Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Чудовий та кваліфікований лікар.
Дякую, відношення дуже хороше.Працює команда професіоналів.Бажаю колективу процвітання
Дякую, відношення дуже хороше.Працює команда професіоналів.Бажаю колективу процвітання
Дякую Вам, все добре! Дуже ретельне і бережне відношення. Рекомендую.. Лікарі на професійному рівні, вже не перший рік відвідую.
Дякую Вам, все добре! Дуже ретельне і бережне відношення. Рекомендую.. Лікарі на професійному рівні, вже не перший рік відвідую.
Візит пройшов надзвичайно приємно, швидко та змістовно!
Надзвичайно уважні і професійні лікарі, та і весь персонал вцілому. Навіть такий такий неприємний візит як до онколога - вони зробили дуже приємним і спокійним!
Надзвичайно уважні і професійні лікарі, та і весь персонал вцілому. Навіть такий такий неприємний візит як до онколога - вони зробили дуже приємним і спокійним!
Загалом задоволена візитом у клініку. Дуже дякую всьому персоналу
Загалом задоволена візитом у клініку. Дуже дякую всьому персоналу
