Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Хочу щиро подякувати всьому колективу мамологічного центру за високий професіоналізм, уважність і людяне ставлення. Від моменту запису до прийому все було організовано чітко, без затримок. Персонал дуже ввічливий, лікарі відповідально ставляться до кожного пацієнта, все пояснюють доступною мовою, уважно слухають і дають вичерпні рекомендації.
Усі обстеження проведено якісно, в комфортних умовах. Дуже цінно, що в центрі приділяють увагу не лише фізичному здоров’ю, а й емоційному стану пацієнток.
Рекомендую цей мамологічний центр усім жінкам, які піклуються про своє здоров’я.
Візитом, поясненнями лікарів задоволена. Дякую!
Візитом, поясненнями лікарів задоволена. Дякую!
Візитом, поясненнями лікарів задоволена. Дякую!
До Лащенка Михайла Володимировича звертаюсь не вперше, дуже уважний, спокійний та фаховий лікар. В будь-якому випадку, ідучи до лікаря присутнє відчуття тривоги, проте після візиту до Михайла Володимировича, навіть з розумінням того, що проблема існує, це відчуття зникає тому, що всі рекомендаціі професійні. Вдячна лікарю за увагу та відповідальне ставлення.
Все дуже сподобалось! Відношення, пояснення, консультація, все на вищому рівні! Дякую
Все дуже сподобалось! Відношення, пояснення, консультація, все на вищому рівні! Дякую
Дуже вдячна Сергію Вікторовичу за високий професіоналізм, уважне і чуйне ставлення
Дякую Митринюк Наталії Федорівні за проведену операцію!
All the doctors and technicians were very professional and made me feel very comfortable. Even the receptionists were helpful and friendly. I would recommend your office to everyone! Thank you for your excellent work and care! The young woman who did my mammogram was wonderful and made me smile. (I’m sorry I don’t know her name). Thank you for being patient with me as I sought to understand and speak Ukrainian. This really meant a lot!
I never met Ivan (which is why I didn’t give him a grade). I would give the lady who did my mammogram a 10!
