fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Мамографія, УЗД молочних залоз у Черкасах

  Мамографія, УЗД молочних залоз у Черкасах
  13 Березня 2021

  Мамографія, УЗД молочних залоз у Черкасах

  У зв’язку з постійним зростанням діагностики онкологічних захворювань в Україні, стрімко зростає необхідність в якісному й ефективному обстеженні. Оскільки найбільш поширеною хворобою є рак молочних залоз, основними методами дослідження є:

  • Огляд у мамолога, який проводить хороший спеціаліст (Черкаси).
  • Ультразвукове обстеження.
  • Мамографія.
  • Цитологія.
  • Додаткові аналізи за призначенням лікаря.

  Як проводиться УЗД молочних залоз у Черкасах?

  Щоб ви були спокійні і не хвилювалися з приводу проходження УЗД і мамографії, ми вам розповімо,, навіщо кожен вид дослідження потрібен, як їх проводять, на які показники орієнтується мамолог у Черкасах для постановки діагнозу.

  1. Ультразвукове дослідження (УЗД). Його рекомендується проходити дівчатам і жінкам до 40 років, оскільки воно є найбільш точним методом у визначенні місцезнаходження новоутворення, його розмірів і того, в якій частині молочної залози воно розмістилося. Ці дані дають можливість лікарю визначити занедбаність утворення і призначити відповідне лікування (якщо воно необхідне, адже під час перевірки у вас можуть нічого не виявити).
  2. Мамографія. Призначається жінкам понад 40 років, оскільки в результаті старіння тканин УЗД може бути неефективним в діагностиці тому, що не зможе показати найбільш повну картину.
  3. Цитологія. Це вид дослідження, який призначається на основі двох попередніх. Якщо спеціалісту необхідно дізнатися природу новоутворення (зло- чи доброякісні клітини) або ж отримати додаткову інформацію для призначення курсу лікування. Сутність в тому, що за допомогою тонкої голки береться невеликий зразок утворення і передається в лабораторію для більш детального вивчення.

  Чи доступна мамографія в Черкасах?

  У місті є Черкаський обласний онкологічний диспансер, який займається всіма видами онкології. На жаль, профільного закладу, який би займався виключно раком грудей, немає. Ми пропонуємо вам відмінну альтернативу у вигляді нашого Київського спеціалізованого мамологічного центру, в якому ми зібрали всіх найнеобхідніших спеціалістів, які разом допоможуть у боротьбі з раком і дадуть вам можливість пройти найбільш якісне обстеження.

  Оскільки лікар-мамолог в Черкасах не зможе забезпечити вам такий же сервіс, ви маєте нагоду приїхати до нас на потягах 148Ш і 781Ш або ж на будь-якому автобусі, який курсує в київському напрямку щоденно.

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги