Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Хочу відразу почати зі слів подяки найкращим фахівцям-лікарям за ваш професіоналізм та надзвичайно потужну енергію! Бредіхін Сергій Вікторович, Лілія Олександрівна, Руслан Васильович — від душі дякую вам за мою вдалу операцію, за вашу увагу та делікатність! Медичний персонал клініки — це окрема любов 🙏 Потужно, одним словом! Бажаю вам енергії та сили, миру і добра вашим сімʼям 💞 З повагою, Леся!
Хочу поділитись своїми емоціями які перевищують мій стан після операції!Велика подяка Лікарю мамологу Бредіхіну Сергію Вікторовичу,Лілії Олександрівні та Руслану Васильовичу(лікар анестезіологу) за вдало проведену операцію за делікатний догляд за чуттєву увагу ,за підібрані слова які мене надихали🙏У вашій клініці професіоналізм в деталях,від лікаря до медсестричок все на найвищому рівні!
Щиро бажаю всього найкращого і великих досягнень!
Ваша вдячна пацієнтка 💞💞💞
Гарна клініка, обстежують вже не перший рік. Постійно видаляють кісти із за гормональних порушень , абсолютно не боляче. Дуже уважні лікарі. Немає продавлювання на доп послуги, все бачать одразу. Склад лікарів ,що мені попадався дуже професійний. Для мене це найкраща клініка, куди можна йти і не переживати що тебе покинуть з проблемою. Працюють на попередження захворювань, що мені особисто дуже імпонує. Бо краще попередити чим довго лікувати . Дякую лікарям і мед персоналу.
Лікар пояснив все чітко і зрозуміло. Надав рекомендації. Швидко і приємно!
Була на огляді у Бредіхіна Сергія Володимировича.
Дуже компетентний, делікатний, уважний та чемний лікар. Завдяки вірно підібраним обстеженням та злагодженій праці фахівців вдалося точно поставити діагноз.
Дякую долі, що привела у ваш мамологічний центр, та особлива подяка Сергію Володимировичу за його професіоналізм.
Бажаю подальшого процвітання!!!
Лікар професійно все пояснив, консультація пройшла продуктивно. Спеціаліст, яка робила знімки, дуже уважно і обережно проводила процедуру. Дякую.
Вдячна лікарям та персоналу клініки за проведені обстеження та лікування. Оперувалась у Люботи Р.В. та Лащенко М.В. Все пройшло без ускладнень, на наступний день уже бігала. Також лікарі відповідають на всі додаткові питання.
Дуже уважний лікар, все доступно і детально пояснив після обстеження.
Дуже задоволена клінікою. Обстежувалась, спостерігалась у лікаря та оперувалась тут. Отримала максимум розуміння, доброзичливості, комфорту на додаток до високого рівня кваліфікації персоналу та сучасного обладнання. Лікуватимусь надалі тільки в цьому центрі) Окрема подяка Бабенку Костянтину Петровичу, Носовцю Олексію Михайловичу які мене лікували та оперували.
