Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Детальна, уважна консультація, отримала відповіді на всі питання
Дуже хороша лікарка Наталія Федорівна. Перша лікарка, з якою мені коли-небудь було комфортно.
Сьогодні пройшла обстеження в центрі — дуже задоволена професіоналізмом усіх лікарів.
Зробили мені мамографію.
Також робила УЗД у Челишевої Вікторії Євгеніївни — лікар дуже уважна, все зрозуміло розповіла та заспокоїла.
Сподобалася й консультація у мамолога Антонової Ганни Дмитрівни.
Всім рекомендую. Дякую за вашу працю!
Спасибо большое вашему центру , очень чуткому , внимательному и высоко профессионально доктору Хмель Анне Васильевне , внимательной мед.сестре Наташе ,всему мед.персоналу , администраторам,диет.сестре и прекрасному руководству - Тарасу Викторовичу , который. сразу реагирует на все возникшие вопросы
Сучасний центр, привітний та ввічливий персонал.
Лікувалася у Антонової Ганни Дмитрівни.
Це той випадок коли людина знаходиться дійсно на своєму місці. Довірилася їй у своїй проблемі....і не пошкодував про це. Чітка в роботі та високоякісний професіонал.
Дякую Вам за Вашу роботу.
Професійні і дуже уважні фахівці.
Приємно вражена.
Кава смачна)
Дякую
Дуже задоволена візитом до лікаря, все вчасно і на високому рівні.
Була на консультації хіміотерапевта Анни Хміль. Залишилися приємні враження. Лікар до того ж у моїй складній ситуації дала рекомендації і дала надію на те, що ще не все втрачено і можна поборотися за життя! Дякую! Продовжу консультації у лікаря
Хочу щиро подякувати чудовому лікарю-ендокринологу, пані Наталії.
Вона — справжній професіонал своєї справи!
Дуже уважна, турботлива і глибоко розуміється на своїй спеціалізації.
Завдяки її грамотному підходу та підтримці я отримала відповіді на всі свої запитання і реальну допомогу.
Рекомендую від щирого серця! Дякую Вам, пані Наталю, за Вашу працю!
