Обязательное поле
Наши отзывы
Всего отзывов: 3910
Средняя оценка: 4.94
Дякую за обстеження і консультацію. Все швидко, уважно, професійно. Рекомендую клініку!
Гарна клініка з чудовими лікарями та персоналом
Дуже дякую, професійні лікарі, гарне ставлення , приємна атмосфер😊
Я в захваті від клініки, лікарів, персоналу
Лікар Бабенко Костянтин Петрович чудовий професіонал, людина з великої літери! Атмосфера в центрі привітна,дівчатка молодці, всі спеціалісти і всі на своїх місцях!Дуже дякую!
Обслуговування на вищому рівні.
Рекомендую! Професійно, швидко, все пояснили.
Лікарі і медсестри майстри своєї справи!
Зараз проходжу лікування в цьому центрі онкології грудей. Мене наче янголи-охоронці привели сюди одразу.
Я просто знайшла у себе ущільнення, і, оскільки серед знайомих не було контактів перевірених мамологів, звернулася саме до Мамологічного центру. Мене записали до мого лікаря — Шуліги-Недайхлєбової Оксани Василівни, яку тепер раджу всім знайомим, і всі від неї в захваті.
Лікар одразу оглянула мене, особисто зробила УЗД і трепан-біопсію, оскільки запідозрила, що це не звичайне ущільнення. Вона все спокійно пояснила й описала наш план дій. За результатами біопсії передала мене хіміотерапевту Хміль Анні Василівні — це найкращий хіміотерапевт, яка весь час на зв’язку.
Я не зверталася в інші лікарні, бо тут точно знаю, що мене вилікують. Атмосфера в центрі зовсім не така, як в інших онкологічних закладах: тут немає відчуття приреченості, все з комфортом та увагою, що дуже важливо для людей з таким діагнозом.
Ще хочу подякувати чудовій медсестрі Наташі, яка одна справляється з усіма нами, переляканими пацієнтами 😊. Наташа і підбадьорить, і спати вкладе 🤣, і дуже якісно робить ін’єкції та ставить крапельницю, навіть якщо вен не видно.
Дякую персоналу Мамологічного центру за допомогу та підтримку!
Лікар толком нічого не пояснювала, поки я не почала розпитувати детально, я вже встигла дуже перелякатися за своє здоров’я
В центрі всі були дуже уважні і відчуваєш турботу про себе. Лікар все достеменно розповів, відповів на всі питання. Все пройшло комфортно. Мої найщиріші рекомендації!
