Специализированный Маммологический Центр

    Запись на визит в центр

    Отзывы

    Мы ценим ваше мнение! Поделитесь впечатлениями от консультаций, обслуживания или персонала — это поможет нашей команде стать еще лучше.
    Strong Testimonials form submission spinner.

    Обязательное поле

    rating fields
    Ваша оценка очень важна для нас!
    Что вы о нас думаете?
    Политика конфиденциальности

    Наши отзывы

    Всего отзывов: 3910

    Средняя оценка: 4.94

    Ирина

    Хороша лікарня,а саме хочу подякувати Антоновій Ганні Дмитрівні,лікар від Бога.
    Розумна,тактична і професійна людина.
    Якщо до мамолога,то тільки до неї

    23.03.2024
    Алина

    Звернулася в центр вперше, зробила першу за віком мамографію, УЗД, потім була на прийомі. Особлива подяка Ганні Дмитрівні - найкращий, найпрофесіональніший лікар -мамолог роз'яснила все зрозуміло, на "простій" як то кажуть мові що мабуть би і дитина зрозуміла. Залишилася дуже задоволена від візиту. Рекомендую центр від усього серця!

    18.03.2024
    Yuliia

    Хороший спеціалізований центр, а також особлива подяка хірургині мамологу Зеленкевич Лілії Олександрівні, і проконсультує добре, і зробить обстеження, і прибере все зайве так, що ніхто не помітить.

    15.03.2024
    Анастасія

    Добрий вечір! Була на обстеженні 11.03.2024!
    Мамографія + УЗД молочних залоз + консультація лікаря! Дуууже задоволена! Лікар-мамолог Анна Дмитрівна Антонова - найкраща, без перебільшення! Роз'яснила доступно та зрозуміло! Також уважний та небайдужий підхід рентгенографа та узд! Лікар-діагност Вікторія Челишева, обіймаю вас ще багато-багато разів! З якою щирою радістю ви мені казали: відбій тривоги! Здорова! Йшла хвилювалася, а вийшла задоволена та щаслива (світлина тому підтвердження) Рекомендую! ❤️

    14.03.2024
    Вікторія

    Щиро дякую чудовому лікарю мамологу Бредіхіну Сергію Вікторовичу! За його професіоналізм та майстерність, за увагу та підтримку. Дуже досвідчений, кваліфікований, уважний, турботливий, добрий фахівець. Лікар з великої літери і з золотими руками. Дякую за вашу працю.

    26.02.2024
    Вікторія

    Доброго дня. Ніколи не залишала відгуки, а зараз хочу залишити. Оперував лікар-онколог Чопик Вадим Васильович, хочу подякувати йому за його чудову роботу, за його відношення, за піклування, це дуже чудовий лікар, я кажу в таких випадках, лікар від Бога, а ще він просто чудова людина, яка може знайти підхід до кожного пацієнта, яка просто схиляє до себе. Коли ми звертаємося до того чи іншого лікаря, нам хочеться щоб нам допомогли в нашій проблемі, але ще дуже хочеться щоб до нас відносились гарно, то це саме той лікар. Я дуже дякую йому, і бажаю процвітання в його праці))

    26.02.2024
    Анастасія
    Маммолог
    Google Maps

    Чудові лікарки і по УЗД, і мамолог.
    Сам центр сучасний, приємний, не відчуваєш, що ти в лікарні.

    Дякую💫

    27.01.2024
    Юлія

    Знайшла просто топового лікаря, хірурга - маммолога в особі Антонової Анни Дмитрієвни, про яку можна тільки мріяти. Та її професійний рівень відчувався з першої хвилини консультації. Не було призначено зайвих досліджень, все тільки по ділу. Але те, що вона визначила і з яким підходом підійшла - вразило до глибини душі. Я вдячна Всесвіту, що саме потрапила до Анни Дмитрієвни. Рекомендую з великою повагою, як найкращого лікаря - маммолога, якого я зустрічала.

    17.01.2024
    Yuliia

    Знайшла просто топового лікаря, хірурга - маммолога в особі Антонової Анни Дмитрієвни, про яку можна тільки мріяти. Та її професійний рівень відчувався з першої хвилини консультації. Не було призначено зайвих досліджень, все тільки по ділу. Але те, що вона визначила і з яким підходом підійшла - вразило до глибини душі. Я вдячна Всесвіту, що саме потрапила до Анни Дмитрієвни. Рекомендую з великою повагою, як найкращого лікаря - маммолога, якого я зустрічала.

    16.01.2024
    Nadiia

    Дуже раджу цей лікувальний заклад.
    З першого дзвінка в клініку— тільки позитивні враження, адміністратори завжди на зв’язку, компетентні в будь-яких питаннях.
    Лікарі уважні, висококваліфіковані!!
    Особливо хочу відмітити лікарів хірурга Брєдіхіна Сергія Вікторовича та ендокринолога Грищенко Наталію Юріівну.

    08.01.2024