fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Чи болять груди під час раку молочної залози?

  Чи болять груди під час раку молочної залози?
  12 Березня 2021

  Чи болять груди під час раку молочної залози?

  Всім відомо, що своєчасне виявлення раку молочної залози може позбавити вас від багатьох неприємних наслідків.

  І один із основних факторів для цього – проведення регулярного самообстеження, обстеження в клініці, звернення уваги на біль в грудях. Адже на питання “чи болять груди під час раку” кожен досвідчений лікар-мамолог відповість вам ствердно “так”.

  Причини виникнення болю і коли потрібно “бити” тривогу

  Будь-який біль в грудях – тривожний знак. Особливо, якщо біль супроводжується важкими відчуттями, розпиранням або набуханням. Інколи не важливо, чи болить рак грудей, чи це ознака іншого захворювання. Головне – вчасно звернути на це увагу.

  Кожен досвідчений лікар на питання, чи болять груди під час раку молочної залози, скаже, що все буде залежати від стадії розвитку хвороби. На ранніх стадіях хвороби болю зазвичай у жінки не спостерігається.

  Вона може виникати вже при більш “занедбаному” стані. Тому будь-який тривожний сигнал в ділянці грудей повинен стати для вас тривожним сигналом і причиною звернення до лікаря.

  Болит ли грудь при раке молочной железы

  На щастя, не завжди болі в молочній залозі означають розвиток у вас ракової пухлини. Але вони можуть стати ознакою початку її розвитку. Через це важливо слідкувати за симптомами, інтенсивністю їх прояву і тривалістю.

  Біль під час раку молочної залози може бути наступних видів:

  • Постійний біль впродовж тривалого проміжку часу. Він завдає багато клопоту, погіршує якість життя. Інтенсивно він невисокий і легко усувається ліками і обезболюючими препаратами. Основна небезпека в даному випадку заключається в тому, що жінка може до нього звикнути і в майбутньому припинити приділяти їй необхідну увагу. Через це відвідування лікаря буде відкладатися на невизначений час, що може викликати негативні наслідки, погіршити здоров’я і привести до занедбаності хвороби.
  • Гострі болі під час раку молочної залози в основному виникають у жінок репродуктивного віку. Вони бувають періодичними, циклічними перед менструацією. Їх не розглядаютьяк патології. Якщо ж жінка вийшла за межі репродуктивного віку, то негайно потрібно звернутися до лікаря. Такі болі виникають раптово і можуть тривати недовго, обмежуючи при цьому життєдіяльність жінки. В основному подібний стан характерний через хірургічне втручання або травму.
  • Пронизуючий біль під час раку молочної залози частіше всього виникає при постійній болючості. У випадку його раптового посилення і підвищення інтенсивності протягом короткого проміжку часу, жінка втрачає свою фізичну активність. Позбутися таких болей звичайними знеболюючими засобами досить складно. В даному випадку обов’язкове відвідування лікаря.
  • Пекучий біль, що виникає під час руху і в стані спокою, може віддавати болями в спині, шиї. Дотики до грудей значно посилюють такий біль.
  • Напади колючого болю бувають різними, можуть виникати з різною інтенсивністю і постійно змінюватися. Частіше всього будуть мати чітку локацію.

  Причины возникновения болей в груди

  Незалежно від того, болить рак молочної залози чи ні, відвідування лікаря при перших симптомах допоможе вам уникнути ускладнень або дозволить змінити розвиток хвороби в кращий бік.

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги