Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Все як завжди професiйно,правда без прикрас!Але з професiйною пiдтримкою
Дякую всім співробітникам вашого центру. Все працює дуже злагоджено. Бажаю успіху. Так тримати!
Візитом задоволена. Все на високому рівні. Дякую!
Візитом задоволена. Все на високому рівні. Дякую!
Лікар професіонал вищого рівня, крім того уважна, доброзичлива. Дякую за прийом, обовʼязково буду ще
Була на огляді і дуже сподобалося відношення працівників до мене. Настільки ввічливі , компетентні , привітні. Дуже дякую .
Була на огляді і дуже сподобалося відношення працівників до мене. Настільки ввічливі , компетентні , привітні. Дуже дякую .
Вперше була у цього лікаря, але я вражена підходом до пацієнта. Дуже дякую за людяність і уважність. Обов'язково прийду повторно на контроль тільки в цю клініку. Дякую за те, що платна послуга виправдовує себе на 100%!
Завжди задоволена сервісом.
