Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Хочу висловити величезну вдячність моєму лікарю Шундель Ользі Володимирівні та хірургу Болокадзе Левану Фрідоновичу.
Ольга Володимирівна — надзвичайно уважна та чуйна лікарка, яка завжди детально пояснює стан здоров’я і дає грамотні рекомендації. В період мого відновлення вона щодня була на зв’язку, підтримувала і допомагала вирішити будь-яке питання.
В Центрі мені провели операцію чудові спеціалісти на чолі з Болокадзе Леваном Фрідоновичем — справжнім хірургом із золотими руками. Завдяки його майстерності все пройшло успішно, і зараз я швидко відновлююсь.
Щиро дякую вам за професіоналізм, турботу та людяність. Ви — лікарі з великим серцем і душею!
Хочу висловити щиру вдячність лікарю Шундель Ользі Володимирівні. Це дуже грамотний і уважний фахівець, яка все детально та зрозуміло пояснює. Процедури проводить ніжно й акуратно, з турботою про пацієнта. Мені було дуже приємно перебувати під її наглядом, і я відчувала себе у надійних руках.
Хочу подякувати Сергію Вікторовичу і колективу Центру за надання професійних, якісних та конструктивних послуг. За людяність та доброзичливість. Сподівалась на подальше лікування, але останній обстріл вніс корективи в моє життя і тому мене вже прооперували. Бажаю всім Перемоги!!! Щоб не зменшувалися сили та витривалість, щоб не зникали бажання та мрії!
Я хочу висловити щиру подяку лікарю-мамологу за професіоналізм та уважність
Від самого першого прийому відчувала себе у надійних руках – лікар детально пояснив кожен етап обстеження, відповів на всі запитання та розвіяв хвилювання.
Раз на рік звертаюсь саме в цей Мамологічний центр ❤️одним словом рекомендую
Мамолог Чопик і Грігін лікар УЗД.
"Знайшли " в мене в груді, декілька утворень , сказали скоріш за все вони злоякісні. Назначив Чопик МРТ в якому вказав прізвище конкретного лікаря, де робити те ММР. Сказав зробити біопсію.
Я пішла переробила УЗД в інших лікарів. І нічого в мене не знайшли. Потім з цієї ж клініки звонила мені рази 3 і дуже наполегливо казали прийти зробити у них саме біопсію. Ніде я раніше такого не зустрічала щоб мені телефонували з клініки і наполягали прийти у них робити якісь обстеження і т.д.
Це не лікарі а бізнесмени. Відправляють на різні обстеження,щоб заробити додаткові гроші. Мабуть в них план стоїть по продажам.
Чудовий лікар ! Юлія Василівна реально дбає про твоє здоров'я. Лікар компетентна, уважна і приємна у спілкуванні. Дуже вдячна центру що допомогли знайти те, що так довго шукала !
Мені дуже пощастило зустріти таких лікарів, як хірург Болокадзе Л.Ф. та найкращий гінеколог Шундель Ольга Володимирівна. Це люди, які не лише лікують, а й підтримують душею. Безмежна вдячність!
Хочу висловити щиру подяку моєму гінекологу, Шундель Ользі Володимирівні. Це лікар, якому можна довіряти на всі 100%. Вона дуже уважна, тактовна, завжди детально все пояснює і відповідає на всі запитання. На прийомі створює максимально комфортну атмосферу, завдяки чому зникає будь-який страх чи хвилювання.
Дуже ціную її професіоналізм та людяність. Рекомендую Ольгу Володимирівну кожній жінці, хто шукає справжнього фахівця та турботливого лікаря!
Хочу виразити величезну вдячність моєму лікарю Шундель Ольгі Володимирівні та хірургу Болокадзе Л.Ф.
Ольга Володимирівна дуже чуйна та уважна, зрозуміло описує стан здоров'я і надає фахові рекомендації по вирішенню проблем з жіночим здоров'ям.
В Центрі була проведена хірургічна операція чудовою командою лікарів на чолі з хірургом із золотими руками - Болокадзе Л.Ф.
Проходжу швидке відновлення під чуйним контролем Ольги Володимирівни, яка 24/7 на зв'язку.
Дякую за Вашу роботу.
Лікарі з серцем та душею!
Хочу выразить свою благодарность моему лечащему врачу Шундель Ольге Владимировне и хирургу Болокадзе Л.Ф.
Благодарю, что убедили меня вовремя сделать операцию. Благодарю за чуткое, внимательное отношение. За ваш индивидуальный подход к пациентам. Результаты превзошли мои ожидания. После операции я чувствую себя намного легче, чем до нее. Восстанавливаюсь очень быстро.
И все это благодаря высокому профессионализму Ливана Фридоновича и внимательному, чуткому сопровождению Ольги Владимировны. Огромная Вам благодарность!!!
