Специализированный Маммологический Центр

    Запись на визит в центр

    Отзывы

    Мы ценим ваше мнение! Поделитесь впечатлениями от консультаций, обслуживания или персонала — это поможет нашей команде стать еще лучше.
    Strong Testimonials form submission spinner.

    Обязательное поле

    rating fields
    Ваша оценка очень важна для нас!
    Что вы о нас думаете?
    Политика конфиденциальности

    Наши отзывы

    Всего отзывов: 3910

    Средняя оценка: 4.94

    Lesja

    Дякую за обстеження і консультацію. Все швидко, уважно, професійно. Рекомендую клініку!

    04.03.2025
    Елена
    Google Maps

    Гарна клініка з чудовими лікарями та персоналом

    03.03.2025
    Алена
    Google Maps

    Дуже дякую, професійні лікарі, гарне ставлення , приємна атмосфер😊

    03.03.2025
    Дарья
    Google Maps

    Я в захваті від клініки, лікарів, персоналу

    03.03.2025
    Інна

    Лікар Бабенко Костянтин Петрович чудовий професіонал, людина з великої літери! Атмосфера в центрі привітна,дівчатка молодці, всі спеціалісти і всі на своїх місцях!Дуже дякую!

    03.03.2025
    Оксана
    Google Maps

    Обслуговування на вищому рівні.

    03.03.2025
    Ekateryna
    Google Maps

    Рекомендую! Професійно, швидко, все пояснили.
    Лікарі і медсестри майстри своєї справи!

    02.03.2025
    Інна

    Зараз проходжу лікування в цьому центрі онкології грудей. Мене наче янголи-охоронці привели сюди одразу.

    Я просто знайшла у себе ущільнення, і, оскільки серед знайомих не було контактів перевірених мамологів, звернулася саме до Мамологічного центру. Мене записали до мого лікаря — Шуліги-Недайхлєбової Оксани Василівни, яку тепер раджу всім знайомим, і всі від неї в захваті.

    Лікар одразу оглянула мене, особисто зробила УЗД і трепан-біопсію, оскільки запідозрила, що це не звичайне ущільнення. Вона все спокійно пояснила й описала наш план дій. За результатами біопсії передала мене хіміотерапевту Хміль Анні Василівні — це найкращий хіміотерапевт, яка весь час на зв’язку.

    Я не зверталася в інші лікарні, бо тут точно знаю, що мене вилікують. Атмосфера в центрі зовсім не така, як в інших онкологічних закладах: тут немає відчуття приреченості, все з комфортом та увагою, що дуже важливо для людей з таким діагнозом.

    Ще хочу подякувати чудовій медсестрі Наташі, яка одна справляється з усіма нами, переляканими пацієнтами 😊. Наташа і підбадьорить, і спати вкладе 🤣, і дуже якісно робить ін’єкції та ставить крапельницю, навіть якщо вен не видно.

    Дякую персоналу Мамологічного центру за допомогу та підтримку!

    26.02.2025
    Alona N
    Google Maps

    Лікар толком нічого не пояснювала, поки я не почала розпитувати детально, я вже встигла дуже перелякатися за своє здоров’я

    26.02.2025
    Виктория
    Google Maps

    В центрі всі були дуже уважні і відчуваєш турботу про себе. Лікар все достеменно розповів, відповів на всі питання. Все пройшло комфортно. Мої найщиріші рекомендації!

    26.02.2025