Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Все добре і лікар компетентний, а особливо що по здоров’ю ок👌
Лікар Бень на консультацію мене не запросив(((
Антон Вʼячеславович - лікар високої кваліфікації, педант в гарному розумінні цього слова! Щиро дякую) Так тримати!
Анна Дмитрівна - як завжди уважна, доброзичлива, з почуттям гумору (що є важливим саме в її професії). На консультацію тільки до неї.
Побажання для дівчат на рецепції (1 поверх) - бути трохи уважніше до пацієнтів. Ми не платимо три копійки….
Лікар Бень на консультацію мене не запросив(((
Антон Вʼячеславович - лікар високої кваліфікації, педант в гарному розумінні цього слова! Щиро дякую) Так тримати!
Анна Дмитрівна - як завжди уважна, доброзичлива, з почуттям гумору (що є важливим саме в її професії). На консультацію тільки до неї.
Побажання для дівчат на рецепції (1 поверх) - бути трохи уважніше до пацієнтів. Ми не платимо три копійки….
Все зрозуміло ,уважно пояснив ,призначено лікування
Маю лише позитивні емоції щодо мого візиту в маммологічний центр. Коли у листопаді потрапила вперше на прийом до лікаря Носовець О.М. одразу відчула, що це мій лікар. Уважний до деталей, мені відчувалась моральна підтримка , як до пацієнта. Також операція була проведена успішно.
І сьогодні потрапивши на плановий огляд була впевнена, що все ок! Так і є!
Окрема подяка лікарю УЗД Інні Миколаївні! Ви чудо!
І звісно, дівчата на рецепціях справжній скарб! Усміхнені, привітні, красуні!
Тож, маю лише приємні відчуття! Всім добра!
Маю лише позитивні емоції щодо мого візиту в маммологічний центр. Коли у листопаді потрапила вперше на прийом до лікаря Носовець О.М. одразу відчула, що це мій лікар. Уважний до деталей, мені відчувалась моральна підтримка , як до пацієнта. Також операція була проведена успішно.
І сьогодні потрапивши на плановий огляд була впевнена, що все ок! Так і є!
Окрема подяка лікарю УЗД Інні Миколаївні! Ви чудо!
І звісно, дівчата на рецепціях справжній скарб! Усміхнені, привітні, красуні!
Тож, маю лише приємні відчуття! Всім добра!
Іван Миколайович лікар від бога, дякую вам усім!!!
Найкращі лікарі. Відмінний сервіс♥️
Найкращі лікарі. Відмінний сервіс♥️
Хочу висловити щиру подяку лікарю Чопику Вадиму Васильовичу за проведену операцію з видалення фіброаденом. Це справжній професіонал своєї справи! Дуже уважний, спокійний і доброзичливий лікар, який викликає довіру з першої хвилини. Операція пройшла швидко, без ускладнень, усе було організовано на найвищому рівні.
Вадим Васильович — лікар, який не тільки майстерно виконує свою роботу, а й щиро турбується про стан та комфорт пацієнта. Дякую за ваш професіоналізм, підтримку та людське ставлення!
Рекомендую всім, хто потребує якісної медичної допомоги.
