Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
All the doctors and technicians were very professional and made me feel very comfortable. Even the receptionists were helpful and friendly. I would recommend your office to everyone! Thank you for your excellent work and care! The young woman who did my mammogram was wonderful and made me smile. (I’m sorry I don’t know her name). Thank you for being patient with me as I sought to understand and speak Ukrainian. This really meant a lot!
I never met Ivan (which is why I didn’t give him a grade). I would give the lady who did my mammogram a 10!
Сподобалась сама лікарня, дуже ввічливий персонал, лікарі-профессіонали. Все було комфортно та результативно.
Сподобалась сама лікарня, дуже ввічливий персонал, лікарі-профессіонали. Все було комфортно та результативно.
Сподобалась сама лікарня, дуже ввічливий персонал, лікарі-профессіонали. Все було комфортно та результативно.
Сподобалось, що консультація, дослідження і висновок - все разом
Лікар ,як кажуть від Бога. Дякую що такі лікарі є у нас. Рекомендую 100%.
Дуже уважні спеціалісти, спокійні, все швидко. Рекомендую.
Дуже уважні спеціалісти, спокійні, все швидко. Рекомендую.
Щиро вдячні персоналу клініки за увагу і підхід до кожного пацієнта
Щиро вдячні персоналу клініки за увагу і підхід до кожного пацієнта
