Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Я дуже задоволена візитом в центр. Весь персонал був ввічливий, уважний. Діагностика і консультація були проведені на високому рівні. Щиро дякую всім фахівцям і персоналу клініки.
Я дуже задоволена візитом в центр. Весь персонал був ввічливий, уважний. Діагностика і консультація були проведені на високому рівні. Щиро дякую всім фахівцям і персоналу клініки.
Я дуже задоволена візитом в центр. Весь персонал був ввічливий, уважний. Діагностика і консультація були проведені на високому рівні. Щиро дякую всім фахівцям і персоналу клініки.
Дуже Приємна та Уважна Лікар . Дякую їй!!!
Вдячна спеціалісту Ірині Гончарук за чудово виконану операцію. Весь процес, від початкової консультації до післяопераційного догляду, був надзвичайно професійним. Лікар уважно вислухав мої побажання та детально пояснив всі етапи лікування, що значно зменшило мої хвилювання. Під час операції я відчувала себе в надійних руках, а персонал клініки був дуже доброзичливий та підтримуючий. Післяопераційне відновлення пройшло швидко і без ускладнень завдяки чітким рекомендаціям фахівця🌷
Персонал чудовий, всі дуже уважні та турботливі🤗
Окрема подяка Тян Ользі Володимирівні, чудовий, кваліфікований лікар
Дякую за якісну роботу
Дуже раджу всім жінкам. Гарні апарати, топові спеціалісти. Ходжу тільки сюди + моя лікарка з іншої клініки також для щорічного огляду дуже схвалює їх
Рекомендую центр, сьогодні відвідала вперше і була вражена, починаючи від дівчат на ресепшині і до відділення мамографії та узд. Всі все пояснюють, приємно знаходитись і проходити огляд.
Рекомендую центр, сьогодні відвідала вперше і була вражена, починаючи від дівчат на ресепшині і до відділення мамографії та узд. Всі все пояснюють, приємно знаходитись і проходити огляд.
