Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Все пройшло чудово, дякую за увагу.
Все супер. Зробили обстеження швидко, не потрібно довго чекати. Через 15 хвилин лікар запросив до кабінету. Все детально пояснив, все зрозуміло. Дуже уважний лікар ! В центрі затишно, тепло і чисто. Персонал клініки приємний і уважний! Дякую ! Рекомендую100%
Хочу подякувати лікарці-гінекологу Гончарук Юлії за її професіоналізм, уважність і турботу. Вона – справжній фахівець своєї справи, яка не тільки проводить якісне лікування, а й завжди підтримує. Протягом усього періоду лікування Юлія завжди була на зв’язку, відповідала на всі запитання та давала цінні поради. Дуже приємно звертатися до лікаря, якому справді довіряєш. Дякую за допомогу та людяність!
Існують лікарі, яким можна довіритися без жодного сумніву, і Сергій Вікторович Бредіхін — саме такий ❤️
Звернулася до нього з величезною тривогою, адже інші лікарі лише нагнітали страх і залишали після себе ще більше питань, ніж відповідей. Але Сергій Вікторович зруйнував усі мої сумніви, пояснив усе чітко та зрозуміло, приділив увагу кожній деталі та підтримав так, як це вміють лише справжні лікарі!
Дякую вам, Сергію Вікторовичу, за вашу працю і людяність! ❤️
Гарний сервіс, все красиво, приємний персонал. Коли проводили діагностику знайшли пухлину, пропонували зробити одразу забір матеріалу. В інституті раку на прийомі у хірурга онколога діагноз не підтвердили.
Спокійна атмосфера , професійно, сучасне обладнання.
Приємна атмосфера,кваліфіковані лікарі,все швидко,персонал ввічливий,рекомендував!!!!!
Дякую за надану посилку. Ваші спеціалісти є високими професіонали своєї справи. Дуже задоволена, буду рекомендувати своїм знайомим.
Добрий день! Відвідувала центр вперше, дуже задоволена. Комфортна атмосфера, спокійно, ввічливий персонал, компетентні лікарі (була у мамолога Вадима, фахівець своєї справи, провів огляд, все пояснив). Щиро дякую!
Дуже вдячна професійному персоналу Мамологічного центру!
Довелося робити операцію, і все пройшло на вищому рівні — від первинної консультації до зняття швів!
А розміщення в палатах перевернуло моє ставлення до стаціонару — ніби на спа-процедуру приїхала)))
Окрема подяка лікарю Бабенку Костянтину Петровичу — і за професіоналізм, і за турботливе ставлення!
Щиро дякую за все!
