Специализированный Маммологический Центр

    Запись на визит в центр

    Отзывы

    Мы ценим ваше мнение! Поделитесь впечатлениями от консультаций, обслуживания или персонала — это поможет нашей команде стать еще лучше.
    Strong Testimonials form submission spinner.

    Обязательное поле

    rating fields
    Ваша оценка очень важна для нас!
    Что вы о нас думаете?
    Политика конфиденциальности

    Наши отзывы

    Всего отзывов: 3910

    Средняя оценка: 4.94

    Lesja

    Дякую за обстеження і консультацію. Все швидко, уважно, професійно. Рекомендую клініку!

    04.03.2025
    Олена

    Вже 7 місяців мене підтримують і тримають за руку найкращі лікарі (у мене РМЖ)...

    Хмель Анна Василівна — хіміотерапевт від Бога.
    Наталія — старша медсестра.
    Куренков Іван Миколайович — мамолог.

    Дуже вдячна всім за підтримку!

    Це не просто професіонали — це людяність і доброта.

    Коли мені здавалося, що я не зможу це пройти і руки опускалися, Хмель Анна Василівна була поряд 24/7. Не уявляю, як їй це вдається, але її посмішка і підтримка, знання і спокій сильної людини допомогли пройти цей шлях. Дуже Вам дякую за все!

    Наталія — медсестра, уважна до пацієнтів. Вона встигає поставити крапельницю, підтримати, укрити, подати води і ще пожартувати.

    Хочеться написати багато добрих слів про весь заклад...

    Якщо коротко — рекомендую!

    Тепер мій хірург Куренков Іван Миколайович чекає мене на операцію...

    Дуже вам всім дякую!

    25.02.2025
    Юлія

    Дуже сподобався сервіс в мед.центрі .
    Привітні дівчата на ресепшні, гарні спеціалісти і лікарі ! Всі обстеження проводять комфортно і професійно . Лікар доступно і зрозуміло провів консультацію. Дякую!
    Рекомендую цей центр !

    20.02.2025
    Anastasiia K

    Дуже добре, якісна консультація, до пацієнтів ставляться з повагою

    20.02.2025
    Анна

    Хочу подякувати лікарці-гінекологу Гончарук Юлії за її професіоналізм, уважність і турботу. Вона – справжній фахівець своєї справи, яка не тільки проводить якісне лікування, а й завжди підтримує. Протягом усього періоду лікування Юлія завжди була на зв’язку, відповідала на всі запитання та давала цінні поради. Дуже приємно звертатися до лікаря, якому справді довіряєш. Дякую за допомогу та людяність!

    08.02.2025
    Елена

    Добрий день! Відвідувала центр вперше, дуже задоволена. Комфортна атмосфера, спокійно, ввічливий персонал, компетентні лікарі (була у мамолога Вадима, фахівець своєї справи, провів огляд, все пояснив). Щиро дякую!

    06.02.2025
    Irena Hr

    Зверталась з метою профілактичного огляду. Клініка чиста, адміністратори на рецепції ввічливі та приємні. Дякую лікарю УЗ-діагностики Грігіну А.В. за детальні коментарі щодо ходу обстеження та знахідок, а також лікарю-мамологу Носовцю О.М. за детальне пояснення діагнозу, тактики дій та можливих наслідків у майбутньому. Лікарі справили дуже приємне враження.

    22.01.2025
    Анна

    Хочу висловити подяку клініці за професіоналізм і турботу. Лікар-гінеколог Митринюк Наталія Федорівна проявила уважність, компетентність і чуйність, створивши комфортну атмосферу під час прийому. Адміністратори клініки завжди ввічливі, привітні й готові допомогти, що робить відвідування приємним і зручним. Рекомендую цю клініку всім, хто цінує якісне обслуговування та увагу до пацієнтів! ❤️

    17.01.2025
    Maрія
    Маммолог
    Google Maps

    Записалась на УЗД молочних залоз і консультацію мамолога, для профілактики. УЗД робила лікарка Кирильчук Ольга, а консультувала потім Антонова Ганна.
    Я була дуже задоволена візитом. Я трохи побоююсь лікарень і лікарів, але тут було все настільки добре і комфортно, що будь які переживання зникли одразу.
    Ще під час УЗД лікарка пояснила все чудово, що до чого, з яких причин виникає, що за утворення вона побачила, чому звернула увагу і т.п. А на консультації Ганна Дмитрівна дуже детально розповіла про весь цикл «життя і формування» молочних залоз щоб було розуміння і спокій стосовно будь яких утворень.
    Тому тепер зі спокійною душею і впевненістю що все добре, буду радити знайомим. Бо це скарб 🙏

    18.12.2024
    Наталья

    Вітаю. В один день зробила мамографію і відвідала гінеколога. Дуже зручно для працюючих жінок, які обмежені у вільному часі. Сервіс, доброзичливе ставлення, швидкість в отриманні результата. Я задоволена. Отримала весь пакет жіночого здоровя. Дякую. Розвитку Вам.
    Якби ще поруч були спеціалісти з чоловічого здоровя, було б супер.

    30.11.2024