Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Хочу поділитись своїми емоціями які перевищують мій стан після операції!Велика подяка Лікарю мамологу Бредіхіну Сергію Вікторовичу,Лілії Олександрівні та Руслану Васильовичу(лікар анестезіологу) за вдало проведену операцію за делікатний догляд за чуттєву увагу ,за підібрані слова які мене надихали🙏У вашій клініці професіоналізм в деталях,від лікаря до медсестричок все на найвищому рівні!
Щиро бажаю всього найкращого і великих досягнень!
Ваша вдячна пацієнтка 💞💞💞
Хочу подякувати центру, що він є, що працюють найкращі лікарі, лікарі від Бога, лікарі з великої букви!!! Лікарі, які до останього боряться за життя пацієнта і допомагають в усьому!
Одним із них є Бредіхін Сергій Вікторович! Щиро дякую Вам за Ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність, за унікальні руки, які справляються навіть з самою складною хворобою. Сердечно дякую за Вашу чуйність, надану мені допомогу і людяний підхід та підтримку у післяопераційний період. Нема слів, як я вам вдячна за все, що ви зробили!!!
І хочу ще подякувати лікарю-гінекологу Митринюк Наталії Федорівні за її безкорисливу та сумлінну працю, за її чуйність та добросердечність, уважність! Ви чудовий лікар, найвищого професіоналізму!!! Нехай ваша робота приносить тільки радість та задоволення! Успіхів вам у всьому.
Щиро рекомендую лікарів і цей центр!!!
Сьогодні пройшла обстеження в центрі — дуже задоволена професіоналізмом усіх лікарів.
Зробили мені мамографію.
Також робила УЗД у Челишевої Вікторії Євгеніївни — лікар дуже уважна, все зрозуміло розповіла та заспокоїла.
Сподобалася й консультація у мамолога Антонової Ганни Дмитрівни.
Всім рекомендую. Дякую за вашу працю!
Була на консультації хіміотерапевта Анни Хміль. Залишилися приємні враження. Лікар до того ж у моїй складній ситуації дала рекомендації і дала надію на те, що ще не все втрачено і можна поборотися за життя! Дякую! Продовжу консультації у лікаря
Хочу щиро подякувати чудовому лікарю-ендокринологу, пані Наталії.
Вона — справжній професіонал своєї справи!
Дуже уважна, турботлива і глибоко розуміється на своїй спеціалізації.
Завдяки її грамотному підходу та підтримці я отримала відповіді на всі свої запитання і реальну допомогу.
Рекомендую від щирого серця! Дякую Вам, пані Наталю, за Вашу працю!
Професійні дікарі та уважний медичний персонал. Окрема подяка лікарю хіміотерапевту Рощук Юлії Богданівні, вона просто супер лікар і чудова, уважна і прекрасна людина.
Сьогодні була на прийомі в гінеколога Кирильчук Ольги Олександрівни. Я в захваті! Лікар чуйна, уважна, компетентна. Мені дуже сподобалося.
Щиро вдячна чудовому, висококваліфікованому лікарю-мамологу Антоновій Анні Дмитрівні за її професіоналізм, уважність і турботу. Дякую за ваш досвід, чуйність і підтримку, які так важливі для кожного пацієнта. Ваша праця — безцінна, а доброта й людяність дарують надію та спокій.
З найкращими побажаннями здоров’я, успіхів і благополуччя!
Щиро вдячна чудовому, висококваліфікованому лікарю-мамологу Антоновій Анні Дмитрівні за її професіоналізм, уважність і турботу. Дякую за ваш досвід, чуйність і підтримку, які так важливі для кожного пацієнта. Ваша праця – безцінна, а ваша доброта і людяність дарують надію та спокій. З найкращими побажаннями здоров’я, успіхів і благополуччя!
