Специализированный Маммологический Центр

    Запись на визит в центр

    Отзывы

    Мы ценим ваше мнение! Поделитесь впечатлениями от консультаций, обслуживания или персонала — это поможет нашей команде стать еще лучше.
    Strong Testimonials form submission spinner.

    Обязательное поле

    rating fields
    Ваша оценка очень важна для нас!
    Что вы о нас думаете?
    Политика конфиденциальности

    Наши отзывы

    Всего отзывов: 3910

    Средняя оценка: 4.94

    Тетяна

    Все добре, хороший лікар, все вчасно, комфортні умови

    15.04.2025
    Natalya

    Ергономічний простір клініки, висококласний мамограф!, оперативне та професійне обслуговування, кваліфікація лікарів високого рівня. Окремо хочу відмітити Анну Дмитрівну-просто вражена її людяністю, компетентністю, здатністю пояснити та донести до пацієнта надважливу інформацію, провести індивідуальну консультацію за протоколом доказової медицини. Бажаю успіхів!!!

    15.04.2025
    Lenka
    Google Maps

    Дуже сподобався центр та лікарі. Буду радити знайомим! Атмосфера спокою та впевненості.

    15.04.2025
    Нателла
    Google Maps

    Професійно , тактовно, турботливо

    15.04.2025
    Вера Божок
    Google Maps

    В мене дуже погане враження від центру та працюємо над позовом до суду.
    А саме: по направленню в цей «центр» мене не оглянули нормально та не зробили УЗД, а просто по моєму снімку, який робив гінеколог, зробили висновок та направили відразу на біопсію та операцію…
    Я пройшла обстеження у дуже професійних «незалежних» лікарів, на що вони в один голос сказали: ти здорова , навіть показів на біопсію немає з чого її брати …
    Висновок один, лікарі , можливо не всі, не відповідають дійсності та зароблять на видуманій проблемі кошти.
    Я могла б це залишити просто так , але максимально пере нервувала, на що чоловік тепер займається цією справою.
    Просто не повезло …
    Просто не звичайна дівчинка прийшла в цей сарай.

    14.04.2025
    Ірина

    Як завжди👍
    Дякую вам за таку класну, дружню атмосферу та дуже кваліфікованих лікарів 🙏

    14.04.2025
    Наталія

    Неймовірний лікар, дуже професійний, прийомом залишилась задоволена

    14.04.2025
    Анна Василівна

    Дякую. Все пройшло дуже позитивно. Уважний та приємний лікар. Моя перша мамографія. Дуже приємний підхід і медсестри і лікаря

    14.04.2025
    Любов

    Все сподобалось. Зауважень немає. Дякую.

    14.04.2025
    Ольга
    Google Maps

    Дякую за обстеження, все швидко, якісно, професійно

    14.04.2025