Специализированный Маммологический Центр

    Запись на визит в центр

    Отзывы

    Мы ценим ваше мнение! Поделитесь впечатлениями от консультаций, обслуживания или персонала — это поможет нашей команде стать еще лучше.
    Strong Testimonials form submission spinner.

    Обязательное поле

    rating fields
    Ваша оценка очень важна для нас!
    Что вы о нас думаете?
    Политика конфиденциальности

    Наши отзывы

    Всего отзывов: 3910

    Средняя оценка: 4.94

    Наталія Віталіївна

    Залишилася надзвичайно задоволеною візитом - було інформативно, доброзичлива та без непотрібних призначень. Дякую!

    05.07.2025
    Наталія Віталіївна
    Пациент подтвержден

    Залишилася надзвичайно задоволеною візитом - було інформативно, доброзичлива та без непотрібних призначень. Дякую!

    05.07.2025
    Олена Вікторівна

    Це одна з небагатьох лікарів, яким я повністю довіряю своє здоров'я. Це лікар, якій небайдуже. Емпатійна, професійна, весела і дуже приємна в спілкуванні. В своїй сфері Вікторія Євгенівна- найкраща! 🌷Ще хочу додати що я дуже специфічний пацієнт, з тривожністю та іпохондрією, але вона знайшла до мене підхід, і огляд проходить в максимально позитивній атмосфері. Дякую! ♥️

    05.07.2025
    Оксана Едуардівна

    Все чудово!

    05.07.2025
    Ганна Леонідівна

    Все пройшло чудово, дякую!

    05.07.2025
    Тетяна Василівна

    Дякую, все було чудово!

    05.07.2025
    Тетяна Василівна

    Дякую, все було чудово!

    05.07.2025
    Алла Іванівна

    Дякую. Як завжди, обслуговування на високому рівні. Професіоналізм лікаря — найкращий!

    05.07.2025
    Наталія Олександрівна

    Дякую Костянтину Петровичу та Інні Миколаївні за турботу, уважність та професійні поради. Дуже важливо, що в такі непрості часи на лікують дійсно професіонали!!! З Вами Вам вже декілька років, рекомендую колегам та знайомим. Дякую дівчатам за приємну атмосферу в Центрі. З повагою, Рубайло Наталя

    05.07.2025
    Наталія Олександрівна

    Дякую Костянтину Петровичу та Інні Миколаївні за турботу, уважність та професійні поради. Дуже важливо, що в такі непрості часи на лікують дійсно професіонали!!! З Вами Вам вже декілька років, рекомендую колегам та знайомим. Дякую дівчатам за приємну атмосферу в Центрі. З повагою, Рубайло Наталя

    05.07.2025