Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Друга думка онколога при раку молочної залози

  Друга думка онколога при раку молочної залози
  5 Травня 2024

  Друга думка онколога при раку молочної залози

  Отримати найкращий результат у боротьбі з раком можна лише за відсутності помилок під час діагностики та лікування. Хвилювання через хворобу посилюються, коли пацієнт сумнівається: чи правильно інтерпретували результати аналізів, чи дійсно потрібні та безпечні призначені процедури, чи є сенс у проведенні операції… Перелік цих питань можна продовжувати й далі, але кому можна їх поставити, щоб отримати правдиві відповіді, вберегти себе від зайвого стресу та спокійно продовжувати лікування або уникнути можливих непоправних наслідків? Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, радимо вам звернутися до Спеціалізованого мамологічного центру у Києві, щоб дізнатися другу думку онколога при лікуванні раку молочної залози.

  Коли потрібна друга думка онколога при раку молочної залози?

  Є багато причин, через які виникають помилки у встановленні діагнозу або призначенні лікування – людський фактор, недостатній досвід лікарів, складність клінічного випадку, незадовільне медичне оснащення закладу, використання застарілого діагностичного обладнання, неякісних реактивів для аналізів. Якою б не була причина, для пацієнта важливішими є наслідки, адже від кожного етапу процесу діагностики та лікування залежить якість та тривалість його життя.

  Пацієнт може записатися на консультацію до лікаря для отримання альтернативної думки, якщо він хоче:

  1. Перевірити, чи правильно інтерпретували результати обстежень, на підставі яких був встановлений діагноз;
  2. Почути детальне роз’яснення результатів діагностики, визначення стадії та особливостей перебігу захворювання, якщо лікуючий лікар не пояснив все достатньо зрозумілою мовою;
  3. Дізнатися про сучасні методи діагностики, які можна застосувати для уточнення діагнозу;
  4. Запитати про правильність та безпечність призначеного лікування, вибору методів;
  5. Поставити запитання про можливі побічні реакції від призначеного лікування або ті симптоми, які вже проявилися, якщо ви не змогли отримати належної відповіді за місцем лікування;
  6. Поцікавитися, чи доцільне хірургічне видалення пухлини з огляду на особливості клінічного випадку, чи можливе проведення органозберігаючої операції, одномоментної (симультанної) або відтермінованої реконструктивної операції для відновлення форми грудей тощо.

  Друга думка онколога-мамолога при раку грудей, Київ

  Якщо думки лікарів співпадають, це посилює впевненість пацієнта, заспокоює його, що допомагає краще налаштуватися на лікувальні процедури, хірургічне втручання. У випадку, коли сумніви дійсно мають підставу, з’являється можливість вчасно все перевірити та відкоригувати призначення, доки помилка не призвела до непоправних наслідків.

  Що пропонує Спеціалізований мамологічний центр?

  Лікарі Спеціалізованого мамологічного центру завжди готові проконсультувати вас та висловити свою експертну думку щодо діагностики та лікування раку молочної залози.

  • Наші спеціалісти приділяють достатньо часу для того, щоб досконало розібратися з особливостями вашого клінічного випадку та надати роз’яснення.
  • Саме від наших фахівців ви можете отримати пояснення зрозумілою мовою, адже ми розуміємо, що онкологія – це важко і складно, а обізнаність пацієнта сприяє кращому усвідомленню процесу лікування.
  • Наші лікарі мають багаторічний практичний досвід, щороку проводять та інтерпретують сотні УЗД молочних залоз, мамографій, біопсій та інших обстежень. Тому ви можете впевнено довірити нам розгляд результатів раніше проведеної діагностики або виконати її у нас – з якісним обладнанням та під контролем висококваліфікованих фахівців.
  • Спеціалісти СМЦ завжди у курсі нових досягнень онкології та мамології і на власній практиці завжди суворо дотримуються сучасних протоколів лікування. Тому під час консультації ви зможете уточнити, чи дійсно призначене вам лікування відповідає встановленим стандартам, є ефективним та безпечним.
  • Лікарі нашого центру проконсультують щодо реабілітації після хіміотерапії, радіотерапії, операції з видалення пухлини. У нас ви дізнаєтеся, як уникнути ускладнень або як правильно діяти, якщо вони вже виникли.
  • У нас працюють справжні професіонали у сфері пластичної хірургії, які можуть проконсультувати вас щодо можливості реконструкції грудей після хірургічного лікування раку та підберуть найкращий метод.

  Як дізнатися другу думку онколога у СМЦ у Києві?

  Дізнатися другу думку онколога при раку молочної залози у Спеціалізованому мамологічному центрі просто: потрібно записатися на консультацію до лікаря будь-яким зручним для вас способом. Ви можете зателефонувати нам, замовити зворотний дзвінок, заповнити онлайн-форму або звернутися до адміністратора у чаті.

  Запис на візит до центру

   •  

   Не відкладайте на потім вирішення питань, адже при лікуванні раку молочних залоз час має дуже важливе значення. Дізнайтеся думку експерта вже сьогодні, щоб впевнено йти до своєї мети – збереження здоров’я та життя.