Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Лікар приємна, конструктивна, дуже ретельно подивилася узд молочних залоз, зрозуміло пояснила свою думку, ще дала декілька порад як уникнути захворювань. Дякую за консультацію!
Вже декілька років спостерігаю доброякісну пухлину у Бабенко Костянтина Петровича. Він дійсно лікар від Бога - уважний, компетентний, мудрий. Не призначає зайвих маніпуляцій, якщо це не потрібно. Також нещодавно допоміг мені при гострому маститі, ситуація була непроста, але я вже знала куди мені потрібно звертатись. І весь персонал дуже уважний і професійний. Щиро дякую Костянтину Петровичу за турботу! Тут дійсно лікарі найвищої кваліфікації, які щиро хочуть допомогти жінкам.
Безмежно вдячна Івану Миколайовичу за його професіоналізм, уважність, людяність і як результат операції - золоті руки!
Дуже дякую за професійний підхід та орієнтованість на пацієнтів!
Мені сподобалось! Професійно, технологічно. Все ок.
Мені сподобалось! Професійно, технологічно. Все ок.
Яка світла доля привела мене до цього закладу! Чоловік промоніторив купу клінік і, слава богу, обрав цю. Величезне дякую всьому колективу за організованість, пунктуальність, привітність, увагу, доброзичливість! Особлива подяка лікарям! Бабенку Костянтину Петровичу, Гончарук Юлії Василівні, Носовцю Олексію Михайловичу, Мякинькову Віктору Борисовичу! Професійність і злагодженість усього колективу викликають повагу і велику вдячність! Ще хочеться відзначити менеджера Надію, за її обов'язковість і дуже відповідальне ставлення до своєї роботи! Всім рекомендую МАМОЛОГІЧНИЙ центр на пр. Лобановського, 17.
Дуже сучасний центр. Всі дуже привітні, тактовні. Сучасна якісна апаратура. Найбільше сподобалась спеціаліст з УЗД Слободник Інга Анатоліївна❤️, дуже якісно провела дослідження і я отримала всі відповіді на свої запитання, ще й поспілкувалася з чудовою людиною. Наступного разу тільки до неї хотіла б:)
Клініка дуже професійного рівня! Дякую Центру за увагу до пацієнта і якісні послуги. Окрема подяка моєму лікарю Чопику Вадиму Васильовичу за професіоналізм і людяність! Це не тільки спеціаліст в своїй області хірургії, але і в психології теж)) Дуже комфортний лікар! Також, величезна подяка анастезіологу і всьому персоналу стаціонара (операція була 27,02,2025). Тільки позитивні враження!
Враження двоякі. Лікар Антонова Ганна Дмитрівна. Щодо професійності питань немає. А от щодо людяності вони є. Не захотіла писати в заключенні, що в мене немає протипоказів до вагітності. Хоча ніяких патологічних процесів в грудях не знайдено і це ж вона написала за результатами мамографії. Але відповідальності уникає і писати в заключенні не хоче, бо "не все ідеально" за її словами. Довелося підключати директора щоб вона нарешті це написала. Дякую йому за це. Але потрачених нервів не повернеш...
