Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Приємно здивована професіоналізмом лікаря мамолога, онколога, узі спеціаліста Палюх Анатолія Івановича. На прийомі у нього я почувалася досить комфортно, лікар зумів доступно пояснити що робити при тій чи іншій проблемі, до яких лікарів додатково потрібно звернутися. Вцілому консультація сподобалась, обов‘язково буду спостерігатися в цього лікаря.
Задоволена візитом. Все на високому рівні, професійно!
Окрема вдячність лікарю УЗД та безпосередньо лікарю - мамологу Костянтину Петровичу. Оглянув, вислухав , пояснив, заспокоїв..)
Дякую!
Доброго дня.Вперше була у мамолога.Лікар донесла інформацію чітко,зрозуміло і з увагою обстежила мене.Дякую.
Лікар вищої категорії, онкохірург, мамолог Костянтин Петрович Бабенко - професіонал, майстер свого діла, уважний, чуйний, щиро Вам дякую! Пишаюся, що в нас є такі Лікарі! Мамологічний центр на найвищому рівні!
Дуже гарний лікар мамолог, гарне обслуговування.... В пріоритеті в цій клініці це здоров'я людини яка звернулася, а не як нажитися..... Рекомендую всім....
Гарна клініка. Сучасний інтер'єр. Приємний персонал. Це те що ми бачимо коли заходимо.
Консультація відбулася в чітко назначений час.
Цінова політика середня.
Лікар узд та мамолог були максимально коректними та акуратними. Все пояснили, для мене важливо розуміти що і як, а не просто діагноз, який приходиться гуглити.
Як підсумок, звертатимуся сюди ще не раз.
Проходила обстеження в цьому центрі. Дуже сподобалося! Всередині приємний інтер'єр, з яким почуваєшся "як в Європі". Чудове ставлення від кожного працівника!
Завдяки мамологу Антоновій краще зрозуміла свою фізіологію, оскільки вона пояснила те, що повинна знати кожна дівчина/жінка про себе.
Також сподобалося ставлення лікаря Галішиної. Дякую за якісне обслуговування! Рекомендую 👍
Лікар-мамолог чудовий і професійний. Все добре розповів. Враження, що йому можна довіряти!
Хотіла змінити свого постійного мамолога, і по відгукам знайшла цього лікаря. Також для мене великим плюсом було те, що лікар разом з оглядом та консультацією може відразу ж зробити УЗД. Лікар сподобався: все чітко, швидко, зрозуміло, професійно. Думаю, в мене з'явився новий постійний мамолог.
Спасибо огромное
Весь персонал очень приветливый и квалифицарованный
Очень благодарна врачу мамологу, Бредихин Сергей Викторович, за профессионализм, внимание и очень понятное объяснение, простыми словами, результатов моего осмотра и рекомендации
Спасибо
