fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Мамографія та УЗД молочних залоз у Вінниці

  Мамографія та УЗД молочних залоз у Вінниці
  13 Березня 2021

  Мамографія та УЗД молочних залоз у Вінниці

  Кожного року кількість звернень представниць прекрасного полу до онкологів збільшується, діагноз “рак грудей” є одним із найбільш поширених онкологічних захворювань серед жінок в Україні. Вам знадобиться хороший мамолог (Вінниця), який може провести точне обстеження і на його основі запропонувати вам найоптимальніший варіант лікування.

  Під час проходження діагностики основними процедурами є мамографія та додаткові методи дослідження: пункція і біопсія залози – процедура, під час якої береться зразок утворення для його подальшого дослідження в лабораторних умова. Саме вони можуть найповніше розкрити розміри новоутворення і його місцезнаходження, на основі якого лікар призначить той або інший метод видалення.

  Як проходить консультація мамолога у Вінниці?

  Перш ніж дізнатися про процедуру консультації спеціаліста, необхідно визначитися з тим, де пройти обстеження та отримати кваліфіковане заключення лікаря? У нашій країні є всього один спеціалізований заклад, в якому працюють всі необхідні спеціалісти для боротьби з онкологічною хворобою – Київський мамологічний центр. Ми пропонуємо вам можливість спостерігатися у кращих спеціалістів країни, які мають багаторічний досвід роботи з онкологією і успішно борються з нею.

  Хороший мамолог у Вінниці та в нашому центрі перед призначенням курсу лікування направить вас на ультразвукове дослідження або мамографію, які можуть призначатися:

  • Юним жінкам і жінкам до 40 років – УЗД, понад 40 років – мамографію. Це обумовлено змінами, які відбуваються в тканинах молочної залози з віком.
  • Чоловікам, у яких є підозра на гінекомастію (розростання залозистої, стромальної і жирової тканини грудей).

  Потрібен мамолог у Вінниці?

  Якщо вам потрібна консультація професіоналів і найкраще лікування в Україні, запрошуємо вас відвідати наш спеціалізований центр, в якому зібрані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи, інноваційне сучасне обладнання, яке дозволяє надати вам комплексну медичну допомогу, домогтися максимально позитивних результатів у лікуванні. Ми працюємо щоденно (крім неділі) з 8-00 до 20-00 – в будні дні, і з 9-00 до 16-00 в суботу. Тому, найбільш оптимальним варіантом для вас будуть потяги 770К (відправлення о 5-40), 146Ш (6-25), і 013Л (10-46). Також щоденно з автостанції курсують автобуси. Після прибуття на Центральний вокзал, вам потрібно сісти на автобус 401 і їхати до вулиці Освіти, поруч з якою розташований наш центр.

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги