Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Хочу висловити подяку лікарю- мамологу Чопіку Вадиму Васильовичу за високопрофесійно проведену консультацію. Лікар вдумливо вивчив історію хвороби, ретельно проаналізував всю надану інформацію і надав відповіді на всі питання. Сподобалося, що консультація пройшла в чуйній, спокійній атмосфері.
Хочу виразити свою вдячність Бредихіну Сергію Вікторовичу ,лікар мамолог,онкохрург,пластичний хірург ,за його професіоналізм,та тактовність.Щиро дякую.
Доброго дня, рекомендую висококваліфікованого лікаря - мамолога Бредихіна Сергія Вікторовича, була на прийомі, дуже якісна та професійна консультація!
Дякую Вам, Сергій Вікторович за таке гарне відношення до пацієнтів!
Щиро вдячна лікарям Челишева В.Є. та Чопик В.В. Мій перший похід до мамолога і УЗД діагностика пройшли з комфортом, довірою і без лишніх тривог. Також хочу відзначити сам медичний заклад та його пацівників. Все продумано для клієнтів. Рекомендую! Всім здоровʼя і і бережіть себе!
Дуже сподобалось відношення працівників, центр чистий ,охайний.
Потрапила на консультацію до Лікаря онкодерматолога Лащенко Михайла Володимировича,хочу сказати ,що за місяць обїздила не одного лікаря ,і цей мені сподобався найбільше, ціна консультації того варта .
Однозначно рекомендую
Дуже сподобалося обслуговування. Були певні побоювання, але лікарі мене заспокоїли і надали всі рекомендації на майбутнє. Узіст Данильчук-Богушевська Інна Миколаївна дуже ретельно провела узі, обдивившись кожен міліметр. На самому прийомі був лікар мамолог Чопик Вадим Васильович, який дуже ніжно і професійно провів додаткові обстеження. Дякую вам за ваше обслуговування та чудове ставлення до клієнтів.
Величезна подяка лікарю хірургу-мамологу Антоновій Анні Дмитрівні, вона професіонал своєї справи, а також лікарю УЗД Галішиній Ганні Олександрівні за професіоналізм!
Та велика подяка персоналу клініки!
Велика подяка за професіоналізм мамологу Бредіхіну Сергію. Приємний врач, який пояснює все доступно. Дуже раджу саме його.
На рецепції дівчата усміхнені та привітливі, що одразу визиває довіру.
І хочу висловити подяку Челишевій Вікторії ,яка робила УЗД молочних залоз.
Лікар-ендокринолог - чудовий спеціаліст. з лікарем надзвичайне приємно було поспілкуватися. З вирішенням проблеми допомогла
Доброго дня. Була на прийомі в п'ятницю у лікаря- мамолога Бредіхіна С.В. та лікаря-рентгенолога Галішиної Г.О. дуже їм вдячна. Все пояснили і заспокоїли. Дякую персоналу центру. Все на вищому рівні.
