Специализированный Маммологический Центр

    Запись на визит в центр

    Отзывы

    Мы ценим ваше мнение! Поделитесь впечатлениями от консультаций, обслуживания или персонала — это поможет нашей команде стать еще лучше.
    Strong Testimonials form submission spinner.

    Обязательное поле

    rating fields
    Ваша оценка очень важна для нас!
    Что вы о нас думаете?
    Политика конфиденциальности

    Наши отзывы

    Всего отзывов: 3910

    Средняя оценка: 4.94

    Тетяна

    Лікар приємна, конструктивна, дуже ретельно подивилася узд молочних залоз, зрозуміло пояснила свою думку, ще дала декілька порад як уникнути захворювань. Дякую за консультацію!

    12.04.2025
    Tana

    Вже декілька років спостерігаю доброякісну пухлину у Бабенко Костянтина Петровича. Він дійсно лікар від Бога - уважний, компетентний, мудрий. Не призначає зайвих маніпуляцій, якщо це не потрібно. Також нещодавно допоміг мені при гострому маститі, ситуація була непроста, але я вже знала куди мені потрібно звертатись. І весь персонал дуже уважний і професійний. Щиро дякую Костянтину Петровичу за турботу! Тут дійсно лікарі найвищої кваліфікації, які щиро хочуть допомогти жінкам.

    11.04.2025
    Ірина

    Безмежно вдячна Івану Миколайовичу за його професіоналізм, уважність, людяність і як результат операції - золоті руки!

    09.04.2025
    Тетяна

    Дуже дякую за професійний підхід та орієнтованість на пацієнтів!

    08.04.2025
    Blonda
    Google Maps

    Мені сподобалось! Професійно, технологічно. Все ок.

    06.04.2025
    Juliy Feel
    Google Maps

    Мені сподобалось! Професійно, технологічно. Все ок.

    06.04.2025
    Ирина

    Яка світла доля привела мене до цього закладу! Чоловік промоніторив купу клінік і, слава богу, обрав цю. Величезне дякую всьому колективу за організованість, пунктуальність, привітність, увагу, доброзичливість! Особлива подяка лікарям! Бабенку Костянтину Петровичу, Гончарук Юлії Василівні, Носовцю Олексію Михайловичу, Мякинькову Віктору Борисовичу! Професійність і злагодженість усього колективу викликають повагу і велику вдячність! Ще хочеться відзначити менеджера Надію, за її обов'язковість і дуже відповідальне ставлення до своєї роботи! Всім рекомендую МАМОЛОГІЧНИЙ центр на пр. Лобановського, 17.

    05.04.2025
    Світлана

    Дуже сучасний центр. Всі дуже привітні, тактовні. Сучасна якісна апаратура. Найбільше сподобалась спеціаліст з УЗД Слободник Інга Анатоліївна❤️, дуже якісно провела дослідження і я отримала всі відповіді на свої запитання, ще й поспілкувалася з чудовою людиною. Наступного разу тільки до неї хотіла б:)

    05.04.2025
    Олена

    Клініка дуже професійного рівня! Дякую Центру за увагу до пацієнта і якісні послуги. Окрема подяка моєму лікарю Чопику Вадиму Васильовичу за професіоналізм і людяність! Це не тільки спеціаліст в своїй області хірургії, але і в психології теж)) Дуже комфортний лікар! Також, величезна подяка анастезіологу і всьому персоналу стаціонара (операція була 27,02,2025). Тільки позитивні враження!

    03.04.2025
    Helen Helen
    Google Maps

    Враження двоякі. Лікар Антонова Ганна Дмитрівна. Щодо професійності питань немає. А от щодо людяності вони є. Не захотіла писати в заключенні, що в мене немає протипоказів до вагітності. Хоча ніяких патологічних процесів в грудях не знайдено і це ж вона написала за результатами мамографії. Але відповідальності уникає і писати в заключенні не хоче, бо "не все ідеально" за її словами. Довелося підключати директора щоб вона нарешті це написала. Дякую йому за це. Але потрачених нервів не повернеш...

    02.04.2025