Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Була на консультації у мамолога Антонової Анни Дмитрівни. Лікар дуже кваліфікований, професійний, уважний. Пояснила фізіологічні процеси простою, доступною мовою. Провела обстеження, відповіла на запитання. Рівень професіоналізму величезний. Дуже задоволена консультацією, рекомендую лікаря.
Висловлюю слова щирої вдячності Шановному лікарю-мамологу Куренкову Івану Миколайовичу за високий професіоналізм, турботливе ставлення до пацієнток і підтримку. Особливі слова вдячності висловлюю лікарю-діагносту Галішиній Ганні Олександрівній за ефективну професійну діяльність і поважне ставлення до пацієнток. Також дякую лаборанту Юлії за ґрунтовне виконання своїх професійних обовʼязків. Бажаю всім працівникам Мамологічного центру натхнення та наснаги. Ви найкращі.
Була вперше за порадою. Все сподобалось! Коротко, чітко і лаконічно. Дякую !
Раджу кожній жінці хоча б раз звернутися на консультацію до Спеціалізованого мамологічного центру. Тут гарний сервіс, найкраще сучасне, точне обладнання, кваліфіковані і приємні лікарі. Особливо хочу відмітити консультацію лікаря Чопик Вадима Васильовича. Професійний, чіткий, уважний. Раджу!
Клініка топ в моєму житті!Особливо лікар онколог Куренков Іван Миколайович та команда з якою він проводив мені оперативне втручання!
Це було як сніг на голову,коли я прийшла мені здавалося на звичайний огляд,а лікар мамолог виявила щось не дуже гарне і відправила мене на УЗІ та консультацію.
Делікатність та професіоналізм Івана Миколайовича ввели мене в довіру!
Я слухала всі його поради та виконувала всі рекомендації і це призвело до дуже гарного фіналу,пухлина видалена дуже вчасно!
Я дуже вдячна Богу,що привів мене саме в цю клініку!
Рекомендую абсолютно всім і родичам і друзям!Чи це профілактичний огляд,чи проблема вас тут не залишать один на один з бідою!
Супер гінеколог !
Зауважень немає)Дякую.Консультацією спеціалістів задоволена
Після відвідування клініки залишилися позитивні враження. Лікарі уважні, зацікавлені, ввічливі, відповіли на всі мої питання. Раніше була клієнтом іншої клініки. Отримавши позитивний досвід і гарні емоції від спілкування з лікарем мамологом буду відвідувати і рекомендувати вашу клініку. Дякую.
Після відвідування клініки залишилися позитивні враження. Лікарі уважні, зацікавлені, ввічливі, відповіли на всі мої питання. Раніше була клієнтом іншої клініки. Отримавши позитивний досвід і гарні емоції від спілкування з лікарем мамологом буду відвідувати і рекомендувати вашу клініку. Дякую.
Хочу поділитися своїми враженнями від візиту до центру. У житті мені доводилося звертатися до багатьох лікарів, але кращого, ніж лікар-мамолог Антонова Ганна Дмитрівна, я не зустрічала. Дуже приємна та уважна. Пояснення були детальні та зрозумілі. Велика подяка за консультацію. Рекомендую звертатися до цього центру та до цього лікаря.
