Специализированный Маммологический Центр

    Запись на визит в центр

    Отзывы

    Мы ценим ваше мнение! Поделитесь впечатлениями от консультаций, обслуживания или персонала — это поможет нашей команде стать еще лучше.
    Strong Testimonials form submission spinner.

    Обязательное поле

    rating fields
    Ваша оценка очень важна для нас!
    Что вы о нас думаете?
    Политика конфиденциальности

    Наши отзывы

    Всего отзывов: 3910

    Средняя оценка: 4.94

    Iryna
    Google Maps

    Вдячна всім лікарям, хто проводив діагностику і консультації. Всі були дуже уважні і привітні. Консультація лікаря дуже сподобалась - все детально і по суті.

    06.06.2025
    Наталія Валеріївна

    Щиро дякую за ваше професійне ставлення та високий рівень компетентності. Особливо Гончарук Ірині Вікторівні!

    06.06.2025
    Оксана

    Залишилось приємне враження від візиту до центру. Зручне місце розташування, легко знайти . Привітні дівчата на рецепції. Запис день в день, не прийшлось чекати довго, запропонували зручний час. Дуже переймалась щодо того як буде проходити маммографія, так як робила вперше, але лаборант дуже професійно виконала роботу, зовсім не боляче, швидко, без жодного дискомфорту. Результат очікувала хвилин 10.Потім лікар запросив, все пояснив, дав рекомендації, дуже чітко та зрозуміло .Лікар дуже уважний .Клініка на рівні: професійний та привітний персонал, сучасне обладнання, можливість швикого запису та проходження необхідної процедури, доступні ціни!

    04.06.2025
    Тетяна

    Хочу поділитися своїми враженнями від візиту до центру. У житті мені доводилося звертатися до багатьох лікарів, але кращого, ніж лікар-мамолог Антонова Ганна Дмитрівна, я не зустрічала. Дуже приємна та уважна. Пояснення були детальні та зрозумілі. Велика подяка за консультацію. Рекомендую звертатися до цього центру та до цього лікаря.

    02.06.2025
    Тетяна

    Залишилася задоволена візитом до центру. Робила мамографію та УЗД. Лікар-рентгенолог Мякиньков Віктор Борисович — привітний і дуже-дуже уважний. Дійсно, лікар вищої категорії. Всім рекомендую. Звертайтеся!

    02.06.2025
    Оля

    Нещодавно була на консультації у Хмель Анни Василівні. Я була приємно здивована, що лікар почав зачитувати повний анамнез з моменту виявлення пухлини, це підтверджує дійсно гарний професіоналізм. Сама лікар дуже привітна, легко було в спілкуванні, дала чіткий план подальшого лікування та обґрунтовувала чому саме так. Я залишилася дуже задоволеною після консультації, довіряю лікарю, з таким підходом та розумінням не так страшно лікування.

    30.05.2025
    Яніна

    Доброго дня. Звертаюсь в цей заклад не вперше. Чудові лікарі, компетентні консультації, приємна і спокійна атмосфера. Мій лікар Чопик Вадим Васильович. Окреме дякую. Довіряю і не боюсь. Знаю, що в більшості здоров'я жінки- це перш за все, сприятливе довкілля і що все залежить від нас. Лікар лише допомагає сприйняти і лікувати свій стан. Дякую. Спостерігатимусь з приводу стану молочних залоз лише тут.

    29.05.2025
    Єлизавета

    Була операція по видаленню фіброаденоми.
    Все чітко, швидко, безболісно.
    Проводив операцію та супроводжував весь час - Чопик Вадим Васильович - компетентний лікар, спеціаліст своєї справи.
    Рекомендую!

    28.05.2025
    Катерина
    Google Maps

    Все дуже сподобалося, швидко, якісно, лікарі відповіли на всі запитання. Чисто і охайно, на високому рівні. Дякую!

    27.05.2025
    Ірена
    Google Maps

    Десять зірок. Дякую.

    26.05.2025