Специализированный Маммологический Центр

    Запись на визит в центр

    Отзывы

    Мы ценим ваше мнение! Поделитесь впечатлениями от консультаций, обслуживания или персонала — это поможет нашей команде стать еще лучше.
    Strong Testimonials form submission spinner.

    Обязательное поле

    rating fields
    Ваша оценка очень важна для нас!
    Что вы о нас думаете?
    Политика конфиденциальности

    Наши отзывы

    Всего отзывов: 3910

    Средняя оценка: 4.94

    Катерина

    Була на консультації у мамолога Антонової Анни Дмитрівни. Лікар дуже кваліфікований, професійний, уважний. Пояснила фізіологічні процеси простою, доступною мовою. Провела обстеження, відповіла на запитання. Рівень професіоналізму величезний. Дуже задоволена консультацією, рекомендую лікаря.

    25.08.2025
    Олена Володимирівна

    Дуже дякую чудовому лікарю-пластичному хірургу Бредіхіну Сергію Вікторовичу за проведені операції зі зменшення грудей 05.2024р та корекцію 05.2025р. Дякую за уважне ставленя та підтримку на всіх етапах реабілітації та комфортну обстановку під час кожного прийому. Дуже уважний та доброзичливий лікар, який викликає довіру з першого візиту.

    19.08.2025
    Інна
    Google Maps

    Була на консультації та УЗД в Бредіхіна Сергія Вікторовича,дуже приємна людина та професіонал своєї справи ю,все доступно та чітко пояснив,записуватися замаскувати до цього лікаря треба дуже завчасно ю,хотіла саме до нього потратити(мені рекомендували)

    07.08.2025
    Vita
    Google Maps

    Потрапила в Спеціалізований мамологічний центр на операцію до Помінчука Дениса Володимировича з приводу раку молочної залози. На вигляд ззовні не скажеш, що всередині величезний комфортний простір для жінок і їх родичів. Вразила чистота і привітність персоналу. Нас зустріла Дарина, допомогла оформити документи, провела до кабінету лікаря. Лікар Денис Володимирович і його команда Тетяна Сергіївна і Карім Махмудович - це висококваліфіковані фахівці своєї справи, людяні, щирі, готові консультувати і відповідати на питання, роз'яснювати людині простими словами доти поки не стане зрозуміло, що вони збираються робити і як далі буде виглядати жінка, а також як буде проходити післяопераційний період. Головне- це те, що все з позитивом, легко, як і потрібно жінці в цій стресовій ситуації, в якій вона опиняється. Забуваєш і про хворобу, з якою борешся. Тут я зустріла і свого чудового лікаря хіміотерапевта Анну Василівну Хмель, завжди усміхнену, компетентну, готову підтримати і допомогти. Стаціонар центру облаштований до потреб пацієнта, тут зустрічають привітні медсестри Олена, Олеся, Мілена, які готують до операції та виконують приписи лікарів. Анестезіолог Олександра підбадьорює жартами і легкими розмовами перед операцією, а далі з тобою і після операції, виводить з наркозу і допомагає адаптуватися до нового стану.
    Палати чисті, комфортні, мають усе необхідне. В коридорі стоїть кавоапарат, молодший медичний персонал і нагодують легкою стравою і запропонують смачне капучіно. Дуже дякую Вам за турботу під час лікування такої складної хвороби!

    07.08.2025
    Людмила Петрівна

    Висловлюю слова щирої вдячності Шановному лікарю-мамологу Куренкову Івану Миколайовичу за високий професіоналізм, турботливе ставлення до пацієнток і підтримку. Особливі слова вдячності висловлюю лікарю-діагносту Галішиній Ганні Олександрівній за ефективну професійну діяльність і поважне ставлення до пацієнток. Також дякую лаборанту Юлії за ґрунтовне виконання своїх професійних обовʼязків. Бажаю всім працівникам Мамологічного центру натхнення та наснаги. Ви найкращі.

    04.08.2025
    Юлія

    Була вперше за порадою. Все сподобалось! Коротко, чітко і лаконічно. Дякую !

    31.07.2025
    Валентина

    Раджу кожній жінці хоча б раз звернутися на консультацію до Спеціалізованого мамологічного центру. Тут гарний сервіс, найкраще сучасне, точне обладнання, кваліфіковані і приємні лікарі. Особливо хочу відмітити консультацію лікаря Чопик Вадима Васильовича. Професійний, чіткий, уважний. Раджу!

    30.07.2025
    Oksana

    Ірина Вікторівна Гончарук, краща із кращих, під її наглядом майже 10 років. Щиро дякую за професіоналізм, турботу, людяне і доброзичливе ставлення.
    Ольга Олексіївна Бакай - краще УЗД, професійна, спокійна, дуже приємна.
    Щиро радію, що зараз ці лікарки працюють в одному місці, дякую їм безперестанно.

    24.07.2025
    Nelli

    Клініка топ в моєму житті!Особливо лікар онколог Куренков Іван Миколайович та команда з якою він проводив мені оперативне втручання!
    Це було як сніг на голову,коли я прийшла мені здавалося на звичайний огляд,а лікар мамолог виявила щось не дуже гарне і відправила мене на УЗІ та консультацію.
    Делікатність та професіоналізм Івана Миколайовича ввели мене в довіру!
    Я слухала всі його поради та виконувала всі рекомендації і це призвело до дуже гарного фіналу,пухлина видалена дуже вчасно!
    Я дуже вдячна Богу,що привів мене саме в цю клініку!
    Рекомендую абсолютно всім і родичам і друзям!Чи це профілактичний огляд,чи проблема вас тут не залишать один на один з бідою!

    23.07.2025
    Валерия

    В липні 2025 року виконувала повну абдомінопластику у лікаря Бридіхіна С.В ,дуже задоволена роботою лікаря і і всього лікарського складу,результат перевершив мої сподівання,реабілітація пройшла швидко без ускладнень.Лікар дуже чуйний ,грамотний, йому можна повністю довіритись.Буду радити Сергія Вікторовича своїм знайомим.

    23.07.2025