Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Вдячна всім лікарям, хто проводив діагностику і консультації. Всі були дуже уважні і привітні. Консультація лікаря дуже сподобалась - все детально і по суті.
Щиро дякую за ваше професійне ставлення та високий рівень компетентності. Особливо Гончарук Ірині Вікторівні!
Залишилось приємне враження від візиту до центру. Зручне місце розташування, легко знайти . Привітні дівчата на рецепції. Запис день в день, не прийшлось чекати довго, запропонували зручний час. Дуже переймалась щодо того як буде проходити маммографія, так як робила вперше, але лаборант дуже професійно виконала роботу, зовсім не боляче, швидко, без жодного дискомфорту. Результат очікувала хвилин 10.Потім лікар запросив, все пояснив, дав рекомендації, дуже чітко та зрозуміло .Лікар дуже уважний .Клініка на рівні: професійний та привітний персонал, сучасне обладнання, можливість швикого запису та проходження необхідної процедури, доступні ціни!
Хочу поділитися своїми враженнями від візиту до центру. У житті мені доводилося звертатися до багатьох лікарів, але кращого, ніж лікар-мамолог Антонова Ганна Дмитрівна, я не зустрічала. Дуже приємна та уважна. Пояснення були детальні та зрозумілі. Велика подяка за консультацію. Рекомендую звертатися до цього центру та до цього лікаря.
Залишилася задоволена візитом до центру. Робила мамографію та УЗД. Лікар-рентгенолог Мякиньков Віктор Борисович — привітний і дуже-дуже уважний. Дійсно, лікар вищої категорії. Всім рекомендую. Звертайтеся!
Нещодавно була на консультації у Хмель Анни Василівні. Я була приємно здивована, що лікар почав зачитувати повний анамнез з моменту виявлення пухлини, це підтверджує дійсно гарний професіоналізм. Сама лікар дуже привітна, легко було в спілкуванні, дала чіткий план подальшого лікування та обґрунтовувала чому саме так. Я залишилася дуже задоволеною після консультації, довіряю лікарю, з таким підходом та розумінням не так страшно лікування.
Доброго дня. Звертаюсь в цей заклад не вперше. Чудові лікарі, компетентні консультації, приємна і спокійна атмосфера. Мій лікар Чопик Вадим Васильович. Окреме дякую. Довіряю і не боюсь. Знаю, що в більшості здоров'я жінки- це перш за все, сприятливе довкілля і що все залежить від нас. Лікар лише допомагає сприйняти і лікувати свій стан. Дякую. Спостерігатимусь з приводу стану молочних залоз лише тут.
Була операція по видаленню фіброаденоми.
Все чітко, швидко, безболісно.
Проводив операцію та супроводжував весь час - Чопик Вадим Васильович - компетентний лікар, спеціаліст своєї справи.
Рекомендую!
Все дуже сподобалося, швидко, якісно, лікарі відповіли на всі запитання. Чисто і охайно, на високому рівні. Дякую!
Десять зірок. Дякую.
