fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Онколог у Полтаві

  Онколог у Полтаві
  13 Березня 2021

  Онколог у Полтаві

  Офіційна статистика свідчить, що з кожним роком діагностується безліч онкологічних захворювань і , на жаль, динаміка безперервно зростає. Абсолютна більшість діагнозів пов’язана з розвитком злоякісних новоутворень у жінок в молочній залозі. За своїми фізіологічними особливостями представниці прекрасного полу є більш схильними до розвитку онкології, тому їм потрібна консультація висококваліфікованого онколога, який може призначити найбільш ефективне лікування.

  В Україні існує єдиний Спеціалізований мамологічний центр в Києві, який професійно займається проблемами та хворобами, пов’язаними з новоутвореннями в молочній залозі.

  Онкологія в Полтаві: обстеження та лікування

  Онкологія (Полтава) потребує особливого лікування, на кожній стадії необхідно проводити різні комплекси процедур для повного одужання, тому важливо звернутися до правильного спеціаліста. Спочатку проводиться обстеження за допомогою ультразвукового дослідження, мамографії або цитології (за необхідності), далі йде консультація з мамологом та аналіз отриманих результатів діагностики – тільки після цього настає період інтенсивного лікування.

  Чому пацієнти обирають нас?

  • Всі лікарі зібрані в одному місці. Вам більше немає потреби бігати по іншим медичним закладам для проходження обстеження у спеціалістів. У центрі є навіть психологи, які працюють з пацієнтами, підтримуючи їх психологічне здоров’я, оскільки діагноз “рак” здатен вибити з колії будь-яку жінку.
  • Вартість наших послуг є доступною.
  • В практиці ми застосовуємо виключно сучасне інноваційне обладнання, яке дозволяє максимально точно проводити діагностику захворювань і лікування онкології.
  • Багаторічний досвід боротьби зі злоякісними утвореннями.

  Нам довіряють, тому що ми розуміємо ваш стан і знаємо, наскільки важко сприймати такий тягар. Ми турбуємося про кожну і приділяємо стільки уваги і часу, скільки буде необхідно для повного одужання.

  Чи потрібен онколог у Полтаві?

  Ми пропонуємо вам приїхати в Київ для отримання кращого сервісу від єдиного в Україні Спеціалізованого мамологічного центру, куди ви можете потрапити з Полтави на потязі 063 О, який курсує з Харкова. А після прибуття на Київський вокзал, доїхати автобусом 401 до центру.

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги