Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
У мене РМЗ, оперувалася в іншій клініці, там почала таргетну терапію. Дуже шкода, що я одразу не знала про Мамологічний центр. У минулій клініці хіміотерапевтку я просто терпіла. Одна зі знайомих порадила ваш центр, бо тут лікується. Потрапила до Зайвелєвої Ю.І. Лікар Юлія дуже розумна, кваліфікована, позитивна й уважна. Дуже рада, що лікуюся саме у неї
У мене РМЗ, оперувалася в іншій клініці, там почала таргетну терапію. Дуже шкода, що я одразу не знала про Мамологічний центр. У минулій клініці хіміотерапевтку я просто терпіла. Одна зі знайомих порадила ваш центр, бо тут лікується. Потрапила до Зайвелєвої Ю.І. Лікар Юлія дуже розумна, кваліфікована, позитивна й уважна. Дуже рада, що лікуюся саме у неї
Все супер! Привітний персонал і лікарі професіонали своєї справи. Челишева Вікторія чудовий лікар УЗД, Бабенко Костянтин чуйний та уважний лікар мамолог.
Залишилась задоволена візитом)
Робила УЗД та огляд у мамолога. Якісне надання послуг, приємна атмосфера, лікарі надають зрозумілі розʼяснення рекомендацій і лікування.
Вартість послуг середня по Києву.
Щиро дякую чудовому лікарю мамологу Бредіхіну Сергію Вікторовичу! За його професіоналізм та майстерність, за увагу та підтримку. Дуже досвідчений, кваліфікований, уважний, турботливий, добрий фахівець. Лікар з великої літери і з золотими руками. Дякую за вашу працю.
А також всьому колективу мамологічного центру.
Щиро дякую чудовому лікарю-мамологу Бредіхіну Сергію Вікторовичу! За його професіоналізм та майстерність, за увагу та підтримку. Дуже досвідчений, кваліфікований, уважний, турботливий, добрий фахівець. Лікар з великої літери і з золотими руками. Дякую за вашу працю.
Хочу висловити слова подяки лікарю-мамологу Бредіхіну Сергію Вікторовичу. Дякую за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий лікар з великої літери, і я бажаю Вам допомогти ще багатьом людям та отримувати в якості нагороди посмішки і повагу своїх пацієнтів.
Висловлюю велику подяку Лілії Олександрівні Зеленкевич - лікарю- мамологу, хірургу, красивої людині. Завжди зустріне вас доброю посмішкою, заспокоїть, надасть найкращі рекомендації, при необхідності зробить (як мені) потрібну операцію. Кожного разу при зустрічі відчуваю її доброзичливість, професіоналізм, дбайливе ставлення ніби ви її найулюбленіший пацієнт. Викликає дуже приємні емоції. Щиро Вам дякую, пані Лілія!
Я відвідала цей центр вперше за рекомендацією гінеколога. Я задоволена якістю послуги, яку мені надали. Персонал ввічливий, чітко і швидко проходять всі етапи перебування там. Консультація лікаря детальна, зрозумілою для пацієнта мовою. Уже рекомендую центр знайомим і Вам! Якість сервісу та ціна відповідні. Усім здоров'я!
Звернулася у Маммологічний центр за консультацією мамолога та мамографією. Плюси центра:
-зручна парковка;
-прийом почався точно по часу;
-ввічливий та приємний персонал на рецепції;
-затишна та комфортна атмосфера, чистота;
-професійна консультація лікаря Носовець Олексія Михайловича, який досконало пояснив суть питання, з повагою та витримкою спілкувався з пацієнтом;
- комфортно зроблена мамографія.
Дякую колективу центру за комфортне перебування у вашому закладі!
