очередей, всё очень чистенько и аккуратно. Теперь обследование буду проходить, только у них.

  30.11.2021

  Марія

  Спасибо большое за профессиональное обследование и очень хорошее отношение к пациенту ,дальнейших вам успехов в работе.

  30.11.2021

  Валентина

  Доброго дня.Вперше була у мамолога.Лікар донесла інформацію чітко,зрозуміло і з увагою обстежила мене.Дякую.

  30.11.2021

  Елена

  Делала в центре маммографию.Приятный и вежливый персонал.Оборудование современное и качественное, специалисты-проффессиналы, всё понятно и доступно обьясняют.Рекомендую центр!!!

  30.11.2021

  Марина

  Лучший специалист по Узи молочной железы -здесь.

  30.11.2021

  Ольга

  Дякую. Лікарем задоволена. Приділила достатньо уваги, все детально пояснила,починаючи з основ фізіології формування молочних залоз.

  19.11.2021

  Людмила

  Спасибо большое за исследование, доброжелательный и профессиональный персонал. Девочки на рецепшен всё расскажут и проведут к нужному специалисту, ренгенолог ласково обходится с грудью в процессе исследования, пошагово объясняет что делать и какие ощущения будите испытывать. Доктор внимательно изучает и расшифровывает показатели. Толерантно объясняют об изменениях и результатах. УЗД доктор мужчина, внимательно и ласково проводит процедуру.

  15.11.2021

  Ірина

  Я очень довольна обслуживанием, профессионализмом и конечно же современной аппаратурой! Спасибо вам огромное!

  15.11.2021

  Ольга

  Сучасна клініка з новітніми технологіями, обслуговування на найвищому рівні, а лікарі просто Ангели, настільки професійно та з великою відповідальністю вони допомагають кожному!!! Рекомендую цю клініку усім!!!! А клініці успіху та процвітання!!!

  11.11.2021

  Олена

  Я залишилась задоволена лікарем Іщенко О.В., хоч знала його ще раніше, бо зверталась. Як минулого, так і цього разу лікар надав мені професійну консультацію, все уважно вислухав, зробив УЗІ, прокоментував та пояснив все дуже детально. Уважний та приємний, відчувається професійний підхід. Рекомендую його всім жінкам, які турбуються про своє здоров’я.

  11.11.2021

  Надежда

  Наблюдаюсь в центре уже 4 года. Очень благодарна всем сотрудникам и докторам. Особая благодарность доктору УЗИ Ищенко Александру Владимировичу!!!

  08.11.2021

  Ирина

  Рекомендую, к каждому клиенту внимательный подход . Работают специалисты .

  05.11.2021

  Лена

  Весь персонал очень приветливый, добрый и улыбчивый! Осмотр проводила Зеленкевич Лилия Александровна, очень любезна и профессионально провела осмотр, Галишина Анна Александровна сделала УЗД, рассказывала что и как делает и для чего, что очень важно для каждого пациента! Спасибо огромное за качество и любовь с которой вы работаете ❤

  05.11.2021

  Ірина

  Доброе утро. Меня смотрели три по разных специалиста , и каждый профессионал своего дела . Медсестра на аппарате маммографии с очень аккуратным подходом к клиенту . Мне было очень комфортно в вашей клинике . Я буду рекомендовать всем своим друзьям и знакомым.

  05.11.2021

  Светлана

  Хочу поблагодарить замечательных докторов Бабенко Константина Петровича и Чупика Вадима Васильевича! Спасибо Вам огромное за профессионализм, за Вашу доброту и внимательное, доброжелательное отношение! Могу с уверенностью всем рекомендовать Вашу клинику, очень приятная и дружелюбная атмосфера. Администрации клиники выражаю благодарность за скрупулёзное внимание к обеспечению комфорта пациенту. Большое спасибо за Ваш труд!

  04.11.2021

  Марія

  Добрий день. Візитом задоволена. була на УЗД та огляді мамолога. Лікарі уважні та досвідчені.Консультація лікаря дала можливість чітко зрозуміти подальші дії. Дякую

  04.11.2021

  Зинаида Вишневская

  Выражаю благодарность Вашему заведению, где все направлено на здоровье пациента: лучший в Украине маммограф, приветливые администраторы, ренген-лаборант и рентгенолог Галишина Анна Александровна — специалист с высоким медицинским цензом (грамотно прокоментировала диагноз, ответила на все вопросы). Очень понравился легкий музыкальный фон. Пусть женская тропа к Вам — не заростает никогда.

  04.11.2021

  Ніна Ткаченко

  Дуже чуйні та приємні працівники. Обстеження відбулось точно по запису, хвилина у хвилину, все роз’яснити, розпитати про здоров’я в межах потрібного. Після мамографії не тицьнули в руки знімок, а запросили на бесіду, пояснили, що до чого, побажали всього найкращого і провели до регистратури. Була вражена до сліз.

  02.11.2021

  Наталія

  Добрий день. Лікар сподобалась, дуже приємне місце сам медичний заклад. Дякую за турботу.

  02.11.2021

  Оксана

  Доброго дня!!!!!Дуже задоволена лікарями та медичними сестричками,щирі,приємні,ввічливі.Бажаю усім здоров’я та благополуччя.

  01.11.2021

  Олена

  Добрий день, дякую за уважне ставлення персоналу та професіоналізм лікаря.

  01.11.2021

  Наталія

  Дуже задоволена роботою персоналу центру. На прийомі була вперше, Анна Олександрівна та Анна Дмитрівна дуже чітко провели обстеження. Лікар все детально пояснила. Через пів року планую прийти знову на обстеження. Дякую вашому центру за професійну роботу.

  01.11.2021

  Оксана

  Зотов Олексій Сергійович -це надзвичайний фахівець і чуйна людина. Дякую о йому за допомогу

  29.10.2021

  Вика

  Спасибо вам!!!вы все супер!!!все отнеслись больше чем даже ожидала!!!ну а врач!!!шла по отзывам знакомых !На Высоте!!!спасибо!)

  28.10.2021

  Nadezda

  Огромное спасибо Мамологическому центру за обследование, особенно доктору Бень Ивану Анатольевичу. Доктор провёл маммографию, очень профессионально расшифровал снимок и успокоил: новых образований нету. Аж на душе легче стало. Благодарю и очень советую всем женщинам, проходить обследование раз в год!

  25.10.2021

  Катерина

  Отличная клиника, прихожу второй год. Сервис на высшем уровне на всех этапах.

  22.10.2021

  Elena

  Спасибо всем работникам,хорошее отношение и хороший результат,всех благодарю,всем буду советовать ваш центр.

  20.10.2021

  Ирочка

  Доброго дня. Дякую за обслуговування,на вищому рівні. Можна поставити оцінку 12 балів. Дякую

  15.10.2021

  Олена

  Дякую всім працівникам Мамологічного центру. Все дуже сподобалося. Всі працівники ввічливі . Гарно в закладі. Робота з пацієнтами добре організована. Без черг. Особисте дякую Антоновій А Д , Челишевій В Є , Галішиній Г О за огляд і пояснення на мої питання звернення до них . Ви всі такі добрі що мені хотілося вас всіх

  15.10.2021

  Таня

  Сервісом задоволена. Щиро вдячна лікарю Антонова А. Д. за підтримку і професійно надану допомогу.

  15.10.2021

  Вита

  Благодарю вас за профессионализм. Грищенко Наталья Юрьевна доктор от Бога, я благодарю судьбу что за то что попала именно к ней ещё несколько лет назад, доктор которому я целиком и полностью доверяю, которая действительно может расшифровать причины заболевания, которая не залечивает, а ищет первопричину отклонения и естественным путём (в моем случае изменением рациона) «настроить» организм

  15.10.2021

  Тетяна

  Антонова Анна Дмитриевна. Профессиональный и индивидуальный подход. Очень расположили к доверию доброта, отзывчивость, эмпатия, красота. Ей не страшно доверить свои недуги. Благодарю и рекомендую!

  04.10.2021

  Тетяна

  Щиро дякую Вашему колективу. Дуже задоволена лікарем, який надав кваліфіковану допомогу. Буду радити Ваш центр знайомим.

  04.10.2021

  Ніна

  По перше щиро дякую за те що із за запізнення на записаний час , пішли на зустріч і надали можливість потрапити до лікаря , щиро вдячна Михайлу Андрійовичу та лікарю УЗД за уважність, впевненість , співчуття та підтримку, хай не знають втоми руки золоті, будьте теж усі здорові!

  03.10.2021

  Анна

  Большое спасибо Анне Дмитриевне ! На приёме была моя мама, очень волновалась. Доктор с пониманием и чуткостью разъяснилась все понятным языком, собрала подробный анамнез и дала рекомендации. Спасибо врачам вашего Центра за отсутствие страха перед следующим визитом!

  03.10.2021

  Інна

  Спасибо. врач и все сотрудники очень хорошо приняли.быстро и квалифицированно провели обследование.врач все детально рассказал.а главное диагноз которым пугали не подтвердился.

  03.10.2021

  Наталья

  Позитивная , доброжелательная атмосфера. Профессиональный взвешенный подход к пациенту. Современное оборудование. Проходила обследование. Докторов выбирала по отзывам на сайте. Тот случай , когда ожидания оправданы на все 100 . Спасибо большое докторам БабенкоК.П., Челышева В. Е., Заболотний В. В.

  27.09.2021

  Марина

  Порекомендував мій гінеколог — результат «відмінно». Сучасна і комфортна клініка. Сервіс на високому рівні. Лікарі професіональні. Я відчула увагу і повагу. Вдячна Вам)

  27.09.2021

  Анна

  Сьогодні відвідала Мамогологічний центнер вперше ! Залишилась дуже задоволена ! Починаючи від адміністраторів , лікарем УЗД Цвірко Ірина Вікторівна , та високо кваліфікований Бредхін Сергій Вікторович , відчувається після консультації високий професіоналізм , та чуттєва людяність ! Дорогі жінки всім раджу цей центе ! А нам потрібно обстежуватися регулярно !

  27.09.2021

  Анна

  Була на прийомі у Брехін Сергій Вікторович , відчувається що лікар висококваліфікований , надав гарну консультацію все доступно пояснив ! Залишилася дуже задоволена !

  27.09.2021

  Людмила

  Вежливый персонал, уютно, комфортно и чисто. Как мне показалось, специалисты высшей категории! Была у Зеленкевич Лилии Александровны, внимательная и вежливая, профессионал своего дела. Осмотр провела тщательно и аккуратно. Однозначно рекомендую!

  22.09.2021

  Алла

  Дуже ввічлевий персонал, кваліфіковані лікарі. Рекомендую.

  15.09.2021

  Наталія

  Добрий вечір. Вчора відвідала ваш центр. Вперше робила мамограму. Відношення було ввічливе. Вдячна рентгенологіні, яка була дуже уважна і доброзичлива. З терпінням ставилася і повагою. Вдячна лікарю. Ставлення з повагою. Його пояснення були спокійні, зрозумілі, ввічливо ставлення. Персонал дуже доброзичливий.

  15.09.2021

  Микола

  В клініці працють лікарі які не професіонали своєї справи в виявлленні онкологічних захворювань. В онкології важливо як можна раніше виявити пухлину чи онкологічний процес. Досвід відвідування та консультації в клініці — негативний через непрофесіналізм лікарів, які не поставили коректний діагноз. В іншій клініці, на жаль, діагноз підтвердився, зараз проходимо лікування.

  15.09.2021

  Оксана

  Доброго вечора…я вдячна Богу за те,що мала змогу потрапити у ваш центр…і лікар і персонал працюють,на мій погляд дуже професійно….привітні і не байдужі….всього доброго вашому колективу..(crown)(crown)(crown)

  15.09.2021

  Лариса

  Дякую за доброзичливість та професіоналізм персоналу Мамологічного центру, а особливо вдячна лікарю найвищого рівня Бредіхіну Сергію Вікторовичу. Це уважний, ввічливий, кваліфікований лікар. Щиро дякую за проведену операцію. Буду рекомендувати центр друзям і знайомим. Будьте всі здорові!!!!!

  08.09.2021

  Олена

  Дякую, дуже хороший спеціалізований центер

  07.09.2021

  Світлана

  Дуже задоволена. Дякую. Лікар уважна, дуже тактовна, відповіла на усі питання, надала максимум інформації. процедура проведена швидко і якісно.

  03.09.2021

  Раїса

  Дуже вдячна за велику чуйність та професіоналізм лікарів Центру. Зичу здоров’я, наснаги усім співробітникам Центру. З повагою і великою вдячністю, Раїса Малаховська.

  03.09.2021

  Ірина

  Дуже дякую.Лікар Бабенко дуже уважний,знаючий свою справу фахівець.Я дуже задоволена прийомом.

  31.08.2021

  Алла

  Добрий вечір! Була на узі в Анни Олександрівни, мені її порадили знайомі, і дійсно хороший спеціаліст, відповіла на всі запитання чітко, залишились лише гарні емоції і чудовий настрій!

  31.08.2021

  Анна

  Добрий день. Дуже вдячна за якісну консультацію і обстеження. Галішина Анна Олександрівна чудовий спеціаліст і майстер своєї справи. Дякую 👍🏼❤️

  31.08.2021

  Людмила

  Дякую за чутливе, якісне та на мою думку професійне відношення. Сподіваюсь і надалі буде можливість обстежуватись у Вас в центрі.

  31.08.2021

  Олена

  Добрый день. Очень довольна доктором Бабенко Константин Петрович. Профессионал своего дела. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество.

  31.08.2021

  Ірина

  Добрый день ! Хороший доктор , внимательный , доброжелательный все хорошо и доступно объясняет .

  26.08.2021

  Валерія

  Дякую. Так, я всім задоволена. Всі лікарі і медсестри, з якими я спілкувалася, мені сподобалися.

  26.08.2021

  Анна

  Була тричі на обстеженні у цьому центрі. Професійний огляд з повагою до пацієнта — основна риса працівників. Не нав’зується нічого зайвого. Діють в інтересах пацієнта. Лікарі УЗД доступно усе пояснюють . Вдячна лікарям Бабенко К.П. та Галішиній Г.О. за уважний огляд.

  26.08.2021

  Ірина

  Благодарю за доброжелательность и профессионализм 🙏💐

  26.08.2021

  Галина

  Хочу выразить большую благодарность врачу Бабенко К.П. Очень квалифицированный, внимательный и вежливый врач. Сразу настроил на позитивный лад, ответил на все вопросы. Очень довольна результатом проведённой операции, все сделано максимально аккуратно. Очень рада, что обратилась именно к этому врачу!

  26.08.2021

  Валентина

  Доброзичливо,компетентно,швидко .Дякую!

  26.08.2021

  Олена

  Спасибо большое!

  26.08.2021

  Анна

  Послуга надана на високому рівні! Лікар дуже доброзичлива, відповіла на всі питання та доступно все пояснила.

  26.08.2021

  Алла

  Дякую! Дуже задоволена ставленням і роботою лікаря Галішиної Г.О.І персоналу центру, з ким довелося спілкуватись, також вдячна!

  26.08.2021

  Катерина

  Спасибо большое! Я очень довольна приемом!

  19.08.2021

  Вероніка

  Добрый день! Консультация доктора понравилась,все доступно рассказала,не напугала до смерти как бывает) Спасибо!

  19.08.2021

  Олеся

  Очень довольна доктором Антоновой. Спасибо большое за компетентность, профессионализм и просто приятно было находится на приеме. Все объяснила простым языком и успокоила. Спасибо большое доктору!

  19.08.2021

  Нагорна Анастасія

  Це просто супер клініка! Потрапила за направленням з підозрою на фіброаденому. Прийшла налякана як дитя, лікар дуже інформативно заспокоїв, дав розгорнуту консультацію, спеціаліст УЗД все наглядно пояснила. Одразу ж прибрали кисту (яка і була причиною поганого стану) Дуже сподобалося що під час біопсії та УЗД все показували на екрані та доступно пояснювали що і для

  17.08.2021

  Лариса

  Обслуживанием очень довольна, спасибо большое! Доктора и персонал вежливые, тактичные. На все мои вопросы я получила ответы. Взяла визитку для того, чтобы вас рекомендовать. Спасибо!

  17.08.2021

  Елена

  Очень хороший доктор Галишина Анна Александровна! Грамотная и компетентная и внимательная

  17.08.2021

  Алла

  Большое спасибо за квалифицированную консультацию врачу.

  17.08.2021

  Тетяна

  Добрый день,очень довольна…..все быстро ,чётко и понятно.Просто молодцы и профессионалы!!!

  17.08.2021

  Лариса

  Доброго дня, дякую, дуже мені сподобався сервіс,персонал,і лікар особливо! Дякую,вийшла від вас з відчуттям щастя))

  17.08.2021

  Катерина

  Мені все сподобалось, лікар Зеленкевич Лілія Олександрівна делікатна і професійна людина.

  17.08.2021

  Юля

  Задоволені!!!!Дякую

  17.08.2021

  Марія

  Дякую співробітникам вашого центру, доброзичливо і швидко обстежили та проконсультували)

  17.08.2021

  Євгенія

  Все добре, дуже вдячна.

  17.08.2021

  Людмила

  Доброго дня, щиро вдячна Бабенко К. П. лікар з великої літери!

  17.08.2021

  Анна

  Сергей Викторович очень внимателен, все доступно объясняет,. Спасибо большое

  17.08.2021

  Ірина

  Дуже дякую. Надзвичайно задоволена, професійно, людяно, ввічливо. Лікар найвищого рівня!

  17.08.2021

  Оксана

  Лікарем задоволена, дякую!)))

  11.08.2021

  Иринка

  Внимательная к деталям и вежливая доктор. УЗИ прошло в комфортных условиях. Любезно отвечала на все вопросы. В целом все понравилось. Спасибо!

  11.08.2021

  Taniysha

  Доброго дня! Дуже дякую за грамотну консультацію. Із задоволенням прийду ще раз на подальші візити. ПС і дякую за каву на рецепції,дуже приємний бонус на початку робочого дня♥️🙌

  11.08.2021

  Аліна

  доброго дня. Так, задоволена лікарем Кулябою Я. Завжди чітко після вивчення ситуації дає подальші рекомендації та заспокоює, що при онкологічному захворюванні важливо. Після його консультації ти розумієш куди далі рухатися. Лікар професійний і компетентний.

  11.08.2021

  Nadia

  Доброго дня! Дякую за турботу і за кваліфіковану і дуже відповідальну роботу Заболотнього Віталія Вікторовича.Дуже Вам дякую!(prayer_hands)Після Нового року буду у Вас))

  11.08.2021

  Анна

  Лікарі професіонали. Огляд та обстеження проходили комфортно, вичерпно відповіли на всі питання. Прийомом задоволена!)

  11.08.2021

  Juli

  Очень довольна ) Умная , приятная , вежливая Анна Александровна )

  11.08.2021

  Ганна

  Супер. Прекрасна лікарка. Дякую ! 🌼Дякую Вам бажаю найкращого здоров’я, Божих благословінь!

  11.08.2021

  Галина

  Супер. Прекрасна лікарка. Дякую ! 🌼

  11.08.2021

  Inna

  Спасибо доктору Бабенко! Я приезжала в Маммологический центр из Днепра с целью попасть на консультацию к грамотному специалисту . Так и произошло . Ещё раз благодарю доктора .

  11.08.2021

  Юлия

  Все пройшло на високому рівні. Мені дуже сподобалось. Рекомендую усім!

  11.08.2021

  неля

  Добрий день . Дуже задоволена сервісом та лікарями . Дякую Вам!

  11.08.2021

  Алла

  Добрый день.Я осталась довольна врачем, спасибо большое.На очередное обследование обязательно к вам приеду.Хорошего дня.

  11.08.2021

  Аліна

  Все сподобалося Уважний і кваліфікований лікар Буду звертатися до вас для щорічного огляду

  11.08.2021

  Lilia

  Доктор Ищенко произвел впечатление опытного специалиста. Довольна консультацией. Спасибо ему!

  10.08.2021

  Олеся

  Да, все понравилось. Квалификация на высшем уровне. Доступно, понятно, быстро. В следующий раз только в этот центр и к этим врачам. Все супер. Спасибо.

  10.08.2021

  Ольга

  Добрый вечер! Была в вашем центре неделю назад на УЗИ. Все замечательно, на высоком уровне. Очень довольна,спасибо !

  10.08.2021

  Татьяна

  Дякую лікарям за уважне відношення та професійний підхід до пацієнтів

  09.08.2021

  Анна

  Добрый день. Обращалась экстренно. По записи попала к доктору Сайко М.А. Вопрос решился быстро, квалифицированно, результативно. Клиникой осталась очень довольна. Вернусь в назначенное время.

  09.08.2021

  Надія

  07 серпня 2021 на 15-00 була записана на УЗІ молочної залози. Прийшов лікар момолог Денисенко Я.В в кабінет УЗІ і сказав мені ,що ідіть туди, де Вам робили операцію. Тобіщ, показав на двері. Хазяїн-барін. Дасть бог і він зазнає, як це болить.

  07.08.2021

  Анна

  Добрый день Была очень довольна обслуживанием, все прошло быстро и комфортно) спасибо ☺️

  07.08.2021

  Марина

  Я задоволена. Кожен спеціаліст дуже уважний і кваліфікований.

  06.08.2021

  Ольга

  Чудовий лiкар. Дуже дякую!

  06.08.2021

  Татьяна

  Доброзичливість, уважність, компетентність — те, що повинно бути притаманним лікарю. Ганна Дмитрівна Антонова має ці якості. Я задоволена зустріччю з нею.

  05.08.2021

  Валя

  Все супер. Очень рада за такого хорошего доброго специалиста ❤️

  05.08.2021

  Олена

  Дуже задоволена обраною клінікою і лікарем, який мене приймав, а також лікарем УЗД-діагностики. ❤️

  03.08.2021

  Олена

  Дякую за кваліфіковану консультацію.Все сподобалось.Швидко,зручно,професійно.

  03.08.2021

  Ольга

  Очень довольна. Атмосфера спокойная, гигиена на высоком уровне. Отдельно хочу сказать спасибо врачу, очень довольна. Большое спасибо всем работникам центра. При необходимости воспользуюсь вашими услугами. Буду рекомендовать вас своим друзьям и знакомым.

  02.08.2021

  Анна

  Клиника соответствует заявленным стандартам! Персонал приветливый, врач узист Челищева, отличный врач, все быстро, по сути, все рассказала на все вопросы ответила! Приём стоит своих денег!

  02.08.2021

  Тетяна

  Лікарем дуже задоволені. Уважна, дала чіткі та зрозумілі відповіді на всі наші запитання. Обов’язково будемо радити ваш центр

  30.07.2021

  Єлизавета

  Дякую за надану висококваліфіковану послугу. Лікар Галішина Ганна, уважний інтелегентний, професійний лікар. Буду рекомендувати ваш центр своїм друзям і знайомим.

  30.07.2021

  Олена

  Лікарем задоволена, дуже дякую!

  29.07.2021

  Валентина Степанівна

  Хочу подякувати за надані медичні послуги, за якість обслуговування та хочу побажати вам всього найкращого! Дякую Вам!

  29.07.2021

  Тамара

  Доброго дня,дуже вдячна за прийом,все пройшло чудово,лікар чуйний та ввічливий,правда я забула імя.Дякую. Лікар дав поради,за що велике дякую.

  27.07.2021

  Аліна

  Задоволена))))))

  27.07.2021

  Олена

  Прошла обследование, очень довольна. Начиная с момента первого телефонного звонка и до момента обследования все на высоком уровне. Работники вежливые квалифицированные. Атмосфера спокойная, гигиена на высоком уровне. Отдельно хочу сказать про врача, Бень Ивана Анатольевича. Профессионал, психолог, очень доброжелательный и человечный. Большое спасибо всем работникам центра. При необходимости воспользуюсь вашими услугами. Буду рекомендовать вас своим

  24.07.2021

  Елена

  Очень хорошее впечатление осталось от посещения

  23.07.2021

  Марина

  Дякую за Узд молочних залоз мамологічному центру,за приємну атмосферу,всим присутнім ,які дали мені можливість пройти у вас УЗД!!! Рекомендую, дівчата та жінки знайдіть для себе раз в рік час пройти обстеження саме в мамологічному центрі. Приємних вам пацієнтів!

  21.07.2021

  Лора

  Дякую, все дуже кваліфіційно)

  21.07.2021

  Лена

  Я більше , ніж задоволена! Я щаслива від зустрічі з лік Галішиною А О💎

  20.07.2021

  Татьяна

  Очень довольна обследованием. Спасибо врачам за чуткость , внимание и профессионализм.

  14.07.2021

  Татьяна

  Обслуживанием довольна. Персонал вежливый, внимательный и понимающий. Спасибо врачам за профессионализм и позитив. Центру и всему персоналу процветания и удачи. И как пожелание, очень хочется видеть Ваш второй центр на левом берегу Киева.

  14.07.2021

  Оксана

  Залишились задоволені відвідуванням лікаря онкрлога та узиста. Сподобалась атмосфера центру. Лікар привітний, все пояснив і заспокоїв. Викликає довіру.

  11.07.2021

  Наталья

  Дуже задоволена, уважний, грамотний лікар

  11.07.2021

  Надежда

  Насправді я хочу сказати,що стереотип» Київ і часна клініка- це дуже дорого і недоступно для простолюдина» НЕПРАВДА! Кваліфіковані фахівці, вічливий персонал, зручність, відсутність безкінечних черг, людяне ставлення, сучасна техніка….. цього немає в райцентрах і містечках і ціни не поступаються при цему результат бажає кращого. Велике вам спасибі за вашу працю. Будьте здорові

  01.07.2021

  Виктория

  Всё понравилось, врачи уделяют много времени. Рекомендую!

  01.07.2021

  Олена

  Лікар чудовий, привітний, все зрозуміло та професійно. Дякую

  23.06.2021

  Жанна

  Нашла этот мамологический центр в интернете, почитала отзывы и записалась по акции на консультацию к хирургу-онкологу Бабенко Константину Петровичу, УЗИ — врач Челышева Виктория Евгеньевна. Получила не только ответы на все вопросы и но и благодарна врачам за моральную поддержку и человеческое отношение. Есть с чем сравнивать… И, несмотря на то, что цены в клинике

  23.06.2021

  Анна

  Все замечательно, обслуживанием довольна. Персонал приветливый и внимательный. Большое спасибо.

  17.06.2021

  Света

  Благодарю за обслуживание! Высокий уровень!

  17.06.2021

  Лидия

  Залишилася задоволена від візити до двох спеціалістів!

  31.05.2021

  Ирина

  Обратилась в клинику с проблемой (фиброаденома), доктор Бредихин Сергей Викторович все доходчиво рассказал. Было принято решение о необходимости операции…. я очень боялась тк это была первая операция в моей жизни, но он сумел меня к себе расположить и успокоить. Все прошло прекрасно поэтому хочу выразить огромную благодарность Бредихину Сергею Викторовичу за прекрасно проделанную работу (операция

  31.05.2021

  Елена

  Была первый раз, современное оборудование, все нормально, благодарю.

  31.05.2021

  Лидия

  Врач очень внимательный как специалист рассказала все детально и квалифицированно.

  31.05.2021

  Татьяна

  Хочу выразить благодарность за профессионализм и доброе, внимательное отношение персонала! Маммография абсолютно безболезненная и быстрая процедура, очень рекомендую всем женщинам!

  31.05.2021

  Таня

  Я задоволена консультацієй лікаря Зеленкевич Л.О., бо консультація була проведена професійно, дуже уважно і .добре, що мені швидко зробили обстеження

  31.05.2021

  Таня

  Дякую за обстеження і кваліфіковану консультацію у мамологічному центрі. Все спокійно пояснювали, детально відповідали на мої питання. Буду рекомендувати знайомим ( в разі потреби). Усьому персоналу міцного здоров’я на довгі роки.

  31.05.2021

  Олена

  21.05.2021 р. зробила УЗД у лікаря Анни Галішиної. Вдячна лікарю за позитивну та кваліфіковану консультацію. Розвіяла всі мої побоювання стосовно характеру новоутворення і подарувала спокійний сон. Олена

  31.05.2021

  Любовь

  Дякую,мені сподобалося.Дуже гарне ставлення.Кваліфікований персонал,сучасне та якісне обладнання.Дякую за обстеження.

  31.05.2021

  Марія

  Щиро вдячна лікарю Віталію Вікторовичу! Хочу подякувати за надану допомогу. У самий відповідальний момент , простягнув руку допомоги . Дякую за розуміння і чуйність. Нехай багато разів повернеться Вам Ваше добро, співчутливість і благодушність!

  14.05.2021

  Інга

  Огромное спасибо 😊!прекрасный врач!!!компетентная и приятная!

  14.05.2021

  Лариса

  Дякую за прийом, дуже приємно було спілкуватись у вашій клініці, отримала високопрофесійний рівень консультації та обслуговування. Вдячна за результат.

  14.05.2021

  Наталя

  Врач очень понравился! Настоящий профессионал!!! Все рассказала и успокоила. Целый год жили с ложным диагнозом, который поставили в другой клинике. Теперь радуемся, что все страхи позади)))

  13.05.2021

  Ірина

  Добрый вечер, я очень довольна работой врача, он был внимателен , надеюсь его назначения мне помогут. Спасибо за работу.

  13.05.2021

  Вікторія

  Дякую, вашому центру за теплу зустріч і відмінний сервіс обслуговування! А також велике дякую лікарю Антоновій А. Д. та лікарю УЗД за консультацію, огляд та надання відповідей на усі хвилюючі запитання. Дуже сподобалось у вас абсолютне все, з перших хвилин відчувається, що зібрано команду професіоналів. Всього вам найкращого.)

  13.05.2021

  Людмила

  Дуже уважна та кваліфікована лікар і взагалі обслуговування на найвищому рівні.

  13.05.2021

  Ольга

  Все было супер .очень довольна .желаю процветания вашему центру

  13.05.2021

  Мирослава

  Добрый вечер! Великолепный доктор! Центр ваш очень понравился, успокаивающая атмосфера, приветливый и профессиональный персонал! Буду к вам приезжать регулярно, согласно предписания врача. Уже рекомендовала доктора и центр. Спасибо вам!

  13.05.2021

  Анастасія

  Добрий день. Дуже задоволена. Лікарка пояснила мені багато процесів, відчула що фахівець працює за свіжими актуальними протоколами. Щодо клієнтського сервісу то теж все на вищому рівні

  13.05.2021

  Інна

  Дуже задоволена))лікар мені все доступно пояснила і дала чудові рекомендації

  13.05.2021

  Діна

  Дуже задоволена рівнем фахівців та атмосферою, дякую!

  13.05.2021

  Ольга

  Доктором довольна О докторе сложилось впечатление как о компетентном, профессиональном , готовом оказать помощь специалисте Мне Доктор очень понравилась Спасибо

  13.05.2021

  Тетяна

  Дуже професійне відношення до пацієнта. Дякую обом лікарям

  13.05.2021

  Вікторія

  Я дуже задоволена якістю наданих послуг. Особлива подяка лікарю Іщенко О.В. він мега професійний спеціаліст з величезним досвідом і прекрасна людина.

  13.05.2021

  Тетяна