Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Осталась очень довольна визитом к Вам. Весь персонал очень вежливый и профессионально выполняет свои обязанности. Доктором - мамологом Зелинкевич и специалистом по ММГ Галишиной - осталась очень довольна. Спасибо Вам за Вашу роботу.
Добрый день! Консультацией маммолога очень довольна, внимательный доктор. По УЗИ - консультация обычная, если можно так сказать...
Добрый день. Меня консультировала хирург-маммолог Антонова Анна Дмитриевна. Консультацией я осталась очень довольна, доктор очень подробно все объяснила, все понятно рассказала. Атмосфера Центра очень приятная, доброжелательная, что немаловажно, когда приходишь с проблемой. Буду обязательно рекомендовать Ваше учреждение своим знакомым и друзьям для обследования. Спасибо большое. Вам здоровья и процветания.
Доброго дня, я дійсно рада що відвідала ваш центр, була на прийомі у лікаря Антонової Анни Дмитрівної, залишилась задоволеною від проведеного нею обстеження, вона все дослівно розповіла по результах узі. Так як я по своїй зайнятості буваю раз в чотири роки на обстеженнях вона, чітко аргументувала чому потрібно це робити щорічно, і як це важливо для здоров'я жінки. Тому скажу, що вона не тільки фаховий спеціаліст як мамолог а і ще відмінний психолог, яка зуміла донести до мене слідкувати за своїм здоров'ям та нічого не боятись. Анні Дмитрівні легкої праці та позитивних відвідувачів.
Дякую лікарю Антоновій Ганні Дмитрівні за консультацію! Дуже гарно, зрозуміло, доступно розказує, по полочках все розложує. Видно,що в лікаря не мало практики, дає гарні рекомендації, відповідає чітко на запитання. Рекомендую як гарного мамолога!!
Могу сказать, что мне очень понравилось в Вашем центре, притом все. И особое огромное спасибо мамологу Константину Петровичу Бабенко! Он был ко мне внимателен, отзывчив, посмотрел тщательно , выслушал, и провел пульпацию кист на высшем уровне!!! Огромное спасибо ему !
Прекрасний центр, де мені надали кваліфікаційну допомогу! Дуже дякую лікарю- мамологу Іщенко Олександру Володимировичу! Він повернув мені хороший настрій! Бажаю вдячних пацієнток і успіхів!
Дуже вдячна лікарю Анні Дмитріівні за професіоналізм.
Лікар не тільки мамолог, вона- психолог.
Бажаю їй щастя та вдячних пацієнтів.
Потрапив до Наталі Юріївни "за компанію" з дружиною. Подивившись на мої аналізи, Н.Ю. попросила зробити УЗІ щитовидки. Ось так я дізнався що мені потрібне лікування.
Дуже дякую Наталії Юріївні за професіоналізм і людяність.
Рекомендую відвідати Наталію Юріївну усих хто потребує кваліфікованої допомоги або ж консультації лікара-ендокринолога.
