fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Онколог Житомир

  Онколог Житомир
  13 Березня 2021

  Онколог Житомир

  Динаміка хвороб в Україні показує, що за останнє десятиріччя випадки виникнення онкологічних захворювань значно зросла, і вражаючу частку складає рак жіночих грудей. На жаль, онкологія в Житомирі лікується не так ефективно, як у столиці, бо не вистачає спеціалізованих закладів, які профільно займаються раком молочної залози. На цей час у місті є Житомирський обласний онкологічний диспансер, який допомагає всім пацієнтам, що до нього звертаються, але профільного мамологічного неможливо знайти навіть там.

  Для призначення ефективного лікування хвороби (якщо воно необхідне) лікар-онколог (Житомир) повинен попередньо зібрати інформацію по стану здоров’я на цей час і дізнатися все про попередні перенесені захворювання. Після цього проводиться огляд у лікаря за допомогою пальпації грудей і на її основі спеціаліст призначає додаткові обстеження, такі як: мамографія, ультразвукове обстеження, цитологія або здача певних аналізів.

  Чи допоможе вам онкологічний центр (Житомир)?

  Через стрімке діагностування онкології (Житомир) лікарі не завжди можуть забезпечити хороше лікування або дістати всі необхідні медикаменти, які можуть побороти страшний діагноз “рак”. Тому ми пропонуємо вам можливість пошуку більш альтернативних і зручних варіантів, наприклад, наш мамологічний центр. У нас зібрані всі спеціалісти, які можуть знадобитися під час лікування, тому вам немає необхідності “бігати” по різних закладах для проходження оглядів і консультацій. Ми придбали інноваційне і сучасне обладнання, яке допомагає досягти успіхів у лікуванні в абсолютній більшості звернень (і практично на 100 %, якщо пацієнт звернувся на початку розвитку захворювання).

  Онкологія в Житомирі може бути вилікувана, але краще звернутися до професіоналів!

  Потрібна консультація онколога в Житомирі? У нас є альтернатива!

  Якщо вам потрібен хороший онколог (Житомир) і повне обстеження грудей, тоді запрошуємо вас відвідати наш Спеціалізований мамологічний центр, який знаходиться в Києві. Дістатися до нас ви зможете за допомогою залізничного сполучення на потязі номер 6092, який відправляється о 18-25 і прибуває до столиці о 20-58. Також ви можете досить швидко і комфортно доїхати на одному з автобусів, які відправляються з житомирського автовокзалу за адресою: вул. Київська, 93. Щоб потрапити на прийом до лікаря, вам необхідно попередньо записатися, подзвонивши за номерами телефонів, указаних на сайті в розділі “Контакти”, або замовити зворотній дзвінок за допомогою спеціальної форми на сайті.

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги