fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Мамографія, УЗД молочних залоз у Житомирі

  Мамографія, УЗД молочних залоз у Житомирі
  13 Березня 2021

  Мамографія, УЗД молочних залоз у Житомирі

  У зв’язку зі збільшенням випадків діагностування раку грудей, мамографія грудей стала більш запитуваною послугою, яку можуть якісно зробити не в будь-якому медичному закладі. На жаль, сфера медицини зараз не зовсім відповідає вимогам і запитам людей, які хочуть пройти якісне і надійне обстеження у кращих спеціалістів. Більш того, не скрізь обладнання і технології, які застосовують, відповідають світовим і європейським стандартам.

  Мамографія в Житомирі, як і в будь-якому іншому місті, – це один із основних методів дослідження разом із ультразвуковим дослідженням (УЗД), які проводяться висококваліфікованими спеціалістами для того, щоб дізнатися про характер утворення в грудях, його розмір і місцезнаходження. На основі отриманих даних мамолог в Житомирі призначить відповідне лікування хвороби або проведе додаткові дослідження, якщо отриманої інформації недостатньо.

  Чи можна пройти УЗД молочних залоз у Житомирі?

  Так, можна. Житомирський обласний онкологічний диспансер дає можливість провести дану процедуру, але питання в тому , що вам необхідно буде тривалий час чекати своєї черги, а новизна обладнання і його придатність до застосування, викликає сумніви. Чому ж пацієнтки обирають нас?

  • Багаторічний досвід роботи.
  • Висока кваліфікація всіх спеціалістів.
  • Повний перелік послуг, необхідних для обстеження і лікування.
  • Доступна ціна.
  • Застосування самих передових технологій у лікуванні.

  Потрібен лікар-мамолог у Житомирі? Ми знаємо, що робити!

  Якщо ви шукаєте, де пройти мамографію в Житомирі, тоді ми запрошуємо відвідати наш Спеціалізований мамологічний центр, де зібрані всі необхідні спеціалісти для проходження якісного обстеження і ефективного лікування. В своїй практиці ми застосовуємо виключно сучасне інноваційне обладнання, яке відповідає європейським стандартам якості. Завдяки багаторічному досвіду роботи і успішній практиці боротьби з онкологічними хворобами, наші клієнти можуть повністю довіряти нам. Дістатися до нас із Житомира ви можете на потязі 6092, який прибуває у столицю о 20-58, або ж одним із автобусів, що відправляється з автостанції.

  Лікарі приймають за попереднім записом, тому поспішайте подзвонити нам і забронювати особисту зустріч з лікарем.

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги