Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  5 аргументів на користь ранньої діагностики РМЗ!

  5 аргументів на користь ранньої діагностики РМЗ!
  29 Березня 2024

  5 аргументів на користь ранньої діагностики РМЗ!

  Профілактичне обстеження – це єдиний надійний спосіб виявити найбільш ранні стадії раку. Але, на жаль, жінки часто не приділяють належної уваги такій можливості. Піклуючись про ваше здоров’я та життя, лікарі Спеціалізованого Мамологічного Центру закликають до регулярних перевірок стану молочних залоз і наводять наступні аргументи на користь ранньої діагностики.

  1. Можливість тримати здоров’я під контролем

  Начебто нічого не хвилює, немає симптомів, через які можна було б запідозрити наявність небезпечної хвороби. Але навколо так багато історій, коли до лікаря звертаються вже запізно, тому що захворювання на початкових стадіях розвивалося непомітно…

  Без регулярних профілактичних перевірок стану молочних залоз неможливо бути впевненою у тому, що все гаразд, лікування не потребується і життю нічого не загрожує. Самообстеження, які проводяться вдома, – це необхідна процедура, яка має бути звичною для кожної жінки. Але ефективність мамографії чи УЗД у виявленні найменших новоутворень, без сумніву, є на багато порядків вищою.

  2. Можливість вчасно почати лікування

  Рентгенологічне та ультразвукове дослідження – це методи, що дозволяють виявити пухлини, розмір яких вимірюється навіть долями міліметрів. Вони допомагають діагностувати рак на стадії “in situ” – коли злоякісні клітини знаходяться у межах однієї тканини, не проростаючи у сусідні і не даючи метастазів у віддалені органи. Для пацієнтки це ідеальний варіант, адже у цей момент можна вилікуватися повністю і далі жити повноцінним життям без страху. Статистика показує, що шанси на такий позитивний результат від вчасно розпочатого лікування раку молочних залоз сягає більше 90%. Час спливає, і, якщо пухлина вже почне даватися взнаки, викликати симптоми, зросте й ризик її поширення, метастазування, а прогноз погіршуватиметься.

  3. Шанс на уникнення радикальних методів лікування

  Кожній жінці, хворій на рак молочних залоз, хочеться зберегти не тільки життя, але й красу, жіночність. Відомо, що основний метод лікування онкопатології – операція. Обсяг хірургічного втручання залежить від того, наскільки великою є пухлина, наскільки високим є ризик рецидиву та від інших показників, які аналізують лікарі. У найбільш важких випадках, при пізньому виявленні новоутворення, потрібно проводити мастектомію – молочну залозу видаляють повністю (а інколи – й обидві груди). Якщо ж пухлина ще тільки почала розвиватися і лікарі оцінюють ризик поширення метастазів як низький, може бути достатньо резекції, квадрантектомії (коли видаляється лише частина молочної залози, уражена патологічним процесом).

  Крім того, відповідно до стадії розвитку хвороби, визначається певна тривалість хіміотерапії, радіотерапії та необхідна кількість їх курсів. Ці методи відомі своєю високою ефективністю при багатьох видах раку молочної залози, але що меншою буде тривалість їх застосування, то меншим буде навантаження на організм, вплив побічних ефектів. І це можливо тільки у випадку ранньої діагностики онкопатології.

  4. Заощадження грошей і часу

  Якщо вам здається, що профілактичні обстеження – це додаткові витрати грошей і втрата часу, то насправді це оманлива думка. Базові дослідження – огляд мамолога та УЗД або мамографія – проводяться швидко, за одне відвідування центру, і результати ви будете знати відразу. Для додаткового заощадження коштів СМЦ пропонує своїм пацієнтам пакетні обстеження. І навіть у випадку наявності захворювання, воно буде виявлене на найбільш ранній стадії, коли лікування є більш дешевим та швидким.

  5. Це сучасний підхід до збереження здоров’я

  Піклування про здоров’я – це сучасний тренд. Люди ставляться до профілактичних перевірок більш усвідомлено, зважено, розуміють ризики, цінують власне життя та використовують весь потенціал досягнень медицини на свою користь. Під час консультації мамолога, на основі результатів обстежень та зібраного анамнезу, лікар інформує пацієнта про те, які фактори ризику є більш актуальними саме у його випадку та яких заходів потрібно вжити, щоб зменшити рівень небезпеки, наскільки це можливо.

  Діагностика та лікування раку молочних залоз у Києві

  Рання діагностика РМЗ у Спеціалізованому Мамологічному Центрі

  У Спеціалізованому Мамологічному Центрі у Києві створені комфортні умови і наявні всі необхідні засоби, які допомагають діагностувати рак молочної залози ще на самому початку розвитку. У нас є команда висококваліфікованих мамологів, мамологів-онкологів, досвідчених спеціалістів, які проводять та інтерпретують результати УЗД та мамографії. Наше обладнання – ультразвукова система Acuson S3000 та мамограф AMULET Innovality забезпечує високу якість і точність знімків.

  Запис на візит до центру

   •  

   Ми гарантуємо швидке проведення всіх необхідних процедур, адже цінуємо ваш час. Вам потрібно лише записатися на обстеження за телефоном, за допомогою послуги зворотного дзвінка, або заявки на сайті.