Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Оперативне обслуговування, досвідчені лікарі, комфортна атмосфера в центрі.
Особлива подяка лікарю-мамологу Носовцю Олексію Михайловичу за професійну консультацію та дбайливе ставлення.
Чудовий лікар-онколог. З розумінням ставиться до пацієнток, зрозуміло пояснює і викликає довіру.
Щиро дякую Вадиму Васильовичу. За такими лякарями майбутнє нашої медицини.
Добрий день. Я в цій клініці вже вдруге проходжу планове обстеження.
Хочу подякувати дівчаткам на рецепції та касі- дуже уважні та чуйні.
Особлива подяка лікарці УЗД Челищевій Вікторії Євгенівні. - прекрасному спеціалісту, уважній, чуйній, привітній людині, лікарці за покликанням.
А також мамологу Носовець О. М.- професіоналу, який завжди доступно спокійно усе пояснить, огляне, надасть рекомендації, уважному, тактовному лікарю.
Була на прийомі в лікаря мамолога Антоновой Ганни Дмитрівни чудовий фахівець дуже уважна знає свою справу, вміє знайти підхід та заспокоїти.
Була була на візиті у гінеколога Гончарук Юлії. Лікар впевнена, кваліфікована, турботлива і дуже уважна - професіонал своєї справи. Людина комфортік, яка любить свою роботу! Їй можна довіритись і прийти ще не один раз! Щира подяка за професійний огляд та зрозумілі рекомендації для мене.
Все ясно, чітко і ясно, дуже дякую 🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Хочу висловити велику подяку Гончарук Ю.В за чуйність та професіоналізм. Тепер зовсім не боюся гінекологів.
Дякую вам, що допомогли знайти свого гінеколога ♥️
Дуже задоволена центром,тут мені була виконана операція і проведена хіміотерапія,відношення лікарів супер,персоналу теж.Хочу окремо подякувати хірургу Любота Роману Вікторович у і хіміотерапевту Любота Ірині Ігорівна за професіонально проведене лікування!
Дуже сподобалася клініка.Логістика
в клініці супер,все швидко,послідовно, без затримок. Сучасна,відповідає вимогам комфортного перебування.Мамографію виконали швидко,обережно.Лікар УЗД Інна Миколаївна кваліфікована, уважна,обстеження пройшло комфортно та безболісно.Лікар -мамолог Олексій Михайлович якісно провів огляд,надав рекомендації, узгодили подальшу тактики.Центр дуже сподовався.
Оцінка просто 1000000/10! Раджу всім жінкам які потребують допомоги лікарів мамолога, гінеколога, та ін.
Дуже давно мала фіброаденому біля грудей, переживала з цього приводу, знайшла цей центр та була вражена коли приїхала сюди. Все круто, дівчата на рецепції дуже ввічливі, лікарі знають свою справу. Бредіхін Сергій Вікторович дуже вам дякую, дівчата, раджу, це супер лікар мамолог, все детально розповість, покаже. Зробив біопсію (безболісно, я вражена), особисто робив мені операцію, видаляв фіброаденому, все пройшло чудово. Дуже дякую. Також Гончарук Ірина Вікторівна, гарний онколог-гінеколог, була в неї на прийомі, також все детально пояснила. Всі інші теж дуже хороші
Всім дуже дякую, і раджу цей центр!❤️
Була на прийомі у лікаря Мамолога 23.07.24 дуже задоволена прийомом .
