fbpx
Специализированный Маммологический Центр

  Запис на візит до центру


  Запис на прийом

  Хірургічне лікування доброякісних захворювань грудей!

  Хірургічне лікування доброякісних захворювань грудей!
  23 Грудня 2021

  Хірургічне лікування доброякісних захворювань грудей!

  Ущільнення в молочній залозі не завжди означає рак грудей. Часто у жінок виявляють доброякісні захворювання молочних залоз. У багатьох випадках такі утворення не є небезпечними для життя, але бувають дуже болючими, а тому вимагають лікування та спостереження.

  🔹 Кіста, фіброаденома, фіброзно-кістозні зміни, ліпома — ці захворювання грудей можуть вимагати як медикаментозного, так і оперативного лікування. У минулому хірургічні операції, спрямовані на видалення пухлин молочної залози, були вкрай травматичними. Це призводило до косметичної вади у зовнішньому вигляді пацієнток. Деякі жінки через цей страх бояться звертатися до лікарів сьогодні.

  ❗️ Але результативність оперативних втручань змінились. Сучасні технології допомагають провести операції без значних естетичних втрат, а зволікання приносить лише шкоду пацієнткам.

  Хірурги СМЦ проводять операції при доброякісних захворюваннях грудей з максимальним результативним та косметичним ефектом. Ефективність лікування полягає в поєднанні особистого підходу до пацієнтів, технічного оснащення центру та використання міжнародних протоколів лікування ✅

  Якщо ви потребуєте експертної думки мамолога, шукаєте фахівців, яким можна довірити лікування доброякісних утворень грудей, звертайтесь до фахівців СМЦ 📲:

  044-594-70-75
  068-862-62-00

  Останні матеріали

  обізнаність про рак Pink october в СМЦ 23 Жовтня , 2023
  Таргетна терапія раку молочної залози Таргетна терапія раку молочної залози! 13 Жовтня , 2023
  Що варто знати про меланому? Що варто знати про меланому? 3 Жовтня , 2023

  Теги