fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Онколог Чернігів

  Онколог Чернігів
  13 Березня 2021

  Онколог Чернігів

  Онкологічні захворювання діагностуються в Україні з кожним роком все більше і, на жаль, абсолютну більшість з них займає рак грудей. Оскільки представниці прекрасного полу найбільше схильні до прояву даної хвороби, ми забезпечили їм найоптимальніший варіант для проходження обстеження і лікування в Спеціалізованому мамологічному центрі. Лікар-онколог (Чернігів) не має стільки практики та відповідного обладнання , щоб ви могли отримати кращий сервіс від центру, якому довірилися тисячі пацієнтів і повністю позбулися захворювання молочної залози.

  Нацей час в Чернігові онкологія не лікується всіма сучасними засобами, які доступні в мамологічному центрі. Під час звернення до нас ви отримаєте можливість пройти ультразвукове дослідження, мамографію і цитологію від кращих спеціалістів з багаторічним практичним досвідом роботи.

  Чи існує Чернігівський онкологічний центр?

  У місті є профільний онкодиспансер, який має попит серед жителів, але він не може задовольнити запити всіх пацієнтів і не за всіма показниками має відповідний рівень медичного закладу. Ми пропонуємо вам альтернативне лікування у кращих мамологів, де ви можете отримати всі висновки за один день , не буде необхідності стояти в чергах або довго чекатичерги, оскільки у нас прийоми здійснюються за попереднім записом у призначений час.

  Чому пацієнти обирають саме нас?

  • Доступна вартість всіх можливих послуг.
  • Кращі лікарі, здатні допомогти кожному, хто звертається за допомогою.
  • Застосування інноваційного обладнання, що відповідає міжнародним стандартам якості.

  Потрібен мамолог в Чернігові? У нас є альтернатива

  Якщо вам потрібен кваліфікований лікар, а онкологічний центр (Чернігів) не є для вас самим оптимальним варіантом, тоді чекаємо на вас у Києві, куди ви можете дістатися на потязі 044К, або ж на будь-якому автобусі, що відправляється в київському напрямку з центральної автостанції. По прибуттю, ви сідаєте на автобус 401 і їдете до вулиці Освіти, звідки пішою ходою дістаєтеся нашого центру. Для попереднього запису ви можете зв’язатися з нами за номером телефону, вказаним на сайті в розділі “Контакти”, або за допомогою спеціальної форми замовити дзвінок і наші менеджери самі вас наберуть.

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги