Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Хочеться подякувати і залишити відгук на лікарів Болокадзе Левана Фрідоновича та Шундель Ольгу Володимирівну, бо саме завдяки ним вдалось вчасно розпізнати та професійно видалити пухлину у моєї мами. У мами була пухлина вже багато років, але попередній лікар з іншої клініки просто прописав пити гормональні препарати та, навіть не дивлячись на те, що пухлина роками зростала, запевнювала, що все добре. Тільки після консультації у Ольги Володимирівни дізнались, що краще швидко видалити пухлину і відправити на гістологію. Пізніше виявилось, що ми вчасно встигли звернутись, бо вже починалась онкологія. Ольга Володимирівна та Леван Фрідонович дуже професійно провели операцію і доглядали за мамою у післяоперацій період, щоб упевнитись, що він пройде гладко. Крім того, що вони змогли одразу заспокоїти маму перед операцією (а з такими чуйними та позитивними лікарями по-іншому і не можливо), так ще й встигали пояснювати та заспокоювати нас з татом. Окрема величезна подяка Ользі Володимирівні, яка відповідала на мільйон наших питань по колу як в кабінеті, так і онлайн після. Ще і сама перепитувала самопочуття мами після операції. Ольга Володимирівна та Леван Фрідонович - це саме ті лікарі, до яких хочеться потрапити у такі складні моменти 🙏
Це просто неймовірні хірурги: їх шарм, сила, ніжність дають віру, впевненість, настрій.
Спокійно довірила своє життям їм. Все пройшло чудово, бо вони професіональні Лікарі і дуже чуйні люди.
Щиро дякую!!!
Хочу висловити щиру подяку лікарю Наталії Федорівні за проведену гістероскопію з видаленням поліпа. Це неймовірно уважний, чуйний і професійний спеціаліст. Вона одразу викликає довіру, все детально пояснює, підтримує і допомагає зберігати спокій перед процедурою.
Операція пройшла легко, без болю та страху — завдяки її досвіду і теплій людяності.
Дуже рада, що знаю і відвідую такого спеціаліста! Маю багаторічний досвід спілкування і завжди вдячна та задоволена!
Рекомендую всім жінкам, хто шукає справжнього професіонала з великою душею 💐
Дуже гарна клініка,дуже приємні всі працівники,лікарі,дуже задоволена візитом.Рекомендую всім жінкам цю клініку
Дуже досвідчені спеціалісти та якісна апаратура. Привозила свою маму на обстеження, виявили утворення, так як вона мала повертатися закордон результати взяла з собою. В Швейцарії нічого не знайшли, але коли побачили результати наших спеціалістів і трохи змінили тактику обстеження пухлина підтвердилася і її прооперували. Якщо не українські лікарі невідомо чим все це могло закінчитися. Щиро дякую
Дуже крута спеціалістка УЗІ Галішина Ганна Олександрівна - дуже професійно, уважно, детально і точно. І Носовець Олексій Михайлович - який мені її і порадив, дуже все зрозуміло, професійно і якісно розʼяснює. Всім рекомендую хто робить скрін стану.
Величезна вдячність хірургу Івану Миколайовичу Куренкову за проведену операцію, людську підтримку і впевненість, яка передається пацієнту. Лікарці-хіміотрепавту Ірині Ігорівні Люботі за фаховий супровід, емпатію. Усьму персоналу Центру - за ширу увагу, чіткість і злагодженість у роботі.
Щиро дякую Вашому закладу за мій другий день народження! Нещодавно перенесла складну лапароскопічну операцію і була приємно вражена. Завдяки правильно підібраному персоналу і злагодженому механізму роботи — все працює як швейцарський годинник. Консультація і збір необхідних документів пройшли менш ніж за годину. Лікар Шундель Ольга Володимирівна та оперуючий хірург Болокадзе Леван Фрідонович зробили все і навіть більше, щоб я почувалася в безпеці та спокої! Бо хіба може бути інакше, коли ти довіряєш своє життя таким професіоналам! Золоті руки і добрі та чуйні серця дарує Бог таким лікарям! Приємно порадував стаціонар: задля найшвидшого одужання пацієнтів організовано апартаменти 5*****; присутня кнопка швидкого реагування (виклику), цілодобово ведеться відеоспостереження за хворим, харчування відповідне та доброзичлива атмосфера.
Дякую за те, що Ви є! Нехай Господь береже!
Дуже приємна Ольга Володимирівна, уважна! Дякую Вам дуже, ви дійсно професіонал своєї справи!!! Всім рекомендую швидка і висококваліфікована!
Мені подобається
