Специализированный Маммологический Центр

    Запись на визит в центр

    Отзывы

    Мы ценим ваше мнение! Поделитесь впечатлениями от консультаций, обслуживания или персонала — это поможет нашей команде стать еще лучше.
    Strong Testimonials form submission spinner.

    Обязательное поле

    rating fields
    Ваша оценка очень важна для нас!
    Что вы о нас думаете?
    Политика конфиденциальности

    Наши отзывы

    Всего отзывов: 3910

    Средняя оценка: 4.94

    Леся

    Хочу поділитись своїми емоціями які перевищують мій стан після операції!Велика подяка Лікарю мамологу Бредіхіну Сергію Вікторовичу,Лілії Олександрівні та Руслану Васильовичу(лікар анестезіологу) за вдало проведену операцію за делікатний догляд за чуттєву увагу ,за підібрані слова які мене надихали🙏У вашій клініці професіоналізм в деталях,від лікаря до медсестричок все на найвищому рівні!
    Щиро бажаю всього найкращого і великих досягнень!
    Ваша вдячна пацієнтка 💞💞💞

    20.05.2025
    Анна

    Хочу подякувати центру, що він є, що працюють найкращі лікарі, лікарі від Бога, лікарі з великої букви!!! Лікарі, які до останього боряться за життя пацієнта і допомагають в усьому!
    Одним із них є Бредіхін Сергій Вікторович! Щиро дякую Вам за Ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність, за унікальні руки, які справляються навіть з самою складною хворобою. Сердечно дякую за Вашу чуйність, надану мені допомогу і людяний підхід та підтримку у післяопераційний період. Нема слів, як я вам вдячна за все, що ви зробили!!!
    І хочу ще подякувати лікарю-гінекологу Митринюк Наталії Федорівні за її безкорисливу та сумлінну працю, за її чуйність та добросердечність, уважність! Ви чудовий лікар, найвищого професіоналізму!!! Нехай ваша робота приносить тільки радість та задоволення! Успіхів вам у всьому.
    Щиро рекомендую лікарів і цей центр!!!

    02.05.2025
    Ірина

    Сьогодні пройшла обстеження в центрі — дуже задоволена професіоналізмом усіх лікарів.
    Зробили мені мамографію.
    Також робила УЗД у Челишевої Вікторії Євгеніївни — лікар дуже уважна, все зрозуміло розповіла та заспокоїла.
    Сподобалася й консультація у мамолога Антонової Ганни Дмитрівни.
    Всім рекомендую. Дякую за вашу працю!

    21.04.2025
    Наталия

    Була на консультації хіміотерапевта Анни Хміль. Залишилися приємні враження. Лікар до того ж у моїй складній ситуації дала рекомендації і дала надію на те, що ще не все втрачено і можна поборотися за життя! Дякую! Продовжу консультації у лікаря

    15.04.2025
    Яна

    Хочу щиро подякувати чудовому лікарю-ендокринологу, пані Наталії.
    Вона — справжній професіонал своєї справи!
    Дуже уважна, турботлива і глибоко розуміється на своїй спеціалізації.
    Завдяки її грамотному підходу та підтримці я отримала відповіді на всі свої запитання і реальну допомогу.
    Рекомендую від щирого серця! Дякую Вам, пані Наталю, за Вашу працю!

    15.04.2025
    Анна

    Професійні дікарі та уважний медичний персонал. Окрема подяка лікарю хіміотерапевту Рощук Юлії Богданівні, вона просто супер лікар і чудова, уважна і прекрасна людина.

    21.03.2025
    Людмила

    Сьогодні була на прийомі в гінеколога Кирильчук Ольги Олександрівни. Я в захваті! Лікар чуйна, уважна, компетентна. Мені дуже сподобалося.

    17.03.2025
    Юлия

    Щиро вдячна чудовому, висококваліфікованому лікарю-мамологу Антоновій Анні Дмитрівні за її професіоналізм, уважність і турботу. Дякую за ваш досвід, чуйність і підтримку, які так важливі для кожного пацієнта. Ваша праця — безцінна, а доброта й людяність дарують надію та спокій.
    З найкращими побажаннями здоров’я, успіхів і благополуччя!

    15.03.2025
    Yulia

    Щиро вдячна чудовому, висококваліфікованому лікарю-мамологу Антоновій Анні Дмитрівні за її професіоналізм, уважність і турботу. Дякую за ваш досвід, чуйність і підтримку, які так важливі для кожного пацієнта. Ваша праця – безцінна, а ваша доброта і людяність дарують надію та спокій. З найкращими побажаннями здоров’я, успіхів і благополуччя!

    15.03.2025
    Natalia

    Дякую , консультація дуже сподобалася, я задоволена.

    10.03.2025