Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Все добре, хороший лікар, все вчасно, комфортні умови
Ергономічний простір клініки, висококласний мамограф!, оперативне та професійне обслуговування, кваліфікація лікарів високого рівня. Окремо хочу відмітити Анну Дмитрівну-просто вражена її людяністю, компетентністю, здатністю пояснити та донести до пацієнта надважливу інформацію, провести індивідуальну консультацію за протоколом доказової медицини. Бажаю успіхів!!!
Дуже сподобався центр та лікарі. Буду радити знайомим! Атмосфера спокою та впевненості.
Професійно , тактовно, турботливо
В мене дуже погане враження від центру та працюємо над позовом до суду.
А саме: по направленню в цей «центр» мене не оглянули нормально та не зробили УЗД, а просто по моєму снімку, який робив гінеколог, зробили висновок та направили відразу на біопсію та операцію…
Я пройшла обстеження у дуже професійних «незалежних» лікарів, на що вони в один голос сказали: ти здорова , навіть показів на біопсію немає з чого її брати …
Висновок один, лікарі , можливо не всі, не відповідають дійсності та зароблять на видуманій проблемі кошти.
Я могла б це залишити просто так , але максимально пере нервувала, на що чоловік тепер займається цією справою.
Просто не повезло …
Просто не звичайна дівчинка прийшла в цей сарай.
Як завжди👍
Дякую вам за таку класну, дружню атмосферу та дуже кваліфікованих лікарів 🙏
Неймовірний лікар, дуже професійний, прийомом залишилась задоволена
Дякую. Все пройшло дуже позитивно. Уважний та приємний лікар. Моя перша мамографія. Дуже приємний підхід і медсестри і лікаря
Дякую за обстеження, все швидко, якісно, професійно
